Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • o fi vreun model nou, cu facelift
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • Se poate ca intre timp sa-si fi facut vreun facelift,ca e vorba de preistorie,prin anii '90,adica '92,maxim'96.Si memoria mea nu mai e ce-a fost!A trebuit sa ma gandesc mult sa-mi amintesc numele ei.Ideea e ca azi consider toate zburaciunile alea pierdere de timp.Era mult mai bine sa-mi fi cunoscut sotia atunci,si sa fim impreuna si cand puteam spune "hai inca o data"fara ca asta sa insemne hazard!Sau cand eram in putere,nu ca acum,sa nu pot sa-mi ridic copiii in tavan pe motiv de valeu salele!Daca as fi tanar,m-as duce la ea la poarta si as face declaratii pana m-ar lua!Vrabiile si celelalte zburatoare sunt pacoste pentru tinerii mai aiuriti,cum am fost eu:iti dau impresia ca esti liber.Liber sa fii bou.Adevarata fericire si libertate e in familie,si numai in familie.Husi,pasaricilor!Daca azi as mai pune capcane pentru pasarici,si ar cadea vreuna,as jupui-o si as face-o gratar!

      Comment


      • Mosule .
        Cel mai lent 1,6 8v

        Comment


        • Ha?Ce-ai zis ?Poate tu votezi cu Geoana,eu n-am fost niciodata rosu!

          Comment


          • Ce o fi asta?
            Halal forum.
            Attached Files
            Cel mai lent 1,6 8v

            Comment


            • Xp-ul stieeee!Cred ca are un videochat si isi face reclama.
              Last edited by KELBURTOS; 6 December 2009, 22:03.

              Comment


              • Sssst!Nu mai spuneti nimanui!

                Comment


                • Hmmmmm, da, da !!!
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • Daca o tinem tot asa,ne va trece prin cap cate un glont de la Politia Netului!

                    Comment


                    • Daca ne deranjeaza Politia Netului,mai deschid un topic 'Loganisti asupriti de moderatori'.

                      Comment


                      • Mai bine masochisti neasupriti inca!

                        Comment


                        • Care stiti o asigurare obligatorie ieftina?
                          sigpic
                          !

                          Comment


                          • Originally posted by vdmihai View Post
                            Care stiti o asigurare obligatorie ieftina?
                            Preturi asigurare RCA 2009, persoane fizice, top 5:
                            RCA 1201-1400cmc: 252 RON(Euroins) 259 RON (BCR), 271 RON (Unita), 312 RON (Ardaf), 315 RON (ABC Asigurari),
                            RCA 1401-1600cmc: 252 RON(Euroins) 326 RON (BCR), 348 RON (Ardaf), 361 RON (Unita), 375 RON (ABC Asigurari),
                            RCA 1601-1800cmc: 342 RON(Euroins) 361 RON (BCR), 444 RON (Interamerican), 446 RON (Unita), 450 RON (ABC Asigurari),
                            RCA 1801-2000cmc: 480 RON(Euroins) 504 RON (Interamerican), 525 RON (ABC Asigurari), 528 RON (Ardaf), 530 RON (BCR),
                            RCA peste 2000cm: 480 RON(Euroins) 570 RON (Interamerican), 599 RON (Unita), 600 RON (ABC Asigurari), 678 RON (BT Asigurari).
                            sursa: http://www.drive-test.ro/stiri/1109/...ne-tarife.html

                            http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

                            Comment


                            • La RCA 1201-1400cmc: 252 RON(Euroins) e cel mai ieftin

                              Comment


                              • Am platit eu RCA-ul ieri 178 de lei la Astra Asigurari...
                                Aici e cel mai ieftin...

                                Iar pt o simulare on line incercati aici... http://www.rca-ieftin.ro/

                                Numai bine!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google