Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Acum, bre, cand a luat masina cat a dat pe ea? Peste inca 10 ani o sa valoreze cat o sticla de apa plata.
    Zi, vinzi masina? Cu 3499 LEI ? Iti mai cumperi o bicla.


    Se vede clar că aleşii nu dau doi bani pe ceea ce reprezintă viitorul unei naţiuni, pe copii, atât timp cât au respins propunerea legislativă prin care se cerea majorarea alocaţiei minorilor de la 42 de lei la 200 de lei lunar.




    “Cu toate că se alocă mult mai mulţi bani pentru un maidanez, 70 de lei pe lună, sau unui infractor, 2.700 de lei lunar, pentru 3,5 milioane de copii nu se găsesc bani la Guvern!”, spune un senator al PNL. Senatorii au respins legea la propunerea Guvernului, care a transmis că în cazul în care ar fi crescut alocaţiile efortul bugetar era de 550 de milioane de lei, bani care nu există în vistieria statului.

    Comment


    • Nu o vand ma ! Nu o vand !
      Poate peste 5 ani, si daca mai pui un zero in plus.
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • Adica peste 5 ani tu vrei 7800 pe ea? Daca iti iei 5000-5500 de euro pe ea, zic eu.
        Asta daca nu scade nivelul de trai mai mult, daca nu incepe razboiul...

        Navele militare ruseşti vor avea acces în porturile din Cipru, în urma unui acord semnat de preşedinţii celor două ţări, la reşedinţa guvernamentală de lângă Moscova.

        Vladimir Putin susţine că prezenţa navelor ruseşti în Cipru nu trebuie să îngrijoreze pe nimeni deoarece ele vor acţiona doar împotriva terorismului şi a pirateriei.
        Combaterea pirateriei iin Mediterana.
        De ce nu le trimite pe coasta somaleza, daca e asa bun samaritean?

        Comment


        • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

          e tunata la mare arta basca e si edition....are interior velur isofix!
          lista de dotari e impecabila! a omis totusi ca are volan...

          Ti`ar prostii a dreaq`!
          Keep walking...

          Comment


          • Mă, răule! ;)
            Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
            Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

            Comment


            • Navigatie color cu tascrim (romania si europa), d v d , stik
              Parbriz incalzit - incalzit de aeroterma. Sau... o fi parbrizul din spate.
              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

              Comment


              • - pachet logan aniversar 10 ani (bandouri usi; ochelari proiectoare; nichel grila fata)
                Tare . Sariti cu banu'!

                Comment


                • are ochelarii , dar n-are proiectoare !!!
                  o/____\o
                  (i)
                  .........

                  Comment


                  • Hahahahahaa Fantastic !
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • Originally posted by mumus View Post
                      Pai uite, bicicleta mea, care nu e cine stie ce, pana in prezent costa 3500 lei
                      Magellan Draco ăla e poleit cu aur?
                      Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
                      Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

                      Comment


                      • Nu, dar e facut din piese, si asa iese mai scump.
                        Iar daca le iei pe bucati, o sa dea suma.

                        Magellan e cadrul. Bicla a fost un rich bike de 500 lei... Din ea momentan a mai ramas doar janta fata, ghidonul si coarnele... Atat.
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • Piesele de calitate pentru bicle serioase intotdeauna vor costa mult.
                          O bicicleta buna "HardTail" incepe de pe la vreo 6 - 7.000 de lei iar cele "full suspension" daca se vrea ceva cu adevarat bun preturile incept de pe la vreo 10000 de lei (sunt bicle si de 23000 de lei ).

                          Schimbi Loganu` pe o bicla smechera!!

                          Magazin online de biciclete, piese accesorii și echipamente. Cea mai largă gamă de produse numai la PlayBike.


                          Magazin online de biciclete, piese accesorii și echipamente. Cea mai largă gamă de produse numai la PlayBike.
                          Last edited by prometheus; 26 February 2015, 14:40.
                          sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                          Comment


                          • Nu cred ca se mai fabrica, dar ciclocomputerul meu e un VDO z3, costa la vremea lui cat vreo 2 richbike-uri... Sa il pun si pe ala la pret ? Atunci sar la 1000 de E

                            Si bicla mea e inca entrylevel...
                            Last edited by mumus; 26 February 2015, 14:41. Reason: Automerged Doublepost
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • Bah, numa' sportivi pe aici, nu va mai place sa mergeti cu masina, mergeti cu bicicleta, ca navetistii pe vremuri.
                              Imi inchipui ca sunteti numa' fibra.

                              Comment


                              • Da fibra peste fibra...Cand sa nascut Melinda, fica mea, un an, cat a stat sotia acasa cu ea, am domnit-o, am mers aproape zilnic cu bicla la munca, in weekenduri cutreeram potecile padurilor, masina o foloseam doar cand plecam toti, sau la cumparaturi ce nu incapeau in ghiozdan acu...daca fac 500km pe sezon, sa fiu fericit... Si burta a reaparut...
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google