Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ai de capu meu... Astia-s o gluma proasta de organe...
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • I-au scapat intentionat.

      Comment


      • De ce nu a tras cu arma, nu stiu...
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • nu tragi cum vrei tu ca ajungi la zuhaus. "executi" vreo trei focuri in aer, ca sa aiba ala timp sa se distanteze, dupa care, daca o are mai lunga decat distanta dintre "voi", poti sa i-o mumu....
          cam asta e legislatia la noi. la americani te impusca imediat si zic ca ai bagat mana in buzunar sau ai dus-o la spate. aia nu stau sa vada ce vrei sa faci. bang si gata...

          Comment


          • La asta ma refeream... Deabea fugea ala, da tinea de toc de numa... In loc sa aibe grija sa nu-l scape, mai bine il folosea, panarame...
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • repet, nu au voie sa le foloseasca. mai bine evadeaza doi decat sa ajungi tu ca politist la puscarie.

              Comment


              • Repet, macar daca tragea in aer...
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • Cand foloseste arma il iau aia la ancheta de nu se vede, chiar daca nu nimereste nimic. SI sta si fara arma pana termina ancheta, vreo 2 ani de zile.
                  Dar romanii se pricep la fotbal, politica, politie, anvelope, ulei, frane....
                  Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                  Comment


                  • Pai asa, sa scape toti, ca na, nu trag de frica anchetei, halal politisti, halal legi...rromania.

                    Stiu demult cum sta treaba cu uzul de arma, dar aici era cazul.

                    Am amic politai, povesteste destule ce si cum, sunt cazuri si cazuri, logic ca daca unu da o palma pe fund la o trecatoare, si fuge, nu vei face uz de arma
                    Last edited by mumus; 24 March 2015, 18:28. Reason: Automerged Doublepost
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • in anglia, politistii de pe strada nici n-au drept sa poarte arma, in arest si puscarii au si ei arme. dar nu cred ca le-au fugit prea multi dintre cei opri'i pe strada.

                      Comment


                      • PAi la asta ma gandeam si eu, daca saracilor le este frica sa faca uz de arme...(aici pun pariu ca multi dintre ei nici macar nu isi cunosc bine atributiile) de ce le mai au? Sa le ia nene, da sa bage politai deaia mari, cum e si prin alte tari, care au prestanta nene, nu ca mascaricii nostrii.

                        In germania sau italia sau spania, unde sunt multi romani, nu vezi frate sa arunce chistocul pe geam, doza goala... sau sa incalce legea, cum trec granita, cum devin toti pui de smecheri... de ce? Ptr ca nu esti obligat sa respecti legea...
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • 'nea Mumus, matale care te dai jos din masina sa-i inveti pe altii legea a.k.a. iti faci dreptate singur, vorbesti de politisti, legislatie, cum ar fi daca...

                          Cam avea dreptate hitlerasu' frustrat.
                          If it ain't broke, don't fix it!

                          Comment


                          • Intotdeauna am dreptate! Doar ca uneori dureaza cam mult pana va prindeti de treaba asta. Raus!
                            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                            Comment


                            • Dupa ce ca esti inteliJent, esti si amuzant. Noroc ca nu-s femeie, ca ma maritam cu tine. Norocu' meu ca nu-s femeie. Ghinionu' tau ca esti urat. Raya!
                              If it ain't broke, don't fix it!

                              Comment


                              • la noi e foarte simpla chestia cu aplicarea legii. e exact ca la rusi. am vazut un documentar bbc facut in moscova, printre high life, si la aia chiar ca e high life.
                                reporterul intreba de ce nu vor democra'ie si viata ca in occident, ca ar putea, slava Domnului.
                                si astia i-au zis la unison ca rusului nu-i plac legile si nu vrea sa le respecte si nici sa dea din banii lui pe impozite si alte aberatii de genul asta.
                                e identic si la noi.
                                cati n-ati aruncat chistocul pe geam, cand nu vede nimeni ? doar nu-l tineti in scrumiera sa puta in masina.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google