Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dacă citeşti presa vremii din perioada primului şoc petrolier (1973), previziunile pentru epuizarea rezervelor de ţiţei erau de aproximativ 50 de ani...

    Comment


    • Si inca nu ne-am apucat serios de exploatat zacamintele arctice.

      Comment


      • are cineva idee ce canal difuzeaza turneul de tenis de la Beijing (WTA) ?

        Comment


        • De cand Halepa o ia de la toate necunoscutele, nu se mai simte nimeni mandru ca e roman.
          Pot citi si eu un ziar de sport fara pupincurismele obisnuite despre machidoanca, ca e cea mai mareata, cea mai buna din toate timpurile si din galaxie....

          Da-l incolo de turneu, daca favorita nr.1 e Halep, iti dai seama ce nivel are.
          Last edited by mr.K; 2 October 2015, 19:32.

          Comment


          • nu pe halepuţa, (cum ii zice nepotul meu de 8 ani i se potriveşte), voiam eu s-o văd. voiam să văd tenis.

            Comment


            • S-a retras Serena si de la Singapore, năsoasa e favorita principala (pe hartie) si acolo. Sportul asta decade prea mult ca sa-l mai urmaresc la fete.
              Ma uit la baieti.

              Comment


              • eu mai incerc cu fetele. iti place curcubeul ? glumesc
                s-a retras si azarenka. iar sharapova n-a mai venit. dar se pare ca va juca cu Kornet, sau cum s-o scrie...
                Last edited by B997NDL; 2 October 2015, 19:58.

                Comment


                • Cornet i-o da de cate o prinde. O sa-i dea si acum ceva zile in plus ca sa se pregateasca pentru Singapore.

                  iti place curcubeul ?
                  Numa' dupa ploaie.
                  Last edited by mr.K; 2 October 2015, 20:11.

                  Comment


                  • Pana la urma, si-a luat singura liber Halep.
                    Ca de obicei, se da accidentata cand e pe cale sa se faca de ras in meci.

                    Comment


                    • Ce părere aveţi de oferta aceasta?

                      Comment


                      • Poate vine unul cu un golf 3...
                        Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                        Comment


                        • Insemna ca poti lua un Fiat gratis.

                          Fiat face si masini?

                          Comment


                          • SI TABuri, turele de tun pentru nave militare.
                            Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                            Comment


                            • Pai inainte faceau masini mici si ieftine, acum fac Fiat 500.
                              Panda, Qubo, Punto, Doblo-care din astea e masina? Ultima lor incercare de masina a fost Stilo, dar n-au avut succes.
                              Degeaba iti reduc 1500 euro, poate doar un Doblo utilitar sa cumperi.

                              Benzinarele sunt varza, iar la un Linea diesel a unui cunoscut s-au dus injectoarele la 20k.
                              Last edited by mr.K; 6 October 2015, 11:37. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • nici chiar asa. fiat is masini de rahat , dar "e bune" pentru noi. Cate fiaturi cu rugina patrunsa ai vazut mai noi de anii 2000? Benzinarele de la fiat ce au ? Dieselul e de legenda , in cooperare cu opel . In general is masini "low cost" care-si fac treaba desi ar fi multe de imbunatatit la ele, la fel ca dacia. parerea mea.
                                o/____\o
                                (i)
                                .........

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google