Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intr-un final neghina se cerne de graul bun, asta e clar
    E doar o vorba din popor, draga mie
    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

    Comment


    • Originally posted by vasile.23 View Post
      Buna baieti, acesta este ultimul meu post pe acest forum, de asemenea voi sterge tot ce inseamna link catre acest forum.
      AMIN!

      Singurul lucru inteligent de care ai dat dovada de cand activezi pe acest forum.

      Doar ptr. disparitia ta totala din analele loganclub-ului, precum si a clonelor tale trecute, prezente (si viitoare?), sincerele mele felicitari!

      Haidi pa!

      Originally posted by einstein1984 View Post
      Sa vezi bauta cand vede kojak postul, isi schimba nikul in Koniak.
      Deci, SA BEM!

      Cineva sa ma opreasca...numa' sa-ndrazneasca!
      Last edited by Kojak; 21 May 2015, 18:24. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Originally posted by vasile.23 View Post
        Buna baieti, acesta este ultimul meu post pe acest forum, de asemenea voi sterge tot ce inseamna link catre acest forum.

        Va dedic o poezie draga mie si va las cu bine... Recititi ultima strofa, poate va regasiti unii dintre voi in ea.


        Trăind în cercul vostru strâmt
        Norocul vă petrece,
        Ci eu în lumea mea mă simt
        Nemuritor şi rece.


        Ps: rog moderatorii din respect ptr persoana mea, sa nu stearga acest post.
        Unde era 'telectualul si geniul neinteles al comunitatii.

        Nu-l sterge nimeni. O sa dainuiasca peste vremuri si o sa invete copiii la scoala despre "ultimul post, deja celebru, al lui Mumus".

        Bine pa!
        Last edited by vitriol; 21 May 2015, 18:40.
        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

        Comment


        • Eu niciodata nu am fost bun la gramatica. Mai ales ca scriu 99% de pe telefon ;)

          Comment


          • suntem mai prosti decat indienii. dar cred ca stiam deja in sufletele noastre.
            'a uite ce vand astia acolo cu mai putin de 5000.
            dupa ce ca mictioneaza pe noi, ne mai bat si cu ea in cap.

            http://www.4 tuning.ro/masini-noi/noua-dacie-de-5000-de-euro-este-de-fapt-renault-kwid-nicidecum-kayou-26287.html?utm_source=Newsletter__Newsletter_4 Tuning.ro&utm_medium=yahoo.com&utm_campaign=newsle tter_230585
            scoateti pauzele dintre 4 si tuning, in doua locuri.

            Comment


            • Originally posted by vitriol View Post
              ...lui Mumus".
              ...am înțeles, o fo' o scapare....ce mama drecu, e Stefan cel Mare, sa-i scrii nick-u' cu "M" în condițiile în care el s-a autointitulat "mumus" cu "m" mic?!

              Cu astea fiind zise, sa mai scoatem un Peroni cu "P" mare, de la rece...în cinstea ban-ului!
              Last edited by Kojak; 22 May 2015, 00:20.

              Comment


              • Originally posted by B997NDL View Post
                suntem mai prosti decat indienii. dar cred ca stiam deja in sufletele noastre.
                'a uite ce vand astia acolo cu mai putin de 5000.
                dupa ce ca mictioneaza pe noi, ne mai bat si cu ea in cap.

                http://www.4 tuning.ro/masini-noi/noua-dacie-de-5000-de-euro-este-de-fapt-renault-kwid-nicidecum-kayou-26287.html?utm_source=Newsletter__Newsletter_4 Tuning.ro&utm_medium=yahoo.com&utm_campaign=newsle tter_230585
                scoateti pauzele dintre 4 si tuning, in doua locuri.
                S-o aduca si in Romania, doar avem si noi indienii nostri.

                Comment


                • ce sa faci cu ea ? masina aia rezista la cel mult un impact cu o bicicleta, nu cu o alta masina n-ai vazut indienii cate biciclete au )
                  Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                  Comment


                  • Da, Loganu' rezista la 2 biciclete.

                    Cred ca acum in mai, cand zboara cărăbuşii, se petrec cele mai multe daune la tabla Loganului.

                    Comment


                    • KWid are maxim un airbag si nu are ABS. In europa cerem ESp si vreo 4 airbaguri parca....Dar masinuta poate evolua, se mai pun piese pe ea.
                      Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                      Comment


                      • bine ca nu sare airbagu`
                        Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                        Comment


                        • Pai daca mai pui pe ea, evolueaza si pretul si ajunge sa se bata cu Sandero.

                          Comment


                          • Originally posted by einstein1984 View Post
                            KWid are maxim un airbag si nu are ABS. In europa cerem ESp si vreo 4 airbaguri parca....Dar masinuta poate evolua, se mai pun piese pe ea.
                            care naiba 4 airbaguri ?! a mea a fost 10500 de euro si are 2 care nici nu sar, vorba lui sam. de esp nici n-am auzit.
                            majoritatea loganurilor 1 vin din fabrica cu un airbag si o cutie de servetele. si nu costau 4700 de dolari, ci vreo 6000 de euro.
                            ceasuri din alea n-a visat vreodata ligheanul. si la mai putin de 6000 de euro ai ac si navigatie. sa fim seriosi...
                            "Dar echiparea de top care incepe de la 6275 de dolari va fi echipata cu AC manual si chiar cu celebrul sistem MediaNAV cu ecran tactil si functie GPS."
                            de fapt nici nu ma mir. logic ca suntem mai prosti decat indienii.
                            aia au sateliti si rachete care ii pun pe orbita, si sunt nr 1 mondial in calculatoare (software). asa ca...

                            Originally posted by mr.K View Post
                            Pai daca mai pui pe ea, evolueaza si pretul si ajunge sa se bata cu Sandero.
                            ce sa se mai bata ?! te-ai uitat la aia cum arata ? l-a batut in toate privintele.
                            la 6000 sa ai navigatie, ac ....etc
                            Last edited by B997NDL; 22 May 2015, 13:39. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Cum era aia, Renault face masini ieftin si le vinde scump. Cel putin in Romania.

                              Comment


                              • NDL, nu vorbesc de pleisticen cand ai luat tu masina, zic de zilele naostre ca ai nevoie de toate astea ca sa vinzi masina.
                                dar bag seama ca si la romani s-ar vinde (daca ar permite omologarea) masini fara airbag si ABS.... Nu doar la indieni.
                                Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google