Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by jonnie007 View Post
    Ba...intre noi fie vorba...seatu' e peste Dacia cu vreo 2-3 decenii...


    Sent from mobile
    Asa este. Dar daca tot nu vinde decat in pierdere la ce bun? E un fel de bugatti pentru saraci, subventionat din vanzarile VW si Skoda?
    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

    Comment


    • Originally posted by IancuMIC View Post
      Apropo de ...politete elementara.

      Cat de politicos o fi sa vorbesti despre o persoana, care nu poate participa la aceasta discutie? Basca sa-l mai faci si idiot...
      ...
      Putina decenta nu strica niciodata.
      ai dreptate, dar remarca aia vis a vis de sotia lui Kojak n-o putea face un savant.

      Comment


      • Plus ca daca nu participa, macar poate citi si invata.

        Comment


        • si noi suntem decenti, dar nu suntem lorzi...

          Comment


          • Esti agresiv Nedelica!


            Sent from mobile
            Keep walking...

            Comment


            • nu sunt chiar deloc, dar recunosc ca n-am educatia lorzilor in ce priveste managementul conflictelor.

              Comment


              • Da si pe mine o fost suparat de ce am zis pe topicu lui? Chiar asa lam jignit?

                Comment


                • Buna baieti, acesta este ultimul meu post pe acest forum, de asemenea voi sterge tot ce inseamna link catre acest forum.

                  Dsa incep cu Kojak. I-mi cer scuze ptr gluma cu sotia, sincer, chiar i-mi cer scuze. Motivul a fost unul simplu si nevinovat, cum tu i-ti permiteai sa imi vorbesti cum i-mi vorbeai, m-am gandit ca esti un om glumet, sa dovedit ca nu era asa, te-am catalogat gresit. Tu defapt jignesti omul in mod grosolan, si te simti jignit la cea mai mica gluma, fie ea si prosta...dar neintentionat. Motivul ptr care ai fost banat il stii, ai vazut, nu am reactionat, nici macar prin pm, din contra am vb cu un moderator sa nu te baneze definitiv, cum erai initial. Ma repet, chiar imi pare rau ca ai ajuns sa ma urasti ptr o gluma proasta, dar asta a foat, o gluma..

                  Ndl... Cu tine nu am avut niciodata nimic, daca ma consideri idiot...asta e, dar sa o spui pe un forum...e urat.
                  Einstein... Tin minte clar, cand ti-am adresat primul quote, nu mai stiu subiectul... Deci....cand te-am citat prima oara, oricum, nu era nimic impotriva ta...
                  Tu ai sarit cu gura ca imi bat joc de tine, ca ti-am zis Einstein, si nu nick-ul complet, care nici acum nu il retin....

                  Daca voi, din cacatele deastea va atacati, si dupa aia aruncati cu pietre fara motiv...si o mai si face-ti dupa banarea mea...e urat...

                  Am crezut ca fac parte dintr-o comunitate, un grup de prieteni virtuali, m-am inselat amarnic...

                  Dsca dati paginile inapoi, sunt convins ca majoriratea dintre voi o sa vedeti ca eu doar am reactionat la postarea unora...motivul, simplu, moderatori de toata jena. Bineintes exiata si exceptii...

                  Logan clubul i-mi placea nespus, avea ceva ce ma atragea si ma facea sa uit de problemele cotidiane, banuiesc ca de asta se incapataneaza si altii sa ramana pe forum.

                  Va dedic o poezie draga mie si va las cu bine... Recititi ultima strofa, poate va regasiti unii dintre voi in ea.

                  Aici a fost scris, odata, "Luceafarul".


                  In legatura cu Valeriu, habar nu am de ce e atat de ... Nici nu stiu cum sa spun, sa ma exprim corect... Poate laș este cuvantul, ptr ca putea sa discute cu mine, sa vad cu ce l-am deranjat, solutia lui intotdeauna este simpla, BAN ptr orice nu ii comvine lui. Nu conteaza ca nu are motiv, ca i se rupe de forum el se crede un mic Dumnezeu...din pacate, nu este decat un...moderator...mic...

                  Ps: rog moderatorii din respect ptr persoana mea, sa nu stearga acest post.
                  Last edited by Niki; 26 May 2015, 19:40.

                  Comment


                  • Attack of the Clones.

                    Comment


                    • te-am considerat idiot doar in masura in care nu stii pana unde se poate merge cu gluma fara ca cineva sa se simta jignit. nu era vorba de cunostiintele tale generale.
                      ca o completare, inteleg ca esti maghiar, sau ungur ( nu cred ca vreunul dintre termeni e jignitor, si chiar n-am nicio problema cu asta) dar la "imi dai... imi faci... etc... nu exista nicio cratima. n-o zic ca un repros, ci pentru a-ti imbunatati romana. in general, cratima inlocuieste o litera. de ex. "a-ti" s-ar putea scrie " a iti".

                      Comment


                      • Originally posted by mr.K View Post
                        Attack of the Clones.
                        Frumos film, de trilogie nu mai vorbesc.

                        Comment


                        • grow up !

                          Comment


                          • SUnt eu singurul care il vedea pe mumus/vasile/kelemen/seat rules logan drooles! putin condescendent? Ca le zice ca aveam ceva cu el in mod total neprovocat.
                            Sa vezi bauta cand vede kojak postul, isi schimba nikul in Koniak.
                            Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                            Comment


                            • nu fiti rai baaa, va bate karma!
                              ma duc sa beau o bere cu baietii tocmai in pix cu satelitul, in crucea de la iancului.... si lung ii drumul si mai am program....

                              Comment


                              • Originally posted by alex2_ar View Post
                                Da si pe mine o fost suparat de ce am zis pe topicu lui? Chiar asa lam jignit?
                                Alex...tu invata in prima faza niste gramatica...si apoi poti visa la nu stiu ce marca de masina!
                                Keep walking...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google