Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salutare...ma baieti...avand in vedere ca vin sarbatorile...ce ati dori voi sa va aduca mosu?
    da sa nu uitati ca trebe sa incapa in sacul lui.
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • 2 amortizoare si-un xenon de 55 . Eu zic ca au loc in sac.
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • @mumus. Ce vrei sa ne faci cadouri.
        Cel mai lent 1,6 8v

        Comment


        • mumus mosul da vrem
          Ce ne aduci ?
          sigpic

          Comment


          • da...da acu caut o sanie....si nu-i zapada..asa ca...voi face-ti lista...
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • 2 axe cu came pt k4m, de la catcams, street2, 262 de grade cu 248 de grade. itb-uri 60/30-100. diferential torsen 70/30. jante oz wrc sau toora competizione 3, 6.5Jx15. gume 195/55 r 15 92v/h. arcuri weitec -3.5cm si telescoape boge, hibride gaz-ulei, bucse sachs, discuri zimmermann, placute ferodo racing, evacuare de clio rs, pinion de-a 5-a de dizal. o fi destul pt mos craciun, ca-s grele fierele, restul lasam pt iepuras...
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • apai SEba......mosu nu are camion...are doar sac...
                eu as dori sa imi aduca mosu tastatura lui Sonykel...sa nu se mai joace la ea...
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • ca sa stii exact ce sa-i ceri lu mos craciun , http://www.pcgarage.ro/tastaturi/a4tech/x7-g800mu/ uite asta e tastura... stiu ca esti suparat. dar trebuie sa intelegi ca mi-am facut doar treaba. da asa ca fapt divers , ca tot sunt sarbatorile si sa fim sinceri cu mouseul ti-am dat-o , asta e mouseul http://www.pcgarage.ro/mouse/a4tech/...-gaming-mouse/

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Seba View Post
                    2 axe cu came pt k4m, de la catcams, street2, 262 de grade cu 248 de grade. itb-uri 60/30-100. diferential torsen 70/30. jante oz wrc sau toora competizione 3, 6.5Jx15. gume 195/55 r 15 92v/h. arcuri weitec -3.5cm si telescoape boge, hibride gaz-ulei, bucse sachs, discuri zimmermann, placute ferodo racing, evacuare de clio rs, pinion de-a 5-a de dizal. o fi destul pt mos craciun, ca-s grele fierele, restul lasam pt iepuras...
                    Cam multe pentru toate astea mosul are nevoie de un Hercules C-130 la cat de multe si grele sunt.

                    Comment


                    • ca fapt divers mi-as dori de la mos cracila multa sanatate. dar pe aia nu ne-o aduce nimeni.
                      si de fapt parca as vrea noul Suv de la dacia , Duster dar nici pe ala nu mil aduce , poate iepurasul dar nici ala.
                      as vrea un e72 dar nici dala numi aduce. asa ca ma rezum la ce mi-am comandat pe net zilele astea rami ptr laptop , mouse ptr laptop , comanda satelit ptr cdplayer , plafoniera de megan si cam atat.a da si sa nu uitam ce am comandat acum 2luni incarcator auto ptr eeepc.

                      sigpic

                      Comment


                      • Ti-ai luat asus eeepc? ... vreau si eu unul,mi l-as dori pe ala 1005 N280 care tine bateria 10 ore...dar nu sunt banii,sper ca la anul sa mi-l cumpar.

                        Comment


                        • Ce de lume la cadouri
                          Lasand gluma va doresc tuturor loganistilor indiferent de zona ,funtie ,grad,vechime,........
                          De sarbatori sa aveti multa sanatate, buna intelegere si tot ce va doriti sa vi se implineasca
                          Doresc ca toti loganisti sa se inteleaga si sa fie voie buna veselie si intelegere
                          Asta imi doresc sa imi aduca mosul
                          Last edited by ice; 9 December 2009, 17:36. Reason: Automerged Doublepost
                          sigpic

                          Comment


                          • Eu imi doresc de Craciun doar credinta si sanatate pentru mine si ai mei,si eventual sa nu-mi pierd locul de munca.Restul sunt prostii.

                            Comment


                            • sa avem ce lucra,manca,dormi...........sanatate.
                              sigpic #

                              Comment


                              • Originally posted by SUPERCAR View Post
                                Ti-ai luat asus eeepc? ... vreau si eu unul,mi l-as dori pe ala 1005 N280 care tine bateria 10 ore...dar nu sunt banii,sper ca la anul sa mi-l cumpar.
                                da il am de vreo 2luni. eu am 1000h. scrie pe el 7 si tine 7 cu iluminare pe minim si totul in general pe minim. oricum in general tine 4-5ore uzura intensa.
                                oricum si 4ore imi ajung perfect la facultate si dupaia gasesc eu o priza sa il incarc. plus ca incarcatoru e cat un pachet de tigari.
                                tine 10.5 ore 1005h dar depinde de configuratie si procesor si mai ales de ambient. daca il folosesc normal sa zicem la birou sau undeva in pozitite ok tine bine bateria daca-l tin in brate , prin pat , in masina papa mai repede bateria ptr ca lucreaza mai greu coolerele.
                                eu am baterie de 6-Cell 48Wh , Li-on. ptr 1005 e si varianta cu 63Wh dar eu nu am vazut-o in confiugratiile din romania. asa ca fii atent de unde si cum il iei. eu m-am chinuit vreo 2saptamani si zeci de drumuri prin oras , navigat pe net. si l-am luat am pus pariu cu ala ca are bluethoot el nu domne ca nu are . si avea , deci cam asa pregatiti sunt unii asa ca casca ochii la product code si verifica pe forumuri. oricum eee pc e cu adevarat laptop adica e ultra portabil si ultra lejer 1kg -1.2 cu tot cu incarcator
                                Last edited by SoNyKeL; 9 December 2009, 20:01.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google