Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bine ca nu au dat de Eldorado - "Romania", aveau tot ce isi imagineau, porc, gagici, cluburi, tarie, ce mai, Raiul lui Alah.

    trimis de pe mobil
    „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

    Comment


    • Daca se fac membri de partid, au si refugiatii o sansa la viata buna si in Romania.
      Doar ca nu avem niciunul in Romania, de samanta.

      Comment


      • 2000 de lei de caciula era vorba, numai buni de crescut natalitatea in 2-3 ani. Daca faceau campusuri in Moldova, ce f..tai era.....

        trimis de pe mobil
        „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

        Comment


        • care e treaba cu firmele private de pompieri? Vezi pe la iesirile din oras masini de pompeiri (shuri obosite din vest) de la scorseze, niro sau alte firme de paza cu 2 plictisiti prin ele. ce naiba fac aia daca e incendiu? Ajung acolo si suna la 112?
          Aia de prin rafinarii, uzine ii inteleg, sunt pregatiti si obisnuiti cu locul dar astia ce pazesc?
          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

          Comment


          • stie cineva sa-mi zica ce scaun de sofer confortabil ar merge "bolt on" pe logan ?
            ceva cu reglaj lombar si mai tare. sau si fara reglaj, dar sa fie comod.
            sau, daca nu, care ar merge cu modificari, si care ar fi acelea ? va multumesc.

            Comment


            • vezi ca era topic separat de alte scaune pe logan, insa iti risti pielea cu ele.
              Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

              Comment


              • nu era pentru mine. un prieten taximetrist m-a rugat sa ma interesez pe forum.

                Comment


                • Ah, daca e taximetrist nu-mi pasa de el, nu lua in seama ce am zis. De tine imi era drag.
                  Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                  Comment


                  • se duc astea, nu gluma...
                    http://www.4 tuning.ro/filme-masini/view/JXBpAiDwhhb?utm_source=Newsletter__Newsletter_4 Tuning.ro&utm_medium=yahoo.com&utm_campaign=newsle tter_282157

                    mamaaa... iti cam taie pofta de gpl.

                    http://www.4 tuning.ro/filme-masini/view/dBDAL_mJGdR?utm_source=Newsletter__Newsletter_4 Tuning.ro&utm_medium=yahoo.com&utm_campaign=newsle tter_282157
                    Last edited by B997NDL; 17 February 2016, 15:48. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Nu e bun link-ul.

                      Comment


                      • ba e bun, daca elimini spatiile dintre 4 si tuning. ca altfel apareau doar stelute.

                        Comment


                        • Ok. Mersi!

                          Comment


                          • am ridicat azi uleiul pentru cutia de viteze si cel pentru caseta de directie.
                            l-am sunat pe Costel (patronul servisului de pe Ajustorului, "la frati" pentru cine stie) si mi-a zis ca la caseta de directie nu se baga, fiin dca nu exista un buson, si ca olandezele se mai strica, daca le desfaci.
                            si ca ar fi bine sa nu ma apuc de asta, daca nu-mi face probleme. e normal ? e mai bine sa nu-l schimb ?

                            Comment


                            • Nu e niciun olandez acolo; doar conducte cu niplu (ca la injectoare).
                              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                              Comment


                              • ma rog, niplurile. zicea ca exista riscul sa nu mai se etanseze bine, fiind de aluminiu (daca am inteles eu bine)
                                si sa nu m ai schimb uleiul ? pana la urma, se schimba sau nu ?
                                si, daca da, de ce n-au facut un buson ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google