Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De la min. 0:58

    Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

    Comment


    • Am impresia ca sunt si niste opinshi mai uzate si daca accelera, in loc sa franeze...tot scapa de pupatura santului.
      Ca mica viteza...pe la 60 km/h

      Ma insel in supozitii?
      Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

      Comment


      • Un sofer inconstient.
        sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

        Comment


        • La tractiune fata, e indicat sa accelerezi cand fuge puntea spate, dar peste 90% dintre soferi, franeaza din instinct.
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • Originally posted by 77sky View Post
            Am impresia ca sunt si niste opinshi mai uzate si daca accelera, in loc sa franeze...tot scapa de pupatura santului.
            Ca mica viteza...pe la 60 km/h

            Ma insel in supozitii?
            Chiar deloc.
            Si eu sunt de parere ca in momentu' in care a simtit ca-i fuge spatele, n-ar fi franat si ar fi accelerat in schimb, ar fi avut sanse mari de redresare.

            Comment


            • imi vine sa ma pun cu toporul pe masina. ieri am gasit-o iar zgariata urat pe aripa stanga fata, deci spre trafic. culmea e ca nu pare facuta de o alta masina. ii suspectez pe maturatori si pe "homleşi". e impropriu spus zgarierura, e mai mult raşchetată, desi se simte si o zgarietura daca treci cu mana. degeaba ai grija de ea daca o gasesti asa. bara spate proaspat vopsita a stat maxim o luna intacta.
              oare exista vopsea care sa se zgarie mai greu decat porcaria de pe ighean ?
              sau doar lacul ceramic m-ar mai scapa ? dar acum cine are 6000 de lei pentru o vopsire integrala ?! si dupa aia s-o gasesti la fel...
              mai bine o colantez si termin.

              Comment


              • Masina nelovita si femeie ne..iubită, nu gasesti.

                oare exista vopsea care sa se zgarie mai greu decat porcaria de pe ighean ?
                Se gaseste. Pe restul masinilor de pe strada.
                Invers, care sa se zgaraie mai usor, nu cred ca gasesti.

                Comment


                • asta asa este. doar daca era vopsita cu acuarele se zgaria mai usor.
                  de fapt vopseaua pe baza de apa e tot aia.

                  Comment


                  • Originally posted by mr.K View Post
                    Eu nu inteleg faza la BGS, ai nevoie de masina mare sau de una care sa te duca repede la interventii?
                    Probabil e pentru imagine, sa vada lumea ce tari sunt ei...
                    AI vazut cat de mari sunt aia si cum sunt echipati? Nu prea incap 2 umar la umar intr-un panda.

                    M-a depasit un bou pe drum de macadam, el avea golf 4 si se grabea ghertotiul. Zgarieturi pe prag si usa de la piterele aruncate ca a trecut aproape, elemente revopsite acu 2 ani. Deci nu doar vospeaua de uzina e de vina.

                    Originally posted by 30_VLD View Post
                    Sunt offtopic, dar vreun coleg comercializeaza/produce inele de centrare pt jante?

                    Am luat pt lighean (ochiometric) niste Borbeturi si culmea, nu se potrivesc neam...Nenea strungarul mi-a zis ca am nevoie de inel 60 interior/64 exterior (asta inseamna grosime de 2 mm wtf). Am cautat prin magazine de piese auto dar dimensiunea asta nu o are nimeni. Mi-a zis ala ca ar fi ceva inele de centrare de plastic, care se "taie" si se imbina pe butuc (inelele avand diferite grosimi).
                    La un vanzator de jante trebuia sa te duci, au de toate.
                    Last edited by einstein1984; 24 April 2015, 12:19. Reason: Automerged Doublepost
                    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                    Comment


                    • Deci nu doar vospeaua de uzina e de vina.
                      De vina mai sunt frunzele uscate care ating masina in cadere, pisicile care folosesc masina drept trambulina, cei cu unghiile netaiate care ating vopseaua cand apuca manerul portierei etc....
                      Acum pe bune, mai stiti vreo masina cu vopsea asa fragila?

                      Comment


                      • eu unul, nu, mai ales fata de blu navy-ul meu. deja mi-e frica sa si stranut langa ea.

                        Comment


                        • Dar si golanul meu daca mai uit atent in zona de sub manere, vopseaua e aproape matuita , atat de multe mini zgaraieturi sunt acolo.
                          sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                          Comment


                          • Taie unghiile de la maini din carne, dar tot nu garantez rezultatul.

                            Comment


                            • Nu-i problema la mine ci la pasageri.
                              Ce tare !! Sa le comunic celor care vor sa merga cu mine(cu masina): "Nu va suparati dar vreau sa vad in fata mea daca aveti unghiile taiate ca sa nu-mi zgariati vopseaua de sub manere.a si inca ceva sa nu mirositi a "...."."

                              Mai bine una ca asta si n-ai treaba cu vopseaua.
                              Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.
                              Last edited by prometheus; 24 April 2015, 13:22.
                              sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                              Comment


                              • cel mai bine o tunez si o fac rat look, de fapt se face singura.
                                Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google