Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • iarna la mare
    se pare ca nu mere filmuletu? voua va mere?
    Attached Files

    sigpic

    Comment


    • Nu merge filmuletul, sau de fapt merge dar sunt numai 3 poze cu o coloana sonora acolo, nu e un filmulet.
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • e filmulet dar dece nu merge nu stiu sincer pe mobil merge si nu e prima oara cand filmez cu mobilu si pun pe youtube

        sigpic

        Comment


        • S-a stricat youtube-ul...

          Comment


          • Originally posted by csebalyn View Post
            mah, io nu-s "cseba"...ori imi ziceti seba de la sebastian, ori puneti dracu nick-ul complet, nu ma faceti cu nume unguresc ca am si coloana vertebrala, si sange cald, n-am limba despicata si am si c***e, deci clar nu-s ungur, da?
            si daca esti carei problema toti suntem oameni,la toti ni greu dar nu la toti la fel)
            toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

            Comment


            • Originally posted by virtualmansorin View Post
              si daca esti carei problema toti suntem oameni,la toti ni greu dar nu la toti la fel)
              ce rau imi pare ca erau aia mici acolo la stadion si ud pe jos cand mi-ai dat o tura....
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • Ce parere aveti de noul focus?
                Attached Files

                Comment


                • macar la focus le-a iesit spatele (poate pentru ca nu au schimbat mare lucru); mie imi place totusi mai mult focus ST
                  If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                  Comment


                  • spatele le-a iesit dar fata... nu... aduce prea mult a mondeo, dar acolo arata bine... poate unde este mai lat...

                    Comment


                    • Nu vreau sa par nutrie... dar mie mi se pare spatele identic cu cel actual.

                      Comment


                      • pai tocmai de asta arata bine :P ca nu l-au stricat si pe ala... hihi... ce rau sunt

                        Comment


                        • mi se pare mie sau ford a dat cu batu'n balta cu spatele lu focus si-a lu mondeo? fetele arata super, iar cururile sunt de nota 0, parca nu-s de la masina aia...
                          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                          Comment


                          • Postez aici pentru ca in alta parte nu stiu unde.
                            Consider ca majoritatea dintre noi facem o mica mare greseala cand vorbim de calitatea drumurilor. Sa ma explic. Drumuri proaste nu inseamna numai gropi in asfalt inseamna cu mult mai multe: drumuri prea inguste (de nu poti face o depasire in siguranta), drumuri prost marcate (de poti rata curbe), acces liber la toate animalele pe drum (vaci, oi, etc). Inclusiv faptul ca in unele locuri sunt mult prea multe curbe(ma refer in zonele de campie) cand se putea face un drum drept. Nu am pretentia ca am descoperit America dar mi s-a parut oportun sa-mi spun si eu parerea.
                            Mult noroc.
                            Cel mai lent 1,6 8v

                            Comment


                            • Corect rocri, dar problema cred eu ca e faptul ca de gropi ne tot lovim. Daca ar trece astea, poate ne-am putea gandi si la ce spui tu si ai dreptate (trebuie sa recunosc ca nu m-am gandit la lucruri de genul asta pana acum)
                              If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                              Comment


                              • am si eu o problema cu al meu mcv si nu are rost sa deschi un nou topic se aude un mic tacanit/pacanit/zgomor direct proportional cu viteza roti , nu are nici o legatura cu motorul sau cutia de viteze se aude si pe liber si in viteza , se aude doar la viteze foarte mici... ce o fi? rog seriozitate?

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google