Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by vitriol View Post
    http://www.loganclub.ro/forum/showpo...15&postcount=8

    Mumuse, esti sub influIenta bauturilor alcoolice sau esti doar ipocrit?
    Uite ca ma faci si ipocrit... Pe fata am folie... Dar e de protectie, ce vezi tu e ikuzie optica, din cauza unghiului...daca si la loganu ala e iluzie optica, imi cer scuze, dar de fapt nu imi cer, ptr ca nu am jignit...
    Dar tu da.
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • Originally posted by mumus View Post
      Uite ca ma faci si ipocrit... Pe fata am folie... Dar e de protectie, ce vezi tu e ikuzie optica, din cauza unghiului...daca si la loganu ala e iluzie optica, imi cer scuze, dar de fapt nu imi cer, ptr ca nu am jignit...
      Dar tu da.
      Eu nu te-am facut in niciun fel, doar am intrebat. Si nu stau acum sa fac semantica.

      E pixelul albastru, da!

      Dar uite, pentru partea bolduita, acum afirm cu tarie si sustin ca esti ipocrtit.
      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

      Comment


      • Fa o calibrare la monitor

        Iar ca idee sunt la munca, iar in afara de o gura de votca de duminica, inca nu am pus alcool in gura de atunci...
        Iar sa tabarati pe mine ptr ca i-am scris la unu ca nu imi place folia inchisa pe usile fata, nu stiu daca isi avea rostul... Mai ales ca ala isi prezenta masina, deci pot sa zic ca imi place sau nu...
        Last edited by IancuMIC; 18 March 2015, 18:58. Reason: fara sens dupa stergere posturi
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • Potoliti-va ca va trimit in vacanta pe amandoi!
          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

          Comment


          • Mai bine mai citeaza aia cu becali si celalalt se potriveste
            Last edited by mumus; 18 March 2015, 18:08. Reason: Automerged Doublepost
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • Mumus, keep calm & eat shaorma
              Sau cum se scrie, ca tu bagi d-aia mare cu de toate :-)))
              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

              Comment


              • Nu mai mananc saorma... Azi am bagat salate, tre sa dau 4 kg jos... Sa ajung la 85 ... Aia e greutatea mea ideala

                Si nu era cu detoate
                Last edited by mumus; 18 March 2015, 18:18. Reason: Automerged Doublepost
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • 85kile cu 85cm inaltime, patrat cum s-ar zice...sau un dop

                  Comment


                  • Da...e mai usor sa sari peste decat sa ma ocolesti
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • Originally posted by mumus View Post
                      sa ocolesti
                      asa-i, ca tu oricum ejti muci cand vine vorba de giratorii.

                      Comment


                      • Asta nu ai cum sa afirmi... Adica poti sa afirmi, dar nu sa confirmi...
                        Last edited by mumus; 18 March 2015, 18:48.
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment




                        • Ai sau n-ai folie pe fata? Esti ipocrit sau nu?
                          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                          Comment


                          • s-a dus sa se culce...si-a dat seama ca are mintea prea odihnita.

                            Comment


                            • De suparare baga acum o lipie d-aia groasa :-))))
                              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                              Comment


                              • sunt la a 4-a masina cu folie pe fata...
                                E recidivist.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google