Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigur nu ti iei noul talisman ? sa ramai cu grupul reno ...

    Originally posted by B997NDL View Post
    adica se poate strica doar mecanic ? numai prinederea ? nu e electronic senzorul ala ? deci daca sta prins e inca bun ?
    daca se strica senzorul sta aprins in bord chiar si cu filtru nou. o sa l schimbi atunci.
    Last edited by Costi-bc; 29 June 2015, 17:56. Reason: Automerged Doublepost
    o/____\o
    (i)
    .........

    Comment


    • glumeam. as vrea eu sa am bani pentru 510 cai. de unde atata fân si păşune ?! dar arata belea.
      sunt fan alfa, prea le fac frumoase. sunt si fan bmw, dar sunt demonetizate. prea le au toti meltenii.
      dar alfa asta... si la 510 cp, stai langa orice bmw. ba chiar in fata lui.

      @cristi...
      uite aici ce inseamna muscle carurile lor.
      Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.


      ca sterge cu ei pe jos un nissan gtr inteleg,
      dar si audi break ?! ala concureaza cu masina sotiei.
      Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.
      Last edited by B997NDL; 29 June 2015, 22:11. Reason: Automerged Doublepost

      Comment





      • Halep avanseaza, acum ia bataie din primul tur.

        Merge in tandem cu Bouchard, alta "vedeta" umflata artificial de presa.

        Daca era in activitate pe vremea lui Steffi Graf, Hingis, Davenport, Mauresmo, Arantxa-Sanchez, Henin, Clijsters sau Monica Seles, Halep nu ajungea prea usor nici pe tabloul principal la vrem Grand Slam, nu sa bifeze semifinale, finala...

        Nasol e sa incepi sa crezi ca tu ai inventat tenisul....poate sa-si ia, nu unul, ci doi antrenori de top, o sa faca tot ce stie ea pe teren, nu asculta nicio indicatie, se enerveaza, da cu racheta de pamant, apostrofeaza antrenorul ca nu bate din palme, daca pierde se da accidentata....
        Cand ma uit ce mare caracter e Federer care joaca acum doar pentru recorduri, ma gandesc cata importanta are educatia primita acasa.
        Last edited by mr.K; 1 July 2015, 10:26. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Nu stiu cu ce ne ajuta pe noi soferii, dar....


          MOL Romania a pierdut irevocabil procesul cu Consiliul Concurentei, dupa ce Inalta Curte Casatie si Justitie a confirmat faptul ca aceasta companie a participat la o intelegere de tip cartel, alaturi de alti giganti de pe piata carburantilor din Romania.


          Probabil amenda aia se va regasi in ceva banuti in plus la litru de benzina, pe viitor.

          Comment


          • logic ca asa va fi.

            Comment


            • De taxa de solidaritate cu BANCOREX-ul aţi uitat?

              Comment


              • multumiri maxime parnaiasului AN.

                Comment


                • haha :
                  Un vasluian de 39 de ani a fost prins de politistii care il cautau in baza unui mandat european de arestare pentru ca nu s-a putut abtine si a acordat un interviu.
                  o/____\o
                  (i)
                  .........

                  Comment


                  • sunt intr-un mare rahat. poate aveti vrei idee.
                    a murit socru-miu in, si printre altele a ramas o dacia zambetul lui iliescu ( cumparata de mine ) vaca de soacra-mea i-a dat-o unui nepot de-a ei sa mearga cu ea.
                    pe cretin l-a oprit garda+rar-ul si i-au luat talonul pentru noxe si "coroziune strapunsa".
                    acu trebuie sa fac succesiunea pe numele lui fi-miu (sotia a murit in 2005),
                    dar nu pot fara talon. pot doar pe casa+teren si pe locul de veci.
                    la rar mi-au zis ca, fara sa repar masina, nu-mi dau nimic.
                    la politie nu-mi dau nimic in conditiille astea.
                    am un prieten bun la ciculatie si l-am intrebat.
                    ideea e ca am nevoie de talon ca sa fac succesiunea si sa radiez masina.
                    taximetristu' mi-a yis ca al putea s-o duc la remat si cu dovada sa ma dus sa iau talonul. asa e? cum pot face sa scap de masina si de impozit ?

                    Comment


                    • suna si intreaba la rar. cel mai bine. spune-le ca vrei sa o rematuiesti in conditiile astea, ca nu se mai justifica reparatia. o adeverinta, ceva cu datele masinii?
                      sau pune-l pe nepot sa plateasca reparatia.

                      Comment


                      • Poate faci succesiunea numai cu CIV-ul masinii, pana la urma poate masina e in depozit, e un bun, nu e obligatoriu sa fie inmatriculata.
                        Apoi, de vreme ce politia are deja talonul...le zici sa-l puna singuri la dosar.
                        Sa-ti dea o adeverinta cat sa poti duce masina la REMAT, o duci pe trailer, doar sa ti-o primeasca aia, apoi o radiezi de la militie.
                        Eu cred ca nu or sa-ti puna bete in roate,pana la urma scapa de o rabla de pe drumurile publice.
                        ART. 17
                        (1) Radierea din evidenta a vehiculelor se face de catre autoritatea care a efectuat inmatricularea sau inregistrarea doar in cazul scoaterii definitive din circulatie a acestora, la cererea proprietarului, in urmatoarele cazuri:
                        a) proprietarul doreste retragerea definitiva din circulatie a vehiculului si face dovada depozitarii acestuia intr-un spatiu adecvat, detinut in conditiile legii;
                        b) proprietarul face dovada dezmembrarii, casarii sau predarii vehiculului la unitati specializate in vederea dezmembrarii;
                        c) la scoaterea definitiva din Romania a vehiculului respectiv;
                        d) in cazul furtului vehiculului
                        Last edited by mr.K; 3 July 2015, 08:10.

                        Comment


                        • dai rabla, iei tichetul si iti iei o frumusete de logan 2 cu 0.9 si ai lantz de lantz, sa moare duJmanii!

                          Comment


                          • NDL si-ar lua Logan nou daca ar costa doar tichetul RABLA, fara alta diferenta.

                            Peste 100.000 de şoferi nu au plătit taxa de pod de la Feteşti. Asta, în doar două luni de când a fost implementat sistemul de plată prin SMS.
                            Peste 100.000 de şoferi nu au plătit taxa de pod de la Feteşti. Asta, în doar două luni de când a fost implementat sistemul de plată prin SMS.


                            De aia la romani functioneaza doar bariera.
                            Last edited by mr.K; 3 July 2015, 11:51. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • vorbisem si le-am spus asta. ii doare in.... din punctul lor de vedere, trebuie sa repar masina si gata.
                              ce as putea sa-i fac unei berline ca sa-i iasa noxele ?

                              Comment


                              • E injectie sau carburatie?
                                Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google