Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Costi-bc View Post
    ps la comunicat : logaul e si acum intr-un service , prafuit si nereparat. touaregul avea rca la astra :P
    asta depinde de service, nu de asigurare. cand m-a lovit "bulgarul", pe cei de la autowab nici nu i-a interesat sa vada daca ala avea asigurarea valabila.
    m-au programat peste 10 zile si intr-o saptamana a fost gata.
    ziceau ca ei au grija sa-si ia bani fie de la asigurator, fie de la BAAR, fie de la fondul pentru victimele strazii. si eu care ma speriasem ca am de asteptat o gramada dosarul, plus ca era f posibil sa nu fie valabila asigurarea.

    @mr.K
    aia din avatar e Vitoria Lipan cu baltagul ?

    Comment


    • E Vitoria in varianta vikinga.

      N-am nimic personal cu fata lui Vadim, doar ca e "ajutata" tot pe banii statului.
      Scandal-monstru între preşedintele LPF, Dumitru Dragomir (64 de ani), şi patronul clubului Steaua, George Becali (52 de ani). “La Ligă este dictatură”, a aprins scânteia Gigi Becali. Imediat, Mitică Dragomir a ripostat: “La el, la Steaua, ce este când îi face sclavi pe toţi? Este dictatură”. După a spus, făcând referire la patronul din Ghencea: […]
      Last edited by mr.K; 24 September 2015, 22:21.

      Comment


      • stiu si eu serialul de pe history, dar faceam aluzie la obarsia ta "moldovana"

        Comment


        • Imi placea securea cu 2 taisuri a lui Mihai Viteazul. De o fi vreo farama de adevar, la cum se (re)scria istoria de catre comunisti.

          Comment


          • cred ca era mai mult de decor. nu stiu daca era prea manevrabil.
            cica sabia lui stefan cantareste peste 14 kg. iti dai seama cam cum lupta cu ea ? eu in locul lui optam pentru un uzzi, mult mai usor si mai eficient.
            dar cel din poza seamana mult cu un baltag.

            Comment


            • Ai un avatar bun, daca te caracterizeaza,.... ferea! E secure, baltagul are doua taisuri, arma de autoaparare pt ciobani, (urs, lup.) Eficienta cand te ataca o haita de caini comunitari. Voi astia din capit cioban Bucur, aveti nevoie.

              Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
              „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

              Comment


              • Eu ma apar cu ea de hiene.
                Pe forum.

                Pastrati distata regulamentara, ca sa nu luati pasageri la bord fara sa vreti.
                Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

                Last edited by mr.K; 25 September 2015, 08:17.

                Comment


                • Din culisele accidentului de la Fantana Miorita.

                  Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                  Comment


                  • Titi Aur a zis foarte clar , a fost o sicana.
                    "Am fost obosit si neatent" - Give me a break!!!
                    sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                    Comment


                    • Unul e controlor de trafic aerian, celalalt lucreaza la o companie aeriana. Mi-e greu sa cred ca e o coincidenta, dar in fine, si-or fi reglat conturile
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • Corect ar fi ca Politia sa reia cercetarile si sa ii acuze pentru declaratii mincinoase; macar pentru cat tam-tam s-a facut. Ma tem insa ca nimeni nu e dispus sa se inhame la asa ceva.
                        Ar fi un inceput.
                        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                        Comment


                        • hahahaaaa
                          "Soferul Touaregului este controlor de trafic, iar cel al Daciei este angajat al unei companii aeriene. "
                          controlor de trafic aerian oare ??? se cunosteau sau erau de la concurenta ???
                          acum cad perfect spusele lui OTI cu examinarea psihologica...
                          o/____\o
                          (i)
                          .........

                          Comment


                          • Daca nemtii au scapat unu la avion si a facut ce a facut, eu zic ca la noi e f nasol, ba un politai impusca nevasta la coafor, ba se sinucid cu pistolul din dotare,...aia din Vaslui, plus pe aia care nu-i stim. Nasol ca sunt multi in parlament , altfel aveam legi clare pt din astia dililiu.

                            Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
                            Last edited by Oti; 25 September 2015, 11:52.
                            „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                            Comment


                            • Soferita din Logan sa nu fi fost "amanta" care i-a dat papucii , iar bossu-l s-a gandit sa-i dea o lectie!!
                              sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                              Comment


                              • Ce vă mai miraţi atât, citiţi în ce lume putem să trăim.
                                P.S Şi ne mai mirăm de ce au crescut atât de mult tarifele la apă în ultimul timp.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google