Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mumus View Post
    Dar daca o sa imi zica sa mai pun 3-4000E si imi da ceva superior, nu cred ca am sa refuz.
    mi-e ca o sa mai pui 3-4 mii de euro ca sa iei un logan. cat crezi ca o sa mai iei pe ea ?!

    Comment


    • Sub 100.000 ... nu fi credul...

      Intra pe mobile.de vezi la cati km se invart cele la 9-10000 E si c-am aia e realitatea.

      Desi nasamea din germania, a spus, ca un inceput si nemtii sa duca kilometri inapoi... da, si nemtii, nu numai turcii din germania si vorbesc de autohausuri.

      Originally posted by B997NDL View Post
      mi-e ca o sa mai pui 3-4 mii de euro ca sa iei un logan. cat crezi ca o sa mai iei pe ea ?!


      Pai, peste 6 ani, daca ma iau dupa faza ca masina pierde 10% teoretic din pretul de lista de 12000 raman cu 6000, deci as cere pe ea 7-8000, ca sunt primul si singurul proprietar, tinuta in garaj, ingrijita...

      Habar nu ai cat conteaza ptr psihicul potentialului client cand vede ca ai garaj, si roti ptr sezonul celalalt pe stand, si ca masina e ingrijita.


      Dar astea sunt doar povesti de cafenea, caci nu am de gand sa o vand prea curand.

      Iar daca crezi ca se devalorizeaza la fel de prost ca loganul, te inseli.
      Last edited by mumus; 17 March 2015, 21:16. Reason: Automerged Doublepost
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • Mumusache! Nu sunt gasca!


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Keep walking...

        Comment


        • Orice ai alege, casca ochii bine, eu inainte de seat gasisem o octavia break din 2010, cu 65000 km, singura masina care nu a fost desfintata la telefon deja...

          Am mers acolo, nu era proprietarul, masina avea cateva probleme, dar nu grave. In schimb nu puteam intelege de ce tot insista samsarul sa schimb repede distributia, ca skoda parca zice 6 ani sau 90.000km in fine... era samsar, mai avea si altele de vanzare, nu erau pe numele lui... Pretul era BOMBA am negociat-o la 4500E de la 5000 ) deci oricum era ieftina... dar daca avea motorul fisurat sau ceva... o beleam...
          Si ce ma indepartat in final, ma uit la dot-ul gumelor de pe jante de tabla... 2007... le-a vandut si pe alea originale... samsar... la telefon el era proprietar, masina era boboc...
          in realitate...
          De asta mai bine pierzi niste bani, dar te basesti primu in ea.

          Sh daca vrei una buna, nu va fi ieftina.

          Corsa, dupa 2 ani de folosire, am dat-o exact cu cat am luat-o... Da era masina buna. Meganul l-am dat ieftin sa scap repede. Ca era seatu pe vine, si nu voiam sa tin o masina afara peste iarna...
          Last edited by mumus; 17 March 2015, 21:47.
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • Zice ca' reali km (de scout vorbesc) ...si accepta test in reprezentanta... Astept o poza doar cu pedalele, sa vedem ce e cu uzura remarcara de Cezarache!


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Keep walking...

            Comment


            • Gioni, tine loganul si stai linistit.
              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

              Comment


              • Mi-am gasit inlocuitor la plimbat cainele uploadfromtaptalk1426676583812.jpg
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • Eu cred ca de fapt o plimba cainele pe puştoaică, nu vezi cine e mai mare?

                  Comment


                  • Cainele e mare, dar e ascultator. Oricum am invatat-o sa nu stranga de lesa... In caz de vrea cainele sa fuga sa nu o tranteasca, da stie sa mearga la pas e ok, chiar mai bine decat fimea.

                    Cainele daca se pune cu labele pe pieptul meu, e cat mine, eu am 1.70
                    Last edited by mumus; 18 March 2015, 14:17. Reason: Automerged Doublepost
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • Originally posted by 827sam View Post
                      Gioni, tine loganul si stai linistit.

                      E putoare mare, Samurache! La drum lung innebunesc!
                      Basca e si vai steaua lui in caz de impact! Nu e o masina sigura!


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Keep walking...

                      Comment


                      • Treaba cu siguranta conteaza mai mult decat faptul ca e puturoasa.
                        Cert e ca daca ai de cheltuit 10.000-11.000 pe o masina macar sa fie in conditie buna.
                        Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                        Comment


                        • Cine si-a pus gumele de vara?uploadfromtaptalk1426687954313.jpguploadfromtaptalk1426687980204.jpg
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment




                          • Mumuse, esti sub influIenta bauturilor alcoolice sau esti doar ipocrit?
                            Attached Files
                            Last edited by vitriol; 18 March 2015, 17:29.
                            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                            Comment


                            • Vine, vine primavara...

                              Daca n-ai de gand sa ajungi pe drumurile boldite, stai calm.
                              Stare carosabil: uscat, izolat umed
                              - drumuri cu zapada
                              DN 67C km 30+000 - km 34+800 Ranca/GJ izolat zapada 1 cm
                              DN 7A km 86+601 - km 91+000 Obarsia Lotrului/HD izolat zapada 3 cm
                              DN 66A km 35+000 - km 47+000 Campul lui Neag/HD izolat zapada 3 cm

                              Comment


                              • Originally posted by vitriol View Post
                                http://www.loganclub.ro/forum/showpo...15&postcount=8

                                Mumuse, esti sub influienta bauturilor alcoolice sau esti doar ipocrit?
                                chiar si una dintre cele 2 "calitati" era bine daca le-ar fi avut...da', nu e cazu' nici de atat la el, n-ai ce sa-i ceri, atata poate.
                                numa' cand ii vezi mufa aia infulecatoare de saorma si ti-a zis tot!

                                stai sa vezi ce-o suceste acu', ca la ploiesti, ca si el e de fapt "golan" cu folie...ultimu' "rebel" din sacele cu folie, ce e el
                                Last edited by Kojak; 18 March 2015, 17:26.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google