Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by SoNyKeL View Post
    fratilor tinetimi pumni ca mi-sa umflat obrazu stang e dublu deja cu ochiu stang dabia mai vad trebuie sa ma duc neaparat la doctor... s-ar putea sa nu mai intru pe forum desi nu ma tine pe mine o masea departe de pc...
    Sonykel,curaj si multa sanatate!
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • @Sony, suna la numarul help SPRITE. Psihologul lor o sa te ajute ))))) (0750777483)

      Comment


      • am fost , antibiotice si gheata multa pe obraz

        sigpic

        Comment


        • Ce ii cu contor-metru ala de pe saitu de la dacia????

          PS: Faceti topicu lipicios
          ...de doi lei :p

          Comment


          • e vorba de expozitia auto de la geneva unde vor lansa sandero

            sigpic

            Comment


            • Interesant, totusi aici scrie de 4 martie: http://www.automobiletv.ro/event.php?id=159 in timp ce pe sait la dacia mai sunt 37 de zile.
              ...de doi lei :p

              Comment


              • Sandero, Pick-up si inca ceva...
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • @andrei: mai bagat in ceata ) , pana laurma cand ii lansarea oficiala pt. sandero??? amu pe 4 martie (cum zice NATIONAL TV) sau peste 37 zile cum scrie pe sait la dacia

                  "...si inca ceva..." adica?
                  ...de doi lei :p

                  Comment


                  • am si eu o intrebare. a captusit careva capota portbagajului? (vroiam sa pun niste vata si peste mocheta)

                    Comment


                    • cam in cate ore iese alcoolu din sange? vorbesc serios...
                      ca tre sa ma duc undeva , si se va lasa cu mult alcool si a doua zi vreau sa ma intorc cu masina acasa , de faptu ca nu voi fi capabil sa conduc nu mi-e frica ca la cata sunt eu alcoolu nu-si face efectul , dar doamne fereste in caz ca ma opreste politia...

                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by mishu_wrc View Post
                        @andrei: mai bagat in ceata ) , pana laurma cand ii lansarea oficiala pt. sandero??? amu pe 4 martie (cum zice NATIONAL TV)
                        Da, marti e lansarea Sandero la Geneva.

                        @Sonykel: http://www.doctor.info.ro/html/calcu...lcoolemie.html
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • ms mult andrei

                          sigpic

                          Comment


                          • Daca (,) concentratia de alcool din aerul expirat e sub limita legala poti lua amenda totusi pt. ca ai baut?

                            Daca am 0,39 in aerul expirat poate sa-mi dea amenda? Stiu ca poate pare aiurea pt unii intrebarea dar nu am avut tangente cu asa ceva pana acum.
                            numar secundele

                            Comment


                            • nici eu... dar se pare ca chestia asta incureajeaza consumu de alcool la volan

                              sigpic

                              Comment


                              • Eu port in masina, in roata de rezerva(am intors-o ca sa castg spatiu de depozitare) un cutit de vanatoare in teaca si un satar pentru gratar, cand ies la iarba verde. credeti ca e problema? Uneori se nimereste sa mai am si gratarul vreo cateva zile prin portbegaj. dar cele 2 accesorii le am in masina indiferent de anotimp si nici nu mi-a trecut prin cap sa le folosesc in alt scop. mi-au folosit cad au taiat bunicii mei porcul de craciun, un vitel, un miel. dar intreb pt ca mi le-a vazut un prieten avocat cu ele si mi-a zis sa ma feresc cu ele. ati avut vreodata probleme?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google