Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sincer pentru Kojak imi pare rau ce s-a intamplat.

    Ce parere aveti de cei cu masinile imatriculate in Bulgaria ? s-a anuntat pe la stiri ca vor sa introduca o limita (3 luni) in care proprietarii sunt obligati sa inmatriculeze masinile pe Romania asta insemnand sa platesca taxe /RCA etc la noi in tara.

    Eu consider acest lucru fooarte util numai daca stau sa ma gandesc in cazul unui accident cu o masina cu numere de Bulgaria in cazul in care eu nu sunt vinovat.
    Last edited by prometheus; 18 March 2015, 22:07.
    sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

    Comment


    • Mda. Dl. Costi din Bacau, s-a gandit si el ca e cazul sa se ia de nenea Iancu, ca... na, simtea nevoia sa se victimizeze.
      3 posturi sterse in 3 luni. Ce sa mai fie de zis...
      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

      Comment


      • Originally posted by prometheus View Post
        Ce parere aveti de cei cu masinile imatriculate in Bulgaria ? s-a anuntat pe la stiri ca vor sa introduca o limita (3 luni) in care proprietarii sunt obligati sa inmatriculeze masinile pe Romania asta insemnand sa platesca taxe /RCA etc la noi in tara.
        s-a tot vorbit si nu se poate face. legea ue spune clar ca in ue mergi cu ce numere vrei daca sunt dintr-o tara ue.
        de ceva vreme merg si iatalienii cu numere de romania.

        Comment


        • Ma baieti, eu nu sunt suparat pe Kojak, sunt convins ca nu a vrut el sa fie asa de agresiv in vorbe, nu cred ca era cazul de ban forever. Poate 2-3 zile, da na, era postarea aici, si aici e varza totala.

          Am vb cu el in pm, in afara de ce sa vazut, mai bine spune-ti ca nu mai avem voie aici cu injurii si gata, nu mai face si asta basta, o fi avut si el o zi proasta.

          Eu unu nu-s suparat pe el.

          Nici macar report nu am dat, stiti bine ca eu dau reporturi la greu daca ma consider 'atins'

          La Brasov e iarna in toata regula, vei care au pus gume de vara, maine merg cu autobuzul daca continua asa, la mine e zapada de cativa cm.
          Last edited by mumus; 18 March 2015, 23:35. Reason: Automerged Doublepost
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • Vine primăvara acușica. Ăsta a fost un "zghierăt" de lebădă al iernii.
            Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
            Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

            Comment


            • In Braila vad ca ninge acum bine ca inca n-am schimbat gumele de iarna.
              sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

              Comment


              • Originally posted by B997NDL View Post
                s-a tot vorbit si nu se poate face. legea ue spune clar ca in ue mergi cu ce numere vrei daca sunt dintr-o tara ue.
                de ceva vreme merg si iatalienii cu numere de romania.
                Si li se incendiaza masinile.




                Free Kojak!

                Comment


                • Originally posted by prometheus View Post
                  In Braila vad ca ninge acum bine ca inca n-am schimbat gumele de iarna.
                  La Galati, nu; se chinuie sa se arate soarele.
                  Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                  Comment


                  • E ultima zvacnire a iernii!


                    Unban Kojak


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Keep walking...

                    Comment


                    • Sper sa fie ultima...

                      Si eu doresc debanarea lui, poate era trotilat, nu avea motive sa jigneasca in halu ala, o fi avut si el o zi proasta.
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • Numai tu esti de vina )
                        asa erai aseara cand incercai sa minti poporul cu televizorul ))
                        Last edited by 827sam; 19 March 2015, 13:40.
                        Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                        Comment


                        • avea o exprimare mai plastica. ce jicniri a adus nu stiu , banuiesc ca i-au fost sterse postarile. oricum nu cred ca-i foarte corect sa banezi permanent un membru cu mii de postari , de ani de zile pentru o ratacire de moment. daca ar fi fost un recidivist periculos atunci ii administram pedeapsa capitala .

                          free kojak

                          cat despre iancu din galati regret ca i m-am adresat direct domniei lui. nu se va mai intampla. pentru mine nu mai exista.
                          o/____\o
                          (i)
                          .........

                          Comment


                          • Da, recunosc, am fost vinovat, am mintit... Merg sa ma pocaiesc. Am jurat deja ca nu mai mananc saorma cu detoate.
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • Treaba a fost ca mumuleanu a incercat sa ne minta pe toti cum ca el n-a avut folie pe geamurile din fata. Timp in care l-a mustruluit pe un coleg de forum care si-a prezentat masina ca e de porc sa ai folie pe geamurile din fata.

                              E, ipocrizia asta a lui mumus (defapt asta e tipul de om) a dus la jigniri.
                              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                              Comment


                              • Si tu incepi...

                                SI tu omiti un lucru important, era vorba de folie inchisa, (ilegala).
                                Asa ceva nu am avut niciodata, am pus si poze...

                                Nu am vorbit urat la om pe thread, doar mi-am impartasit parerea cu privire la masina lui, ca nu a fost pozitiva, asta e.
                                Last edited by mumus; 19 March 2015, 13:44. Reason: Automerged Doublepost
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google