Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Kojak
    ai inteles tu gresit. era si azi oferta, dar nu numai la stergatoare, ci la intreaga gama auto.
    aveau baterii zap de 65 Ah la 300 de lei-25%=225 lei
    aveau toate dimensiunile. si anvelope, uleiuri... n-aveam bani.
    elf sxr 5w40 120 de lei-25%=90 lei
    cred ca in toate magazinele, dar sigur in militari. care vreti baterii, anvelope... mai aveti timp pana la ora 22

    Comment


    • Salut ! Ce face baietii?

      Comment


      • Salutare, ma pregatesc sa fac un test de la 0 la 100 folosind un program de pe android, cand prind o zi cu asfalt uscat, ce zice-ti pozitia de filmare va fi ok? Vreo sugestie? Vreau ca filmul sa fie cat mai clar...alta camera mai ok nu am, adica am, dar nu am unde sa o prind, asta mica a incaput fix intre tetiera si scaun. Sta ferm. Se vede destul de ok ?
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • Căciulare!
          Iar conduci cu șuba pa tine și cu fesu'-n cap?
          Ți s-a stricat și ție termostatu', ai?

          Comment


          • Filmu e cu dedivatie ptr hateri de fesuri
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • Huoooooo!

              Comment


              • Vreo sugestie unde sa pun camera? Sa se vada si vitezometru masinii si telefonul de pe bord? Ca din pozitia asta nu prea se vede bordul. Si camere era intoarsa aproape total catre sofer.

                ontopic: poate data viitoare pun 3 fesuri sa arat ca Axinte.
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • Sus, pe tetiera șofer, după ce-o ridici la maxim în sus...și bineînțeles da dracu căciulă aia jos.

                  Comment


                  • pai e sub tetiera, unghiul va fi tot ala...
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • pune si tu un link de pe net cu suportul pentru telefon pe care il folosesti... am incercat toate chinezariile si nu-s bune de nimic...
                      Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                      Comment


                      • Cam slab filmează camera aia. Pare că și la 720p e interpolat. Cât a costat?
                        La 60$ am luat o chinezărie LS650W, cu WDR, care mă satisface pe deplin, atât ziua, dar mai ales noaptea.

                        Originally posted by ursamajor View Post
                        Cam slab filmează camera aia. Pare că și la 720p e interpolat. Cât a costat?
                        La 60$ am luat o chinezărie LS650W, cu WDR, care mă satisface pe deplin, atât ziua, dar mai ales noaptea.
                        Acum caut tot o chinezărie ieftină d-aia "acșăn" pentru bicicletă.
                        Last edited by ursamajor; 28 February 2015, 17:05. Reason: Automerged Doublepost
                        Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
                        Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

                        Comment


                        • Originally posted by popavlm View Post
                          pune si tu un link de pe net cu suportul pentru telefon pe care il folosesti... am incercat toate chinezariile si nu-s bune de nimic...


                          E o tavita deaia din cauciuc aderent cu fanta sa stea telefonu in ea... in ea tin camera sau telefonul. Carefoure parca.

                          Originally posted by ursamajor View Post
                          Cam slab filmează camera aia. Pare că și la 720p e interpolat. Cât a costat?
                          .
                          Fantastica suma de 50, dar nu de $ ci de lei. Si filmarea originala este ceva mai buna decat ce vezi tu pe you tube, nu e diferenta enorma dar este.
                          Last edited by mumus; 28 February 2015, 19:08. Reason: Automerged Doublepost
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • [QUOTE=ursamajor;1655012]Cam slab filmează camera aia. Pare că și la 720p e interpolat. Cât a costat?
                            La 60$ am luat o chinezărie LS650W, cu WDR, care mă satisface pe deplin, atât ziua, dar mai ales noaptea.
                            pai pune un link cu magazinul, ca n-am gasit.

                            Comment



                            • Foxoffer, e magazin serios. Nu ca ăia de pe aliexpress.
                              Văd că n-o mai are pe-aia a mea, dar se poate alege G1W, care e de buget redus sau VF300W, care oferă o calitate constructivă mai bună și imagine asemenea. Le recomand în cunoștință de cauză.

                              Originally posted by mumus View Post
                              Si filmarea originala este ceva mai buna decat ce vezi tu pe you tube, nu e diferenta enorma dar este.
                              Corect, dă-ți seama cum e la a mea.
                              Niște "originale", le am mai demult acolo:
                              MEGA provides free cloud storage with convenient and powerful always-on privacy. Claim your free 50GB now!

                              MEGA provides free cloud storage with convenient and powerful always-on privacy. Claim your free 50GB now!

                              MEGA provides free cloud storage with convenient and powerful always-on privacy. Claim your free 50GB now!


                              și-ncă unul
                              MEGA provides free cloud storage with convenient and powerful always-on privacy. Claim your free 50GB now!
                              Last edited by ursamajor; 28 February 2015, 22:04. Reason: Automerged Doublepost
                              Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
                              Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

                              Comment


                              • dar o poti scoate usor de pe masina ? am inteles ca nu e de lasat in masina daca nu vrei sa-ti fie sparta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google