Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am 3 ani peste tine...acum sper ca vei dormi linistit! Aaa...si nu suntem amici!
    Lasa sportul alb in grija celor ce mai stiu cate ceva!
    Keep walking...

    Comment


    • 3 ani peste mine nu este mult... multi inainte !!

      Tu ai inceput cu commenturi "nepotrivite" la persoana mea si nu viceversa.

      Fiecare isi da cu parerea, si respect acest lucru , nu trebuie sa ne intepam cu tot felul de mesaje ofensatoare.

      Hai sa mai schimbam subiectul ca deja saraca Halep e "terminata" in analiza noastra .

      Ce ziceti de noul cod fiscal adoptat de presedinte in parlament ? am inteles ca si cei fara venit vor trebui sa cotizeze la CASS incepand cu 1 ianuarie 2016(6 luni in urma de achitat + in ficeare luna 66 de lei).
      Ştiri de ultimă oră, disponibile online. Gândul iti ofera ştiri externe si interne în timp real, ştiri politice, ştiri economice, mondene, sociale si din sport.
      Last edited by prometheus; 10 September 2015, 23:08.
      sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

      Comment


      • Ia reia firul discutiei...sa vezi cum te-ai dat la mine fara batz!
        Keep walking...

        Comment


        • Daca consideri ca eu m-am dat la tine atunci mea culpa , fac cinste cu o bere sau vin , ce vrei tu!
          sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

          Comment


          • Parca vad ca o sa fim urecheati de moderatori!
            Keep walking...

            Comment


            • Pai i-a luat si set cu 6-0 la Singapore si tu ne explici noua cum sta treaba?!
              Serena era mahmura.
              Nu e prima data cand se intampla, a intrat impreuna cu Venus la un meci de dublu, si erau bete amandoua. Au abandonat imediat.

              Arabia Saudita s-ar fi oferit sa construiasca 200 de moschei in Germania pentru valul de refugiati care patrunde zilele acestea in tara. Propunerea vine pe fondul criticilor adresate regatului saudit pentru ca nu preia niciun refugiat din Siria.


              Arabia Saudita s-ar fi oferit sa construiasca 200 de moschei in Germania pentru valul de refugiati care patrunde zilele acestea in tara. Propunerea vine pe fondul criticilor adresate regatului saudit pentru ca nu preia niciun refugiat din Siria.
              Buna afacere. Pentru sauditi. Nemtii trebuie sa-i hraneasca, sa-i educe, sa-i trateze, sa-i suporte...bine or avea vtotusi ca unde sa se roage si sa planuiasca atentate, gratie sauditilor.
              Last edited by mr.K; 11 September 2015, 09:58. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Originally posted by mr.K View Post
                Serena era mahmura.
                da cum dreaq!
                Keep walking...

                Comment


                • Tenisul bambilici la noroc al machidoancei n-a mai mers in fata unui joc solid si in viteza al italiencei. Pennetta i-a dat o lectie gratis.
                  Acum ziaristii romani trebuie sa inceapa sa-i caute scuze, gen ca era accidentata.
                  Last edited by mr.K; 11 September 2015, 19:24.

                  Comment


                  • Eu asta tot incercam sa-i explic lui jonnie007 . Halep este slaba fratilor . O simpatizez ca este romanca de-a noastra dar doar atat , a avut mare noroc ca a ajuns pana aici totusi .
                    sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                    Comment


                    • Dubla greseala in ultimul game, cand servea ca sa ramana in meci...jalnic.
                      Serena moare de ciuda ca nu e Halep in finala, avea titlul asigurat.
                      Asta, daca finala nu va fi cumva integral italiana.
                      Last edited by mr.K; 11 September 2015, 19:35.

                      Comment


                      • Asta e. Un meci pierdut nu inseamna o tragedie. Iar eu am decenta sa nu arunc cu pietre in cel cazut. Niciodata. Si cred ca multi vor face la fel.
                        ...
                        Aici vad ca lumea se bucura de infrangerea Simonei; in general te bucuri la victorii, nu la infrangerea cuiva. In seara asta victoria a fost a Flaviei Penetta. Bucurati-va pentru italianca, asadar.
                        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                        Comment


                        • Mai comand un rand Don Iancu? Vad ca doar noi vedem partea plina a pocalului!


                          Sent from mobile
                          Keep walking...

                          Comment


                          • Mai merge nea gioni; inca un rand si gata.
                            Îs treaz de la patru si oleca. Aseara m-am culcat mai devreme; cine dreaq stia ca ploaia va suci trebile pe acolo.
                            Oricum sportul e neste jocuri, la o adica; ma intelegi? Azi castigi, maine poti sa pierzi.
                            ...
                            Ia vezi ce face Roberta, cu Serena...
                            De aia e frumos tenisul.
                            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                            Comment


                            • Numai romanii se multumesc cu jumatati de masura, Vinci vad ca moare pe teren.
                              Asta e, bun si-atat...aud zilnic chestii de genul bine ca nu e mai rau, cine sa vina in locul astora....
                              Asa e, e doar sport, Halep isi numara banii in timp ce altii sunt suparati ca a fost eliminata.
                              Poate sa-si ia niste blugi Levi's originali de la New York, oricum va ramane o taranca necizelata si de acum incolo.
                              Sper sa nu i se mai permita sa joace pentru nationala Romaniei, acolo nu te duci cand ai chef.
                              Last edited by mr.K; 11 September 2015, 21:52.

                              Comment


                              • A cazut si Serena.
                                Asta e sportul...frumos. Bravo pentru italience.
                                Nea gioni, mai vii cu berea aia odat'?
                                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google