Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Whirlpool, Ariston, Zanussi si Indesit sunt balarii. Si nici ieftine nu sunt...
    Keep walking...

    Comment


    • S-a dat verdictul. Ma si mir cum de mai spala.

      Comment


      • El le spala in Dunare, are valtoare in spatele casei...
        Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

        Comment


        • Am vazut la cineva un Electrolux, adus din SUA. Era la dimensiuni cat doua masini de spalat. La ei totul trebuie sa fie mare, manevrare usoara, capacul de la cuva diametru mare, intrau cred pe putin 10kg. Am ramas impresionat, vroia sa o vanda cuiva care statea la casa pt ca nu avea loc de ea in apartament, era din inox si silentioasa.

          Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
          „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

          Comment


          • Originally posted by einstein1984 View Post
            Whirlpool a fost pilaf, LG merge bine de ceva vreme, indesit a mers bine de vreo 8 ani si am inca 2 mai noi care merg bine
            repet, a mea, whirpool, merge foarte bine de 19 ani. e din 96. am luat-o dupa cununie. dar nu cred ca atunci se faceau in EC.

            Comment


            • Originally posted by Oti View Post
              Am vazut la cineva un Electrolux, adus din SUA. Era la dimensiuni cat doua masini de spalat. La ei totul trebuie sa fie mare, manevrare usoara, capacul de la cuva diametru mare, intrau cred pe putin 10kg. Am ramas impresionat, vroia sa o vanda cuiva care statea la casa pt ca nu avea loc de ea in apartament, era din inox si silentioasa.

              Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
              Era probabil cu uscator, aia nu prea folosesc fara
              Plus ca e la 110, trebuie transformator

              Multe ciurucuri pe piata, daca tin 4-5 ani sa te bucuri...
              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

              Comment


              • Da posibil, era cu uscator, m-a impresionat senzatia de solid, robust. Cred ca era ceva profesional pt spalatorii.

                Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
                „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                Comment


                • Originally posted by einstein1984 View Post
                  El le spala in Dunare, are valtoare in spatele casei...

                  fabulos!


                  Sent from mobile
                  Keep walking...

                  Comment


                  • Originally posted by B997NDL View Post
                    repet, a mea, whirpool, merge foarte bine de 19 ani. e din 96. am luat-o dupa cununie. dar nu cred ca atunci se faceau in EC.
                    Nu o sa-ti explic acuma curba lui Weibull si durabilitate, eu zic de unele din mileniul nostru, facute mai prost si unde si reparatorii recunosteau ca maninca o paine 2 de pe urma lor.
                    Alea de SUA probabil erau pentru spalatorie din aia comuna, una pe scara de bloc.
                    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                    Comment


                    • Aproape ca m-ati convins sa cumpar un LG pe viitor.
                      Dar voi lua tot un Whirpool, am avut si din mileniul trecut si din mileniul asta. Ultima n-are decat 5 ani, cand face 12 ani ca penultima, o schimb.
                      De diferenta pana la LG mai bine cumpar un LED de 81 pentru baie.
                      Mai da cineva 10 ani garantie la cuva, sau numai Whirpool?
                      Last edited by mr.K; 2 November 2015, 19:51.

                      Comment


                      • Originally posted by mr.K View Post
                        De diferenta pana la LG mai bine cumpar un LED de 81 pentru baie.:
                        cu odorizant inclus.
                        si eu sunt foarte multumit de Whirlpool. 19 ani.... macar de m-ar tine ligheanul atata.

                        Comment


                        • Originally posted by mr.K View Post

                          Mai da cineva 10 ani garantie la cuva, sau numai Whirpool?
                          E foarte bine 10 ani pentru cuva la LG habar n-am daca da garantie la cuva!!

                          Acum nici nu stiu ce sa cumpar!? Amici/colegi care au Whirpool de peste 10 ani fara probleme , altii care si-au luat acum cateva luni si deja au probleme si povestea poate continua , pana la urma masinile de spalat nu se mai fac ca inainte si cam toate brandurile(valabil cam la orice electrocasnic) cred ca sunt cam la acelasi nivel de calitate, ce sa zic tine si de norocul fiecaruia , eu vreau LG pentru ca am vazut-o in actiune si stiu cat de silentioasa este , spala foarte ok intr-un cuvant mi-a placut.
                          Last edited by prometheus; 2 November 2015, 20:15.
                          sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                          Comment


                          • ia-ti un logan aniversar 10, poate inseamna ca tine 10 ani.
                            ia-ti pe ce ai plecat, altfel te intorci cu o tableta acasa.
                            ca sa mai vorbesti si tu cu baietii pe forum.
                            Last edited by B997NDL; 2 November 2015, 20:37.

                            Comment


                            • Discutii despre orice va trece prin cap

                              Originally posted by mr.K View Post
                              Mai da cineva 10 ani garantie la cuva, sau numai Whirpool?

                              Mai exista garantie la cuva?! Pentru ce?! Ce dreaq pateste cuva? la mine nu stiu din ce e si nu se pune problema de rugina precum la tabla de pe Dacii


                              Sent from mobile
                              Keep walking...

                              Comment


                              • cred ca a ta e de fibra de carbon. normal ca se da garantie la cuva.
                                crezi ca e de inox ? e tabla nichelata, zincata, electro-galvanizata... etc

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google