Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca nu vor fi ajutati de autoritatile din tara unde vor ajunge, o sa-i ajute fratii lor teroristi din zona in care se afla.
    Si asa va creste armata lui Allah.
    Oricum o dai, bine nu iese, odata ce-i primesti.

    Comment


    • Acum ii inteleg pe amerindieni.
      Attached Files
      Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

      Comment


      • Originally posted by prometheus View Post
        Va salut !

        De acord cu dumneavoastra dar trebuie sa inteleaga toti refugiatii ca aici(in europa) fie ca-i Romania , fie ca-i Germania, Italia etc trebuie sa puna "osul" la treaba ca n-o sa-i tina nimeni moca la infinit.Eu cred ca mai mult de jumatate din ei peste maxim 2-3 ani se vor intoarce acasa oricare ar fi tara care i-a primit de refugiati.
        Imi aduc aminte de clipul ala cu pompierii care dreneaza un sant, iar localnicii stau toti cu mainile in buzunare, cu noroiul pana la glezne, de inundatii
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • Problema e ca la araboi nici pompienii n-ar drena santul.
          La aia nu munceste nimeni. De sute si mii de ani. Doar mana capre la pascut, se roaga, fac plozi si se scarpina la oo cat e ziua de lunga.

          Comment


          • Oare de unde vin fratii nostri rromi? Cand ma uit la unii si la ceilalti fac confuzie, acusi o sa zica astia din UE ca-s din Romanie si-ii trimit aici pe toti. Basca , o sa dea la guvernanti vreo cateva sute de mil de euro pt integrare. Cica vor sa renoveze niste blocuri parasite din Tg. Jiu. Va dati seama ca deja tremura mainile in buzunare.

            Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
            Last edited by Oti; 23 September 2015, 13:22.
            „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

            Comment


            • Originally posted by mr.K View Post
              Daca nu vor fi ajutati de autoritatile din tara unde vor ajunge, o sa-i ajute fratii lor teroristi din zona in care se afla.
              care frati ?! ca ei sunt teroristii... si idiotii astia le-au dat drumul in europa.
              acum sa te tii bombe.
              Refugiatul sirian Abdul Mohsen, bruscat de o jurnalista maghiara la inceputul lunii, in timp ce fugea de politie in Ungaria, este membru al organizatiei radical islamiste al-Nusra si a fost implicat in uciderea a peste 50 de kurzi, afirma grupul de presa kurd Rudaw, care transmite emisiuni de radio si tv in Orientul Mijlociu si editeaza ziare […]

              Comment


              • Nedelescule, lasa teroristii sa-si vada de bombili lor si zi-mi unde schimb si eu uleiul la troaca, prin Militari, p-acolo... da' ieftin!
                If it ain't broke, don't fix it!

                Comment


                • Ori strada Moinesti ori pe valea lunga..Ndl le stie mai bine
                  Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                  Comment


                  • pe uverturii, la frati, vis a vis de cimitir. e un gard galben pe stanga, cum mergi spre rosu, si vis a vis e o straduta la dreapta. de obicei, destul de circulata. cum intri pe ea, pe stanga imediat e service-ul.



                    Originally posted by micutzu666 View Post
                    Ori strada Moinesti ori pe valea lunga..Ndl le stie mai bine
                    pe moinesti "e cam hoti". cred ca strada e de vina. pe valea lunga stiu ca e doar adras (doamne fereste ). o mai fi vreunul si nu stiu...
                    Last edited by B997NDL; 23 September 2015, 18:50. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Sa traiasca!
                      If it ain't broke, don't fix it!

                      Comment


                      • Zice un terorist d'asta la TV: daca nu e Germania, nu e nimic. Ne intoarcem la noi in tara.
                        Cred ca raman toti acolo, Merkel o sa le aduca supa facuta de manuta ei dolofana....
                        Daca astia sunt refugianti pe bune, eu sunt popa. Oamenii au aifoane, bani de drum...
                        Eu cred sincer ca musulmanii astia rad de nu mai pot de cat de naivi si prosti pot fi europenii.

                        Alt louser pe la noi se lamenta ca n-au corturile incalzire.
                        Pai cand le e frig, sa plece in Siria si Iordania sa se incalzeasca.
                        Last edited by mr.K; 23 September 2015, 19:31. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Da si cand bubuie mamaliga, sa vezi turcaletii din germania neonazisti, antirefugiati. Turcaletii sunt la munca de jos si o sa se bata pe loc de munca cu refugiatii. Eu nu cred ca o sa primeasca supa gratis.

                          Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
                          „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                          Comment


                          • @mr.K
                            "Eu cred sincer ca musulmanii astia rad de nu mai pot de cat de naivi si prosti pot fi europenii."

                            fii sigur. nu-i primeam nici daca erau refugiati. mai bine sufli si in iaurt cu astia.
                            decat sa planga mama, mai bine sa planga mamele lor.
                            noroc ca avem ligheane si nu mai mergem cu autobuzele si metroul, ca alea vor fi tinta.
                            partea buna e ca rezolva problema economica a romaniei, cea cu pensionarii.
                            sper ca stiti si voi de o gluma... neagra.

                            Comment


                            • Sa traiasca domn premare din orice targ mai mare ca le da liber la pensionari pe transportul in comun. Asa pot sa verifice daca rosiile nu sunt cu 10 bani la kil mai ieftine in celalalt capat de oras, la ora de varf.
                              Pensonarii astai sunt ca un commando de muschetari, all for one and one for all, te iei de unul si sar 10 babe si cins'pe mosi cu gura pe tine.
                              Se citeste bunatatea pe chipurile lor, te-ar da la crocodili fara nicio remuscare.
                              Last edited by mr.K; 23 September 2015, 19:55.

                              Comment


                              • Originally posted by Oti View Post
                                Da si cand bubuie mamaliga, sa vezi turcaletii din germania neonazisti,
                                adica turcaletii sunt mamaliga ?! aia nu sunt niciunde in lume mamaliga.
                                pe langa aia, nazistii adevarati erau copii de kindergarten.
                                sunt rai ca hienele.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google