Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La mine e din nu nu stiu ce material...carbotech!
    Nedelica fa'ti un update urgent, ca ai ramas "sechestrat" in anii '90
    Iar m-ai silit sa te "urechez" in fata clasei

    Am si un link ca sa nu zici ca sunt de la Gheboaia




    Sent from mobile
    Keep walking...

    Comment


    • carbotech e culoarea.
      Culoare: Alb
      Tehnologie inteligenta Use Logic
      Motor universal
      Control al nivelului apei
      Carbotech
      cand o fi in ruginotech, sa nu zici ca nu ti-am zis.

      Originally posted by jonnie007 View Post
      L
      Am si un link ca sa nu zici ca sunt de la Gheboaia
      mai rau, de la tulcea.
      Last edited by B997NDL; 3 November 2015, 01:20. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Discutii despre orice va trece prin cap

        Cum dreaq sa fie carbotech culoarea?! Nedelica iar te faci de ras! Unii au senzatia ca le stiu pe toate ba nene!

        Ti-a luat mintile berea la PET!

        Cauta si tu pe net si vezi ce e ala carbotech si fibertech... si te prezinti maine la prima ora cu temele facute...altminteri te las corigent ca si la matematica sau sport! La 3 corigente esti "repetentule"!




        Sent from mobile
        Last edited by jonnie007; 3 November 2015, 01:34.
        Keep walking...

        Comment


        • Originally posted by jonnie007 View Post
          Cum dreaq sa fie carbotech culoarea?! Nedelica iar te faci de ras! Unii au senzatia ca le stiu pe toate ba nene!
          Sent from mobile
          am zis la mishto, dar vad ca e greu pentru tine la ora asta.

          oricum, gorenje e cel mai tare brand, ca se face pe la Balotesti.

          "Deşi Grupul Gorenje exportă marea majoritate a produselor sale în UE, în ultima vreme s-a extins şi pe pieţele din Europa de Est şi Sud-Est, mărind astfel volumul de exporturi.
          Datorită realizărilor şi performanţelor mai sus menţionate, Gorenje este una dintre cele mai mari corporaţii din Slovenia şi unul dintre cei mai mari producători de aparatură electrocasnică din Europa."

          uau !
          Last edited by B997NDL; 3 November 2015, 01:58. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Discutii despre orice va trece prin cap

            Da vezi sa nu! ai dres'o ca poate cade in picioare...dar degeaba.
            La Balotesti poate o fi depozitul...insa nu se fabrica la noi.
            Iar bati campii! Macar la asta te pricepi
            Mai grav e ca dezinformezi...scrii prostii pe aici si mai crede unu...altu'...
            Berea la PET e vinovata!

            Si te astept dimineata cu temele facute vis-a-vis de carbotech...in caz contrar te pun pe coji de nuci!

            Tenis nu...Matematica ai facut-o salata de ton...masini de spalat nu... Facem ce facem si tot la berea la PET ajungem


            Sent from mobile
            Last edited by jonnie007; 3 November 2015, 02:08.
            Keep walking...

            Comment


            • sa mori tu ca n-are gorenje fabrica la baneasa ?! e chiar langa beko.
              best brands

              Comment


              • Nu mor caii...cand vor cainii! Hua! Ce limbaj de "PETangiu" ai!
                Pai ba e Balotesti...acum Baneasa...nu esti deloc consecvent...(fugi repede si cauta in dex ce inseamna)


                Sent from mobile
                Keep walking...

                Comment



                • oricum, n-as lua vreodata vreun produs sloven in detrimentul unuia suedez ( electroxlux) sau al unuia american (whirlpool), sau italian (ariston)...
                  despre ce vorbim ? acum 25 de ani, astia (slovenii) spalau la lighean. sa fim seriosi...

                  Originally posted by jonnie007 View Post
                  Nu mor caii...cand vor cainii! Hua! Ce limbaj de "PETangiu" ai!
                  Pai ba e Balotesti...acum Baneasa...nu esti deloc consecvent...(fugi repede si cauta in dex ce inseamna)


                  Sent from mobile
                  auzi, daca vrei s-o dam in flame, nu cred ca esti in masura sa intri pe teritoriul asta. daca ai clase ca trenul, nu crede ca toti sunt la fel. eu zic sa ne limitam la discutii civilizate.
                  Last edited by B997NDL; 3 November 2015, 02:21. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Discutii despre orice va trece prin cap

                    Hai ma Nedelica ca ai schimbat subiectul dupa ce ti-am dovedit cu argumente solide ca habar n-ai ce vorbesti si nu e prima data cand, cu toata dragostea, bati campii!
                    De ce trebuie sa te superi daca ti-am dovedit ca nu ai dreptate si vorbesti din cartile de colorat pe orice tema?!
                    Or fi spalat slovenii la lighean acum 25 de ani...insa azi sunt mult mult peste noi.
                    Stii de ce nu merge tara asta?! Si aici vin cu un citat la moda... Pentru ca Nedelica!


                    Sent from mobile
                    Last edited by jonnie007; 3 November 2015, 02:31.
                    Keep walking...

                    Comment


                    • Originally posted by jonnie007 View Post
                      Mai exista garantie la cuva?! Pentru ce?! Ce dreaq pateste cuva? la mine nu stiu din ce e si nu se pune problema de rugina precum la tabla de pe Dacii


                      Sent from mobile
                      Cuvele sunt din polipropilena, tamburul e din inox. Nu garantie antirugina se da, bre.
                      Daca o cuva are pierderi, costa.

                      Comment


                      • Acum rulmentul este incastrat, se sch totul, deci intra si rulmentul nu numai pierderile la garantie.

                        Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
                        „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                        Comment


                        • Apropo de rulment.
                          Un prieten are un Whirpool din 2000. Vara asta a avut prima problema la ea, tocmai rulmentul ala. L-a schimbat, si masina merge in continuare. Asta vrea sa-l tina inca 15 ani masina.
                          Deocamdata a lui NDL conduce la durata utilizare.

                          Comment


                          • La el se spala mai rar "rufele in familie", prefera forumul.

                            Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
                            „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                            Comment


                            • Prin '96 cred ca statea pe forumdacia, sectiunea 1310 sau Nova.

                              Comment


                              • Discutii despre orice va trece prin cap

                                Originally posted by mr.K View Post
                                Cuvele sunt din polipropilena, tamburul e din inox. Nu garantie antirugina se da, bre.
                                Daca o cuva are pierderi, costa.

                                Da ma K...dar tu ai spus de cuva... La tambur nu ma bag.


                                Originally posted by Oti View Post
                                La el se spala mai rar "rufele in familie", prefera forumul.

                                Corect!


                                Sent from mobile
                                Last edited by jonnie007; 3 November 2015, 11:39. Reason: Automerged Doublepost
                                Keep walking...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google