Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hai lasă că eşti obişnuit cu ele, parcă sunt destul de prezente prin State.

    Comment


    • La mexicanii din mahala, le vezi
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • Ăia l-au iubit pe Senna cel mai mult.

        Comment


        • daca ar suna asa si tigaile...pacat c-a murit intr-un Reno si noroc ca nu se stie exact daca s-a rupt directia INAINTE sau dupa impact
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • LE: la cativa ani de la publicarea acestui articol, un muist trist a dat report la google pentru “derogatory content”; il instiintez pe aceasta cale ca ma poate pupa in cur. Nu l-a chemat nimeni pe pagina asta, nu l-a obligat nimeni sa citeasca, daca vrea sa lectureze doar cacaturi corecte politic se poate duce la masa-n pizda. Aici scriu eu, cum vreau eu, cand vreau eu. Case closed. In plin tsunami de bullshit umanitarist si de isterie crestina, pe post de condiment din partea cealalta, s-a intamplat sa ajung prin Budapesta. Si pentru ca naravurile vechi dispar greu, nu […]

            Comment


            • Bun articolul, sunt si comentarii ok. Cred ca trebuie armata obligatorie, ne asteapta ceva nasol. Langa Piatra este rezerv nat. pazita de armata. Umbla vorba ca in catacombe intra garnit de tren (sunt linii de cale ferata vizibile). Cica au rezerv de arme, munitii, etc. Asa ca cine poate manui o arma sa vina pe aici. Glumesc!

              Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
              „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

              Comment


              • A picat Skype-ul , cam nasoala treaba pentru ca sunt multi care au nevoie de el.

                sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                Comment


                • Nu conteaza ce vrei tu; conteaza ce vor altii, pentru tine. Casai in ...UE.

                  Ştiri de ultimă oră, disponibile online. Gândul iti ofera ştiri externe si interne în timp real, ştiri politice, ştiri economice, mondene, sociale si din sport.
                  Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                  Comment


                  • Asta e, cand ne-am bagat in hora stiam ca tre sa dansan. Sau ce? Credeati ca ue e doar croasante, fromage bleu, wursti si bere?
                    La placinte inainte, la razboi inapoi?

                    Comment


                    • si nu doar sa primim cati vor ei, ci si pe cei care ii aleg ei,
                      care am inteles ca ar fi intre 25 si 35 de ani, adica teroristii.

                      Originally posted by skd_ozenel View Post
                      La placinte inainte, la razboi inapoi?
                      acum sa vezi masini capcana... ungurii si cehii nu sunt prosti.
                      de ce crezi ca vrea germania sa scape de ei ?!
                      Last edited by B997NDL; 22 September 2015, 23:06. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • daca se poate... am o rugaminte.... toti astia care vor sa se duca la alea 40 de virgine... sa o faca intr-o sedinta de plen in parlament. de mai multe ori. pana ne vine mintea la cap.

                        Comment


                        • Mie mi-e mila de astia presupusi 6000, cu tot cu teroristi. De ce ? Pentru ca dupa atata chin si truda, ajung tocmai in Romania. Cred ca multi se vor intoarce ori acasa, ori o iau din nou spre tarile cu apa calda.
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • Lasa ca se descurca, am vazut ca unii o rup un pic pe limba rom, au ceva studii, stiu sa lege firele : ala rosu la bat, ala verde la telef..... azotat avem.... fratii Nicula cu Azochim.....poate isi fac o firma imort/export si pleaca tiru spre UE. Inainte de asta cateva exp prin orasele mari sa vada daca este semnal la telef. Ai nostri prosti se cearta cu Ungurii ca parca ce fac ei o fac de capu lor, au primit telef de la Frau, tot ei ies bine si noi picam din nou de FRAIERI.

                            Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
                            „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                            Comment


                            • Originally posted by darksid3 View Post
                              Mie mi-e mila de astia presupusi 6000, cu tot cu teroristi. De ce ? Pentru ca dupa atata chin si truda, ajung tocmai in Romania. Cred ca multi se vor intoarce ori acasa, ori o iau din nou spre tarile cu apa calda.
                              Va salut !

                              De acord cu dumneavoastra dar trebuie sa inteleaga toti refugiatii ca aici(in europa) fie ca-i Romania , fie ca-i Germania, Italia etc trebuie sa puna "osul" la treaba ca n-o sa-i tina nimeni moca la infinit.Eu cred ca mai mult de jumatate din ei peste maxim 2-3 ani se vor intoarce acasa oricare ar fi tara care i-a primit de refugiati.
                              sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                              Comment


                              • Eu acum m-a uit pe geam la boschetarii care cauta in gunoaie, unii se vor intoarce in tara lor, aceia care au fost folositi ca masa de manevra (cum a fost la noi la rev), raman aia care stiu ce fac. Sa mananci de la tomberon in vest, mananci de 100 de ori mai bine dacat de unde vin ei.

                                Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
                                „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google