Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Au incercat sa musamalizeze, nesimtiti, daca nu iesea lumea in strada.........acum daca merge ancheta pana la capat, pe fir, ajunge pana la bau bau.

    Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
    „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

    Comment


    • Daca si acest caz se va musamaliza 48 de morti pana acum, lumea o sa-si faca dreptate singura sunt convins ca in caz contrar se va ajunge la asta.
      sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

      Comment


      • Procurorii nu au avut ok-ul de la cineva, pana si un copil de sc gen stia ca ISU este vinovat, in 24h trebuiau retinute pers implicate, primarie, ISU, prefectura.

        Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
        „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

        Comment


        • Daca firma care a incendiat Colectivul dadea foc si la acoperisul de pe Arena Nationala, atunci sa vezi genocid.
          Nici acolo nu aveau autorizatie pentru show-ul pirotehnic de la ISU, dar nah, aveau spate.

          Comment


          • Analfabetii de la firma trebuiau sa se ocupe de trierea gunoaielor, au luat autorizatii asa cum se ia Bac-ul si doctoratul. Acum nu sunt in stare sa scrie o declaratie.....auzi, sterge de pe desktop si din cos documentele.....tolomaci.

            Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
            Last edited by Oti; 10 November 2015, 11:34.
            „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

            Comment


            • Originally posted by mr.K View Post
              Era Loganu' ca S8-u'.
              si ca subaru forester. a lu' frate-miu e de aluminiu, tind sa cred ca toate sunt asa.

              Comment


              • Ma faci sa ma duc cu magnetu' la un prieten care are unul din 2010.

                Comment


                • a lu' frate-miu parca e din 2006. o sa-l intreb
                  wikipedia nu zice ?

                  Comment


                  • Nu zice.
                    Oricum, bune masini. Consumul la benzinare e cum e, dar nah, daca ai Subaru nu stai cu ochii la indicatorul de carburant, ci cu ochii la drum.

                    Comment


                    • Ciolos sau B. Olteanu?

                      Niciunul, as zice eu.
                      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                      Comment


                      • @mr.K
                        dar gpl-ul ce are ? oricum, plateste cam mult impozit(fata de logan).
                        merge bine masina, mai ales pe dealuri. mergeam la gratare cu ea prin ardeal.
                        dar si eu am ajuns cu ligheanul cu arcuri h&r pana la casa de bilete de la sarmizegetusa regia, si fara sa transpir.

                        @nenea Iancu
                        am inteles ca Ciolos nu vrea.
                        Last edited by B997NDL; 10 November 2015, 18:04.

                        Comment


                        • Pe Olteanu il cunoaste pasarica asta de la PNL, Alinuta.
                          Eu nu vad de ce Ciolos ar vrea sa fie prim ministru. Sa aiba un venit mai mic dar sa stea tot timpul sa se gandeasca de unde plateste salarii si pensii, sa trebuiasca sa-i multumeasca pe aia de la partidele ce-l sustin, sa ai parte de injuraturi non stop pentru orice se intampla in tara, inclusiv ca mai mor oameni prin cluburi de care nici nu a auzit.
                          Nu se merita, eu cred ca Ponat e mai linistit acum cand nu mai e pri ministru. Daca nu era dosarul de la DNA, il durea in cot, are Daciana salar.


                          @mr.K
                          dar gpl-ul ce are ? oricum, plateste cam mult impozit(fata de logan).
                          merge bine masina, mai ales pe dealuri. mergeam la gratare cu ea prin ardeal.
                          Pai numai cu GPL o scoti la capat cu consumul la 2.5-ul ala.
                          Stiu cum merge.
                          Last edited by mr.K; 10 November 2015, 19:49.

                          Comment


                          • @nenea Iancu
                            am inteles ca Ciolos nu vrea.
                            Ba vrea; da' sincer, ce presiune va fi pe el, nu vreau sa-mi imaginez.
                            Deja hienele din PSD s-au regrupat; nu cred ca se vor impaca cu ideea. Vezi declaratia lui Dragnea, imediat dupa desemnare.
                            Last edited by IancuMIC; 10 November 2015, 19:51.
                            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                            Comment


                            • Daca se iese in strada, nu o sa fie probleme cu votarea guvernului in parlament, acum sa vedem ce guvern, ce consilieri, trebuie curatenie serioasa in institutiile statului, sa ramana cat mai putini si sa munceasca.

                              Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
                              „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                              Comment


                              • Greu, aproape imposibil; de unde scoti cateva sute de consilieri, sefi de cabinete, neimplicati in vreun partid?
                                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google