Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu e deschis publicului, ca nu intra cine vrea.
    P.S. Eu nu fumez si nu sustin fumatul cand nefumatorii nu pot scapa de el. Doar raportam un fapt.
    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

    Comment


    • Intra a 2-a zi. Oricum pute a fum de tigara o saptamana, dupa ce se fumeaza intr-un loc.
      Angajatii restaurantului participa si ei la petrecere, de voie?
      Poate unii nu-s fumatori, dar au obligatia sa stea la job, in fum de tigara.

      Comment


      • si gazul de esapament e plin de noxe. daca esti sensibil, nu te mai faci mecanic. e la fel si cu ospatarii.

        Comment


        • Masina mea sta cu motorul oprit in service.
          Nu e vorba ca moare de la fum un ospatar, ci de faptul ca acel osptar nu face parte din petrecerea privata.

          daca esti sensibil, nu te mai faci mecanic
          Nici vocalist/instrumentist, ca trebuie sa canti la nunti unde se fumeaza.

          Cand merg cu juniorul la un bowling/biliard e asa de bine fara fumigene, acum.
          Inainte, trebuia sa merg eventual inainte de amiaza, ca sa nu apara cei care consumau juma' de pachet de tigari la o cola/cafea la o masa din acelasi club.
          Last edited by mr.K; 19 May 2016, 09:41.

          Comment


          • Originally posted by B997NDL View Post
            si gazul de esapament e plin de noxe. daca esti sensibil, nu te mai faci mecanic. e la fel si cu ospatarii.
            Ai niste replici de te doare mintea.
            Ai mai avut una, in care spuneai despre vanzatoarea dintr-un bar; nu-i place sa se intoxice cu fum de tigara sa-si caute de lucru. De parca fumul ii agreseaza doar pe cei sensibili; cat despre optiunea unui loc de munca...ma abtin.
            Am curajul sa spun ca nici unui fumator nu-i place sa stea 8 ore in fum; fata aia nu are voie sa respire alt aer. Voi dupa ce-o afumati iesiti afara.
            Last edited by IancuMIC; 19 May 2016, 10:45.
            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

            Comment


            • O intamplare tragic-comica la Braila
              „Cascadoria rutiera”, surprinsa de camerele de supraveghere ale Politiei Locale, a avut loc pe data de 4 mai, in jurul orei 03:30. Un autoturism marca Volkswagen Golf a plonjat peste sensul giratoriu de la Kaufland, din Capatul lui 4, desi este precedat de trei semne de circulatie care obliga soferii sa reduca viteza. De mentionat ca, in acea noapte, carosabilul era...



              Zboara puiule.......zboara!!! Praf a facut masina.
              sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

              Comment


              • le-a dat clasa celor de la hollywood. asta da cascadorie. sa mai aterizeze si pe toate rotile...

                Comment


                • Ahahhaha, pai tocmai, o fi dintr-un film.

                  Comment


                  • sa faci asta fara rampa ?! aia din state s-ar inverzi de invidie.
                    ]n locul lui ceream inregistrarea ca sa ma apar la proces si o trimiteam
                    direct la Hollywood.
                    si imi pastrat o copie ca sa ma dau mare.

                    Comment


                    • Pacat ca nu-i stiu numarul de inmatriculare , parca o si vad pe OLX : "Masina impecabila , km putini , tinuta in garaj , doftor....."
                      sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                      Comment


                      • Alta era povestea, daca impactul era cu 2-3m la stanga. Asta lectie de viata, merita o relaxare de 2-3 luni pentru feed-back.
                        „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                        Comment


                        • Oricum la impactul ala suspensiile sunt facute praf , baia de ulei/cutie etc cred ca-i dauna totala masinuta.
                          sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                          Comment


                          • Oricum, a rezistat bine Golful la aterizarea pe sosea. Am vazut ca soferul a iesit singur din masina, parea teafar.

                            Comment


                            • Toate masinile rezista ca si integritate structurala la o aterizare de genul ala in baltoaca aia , dar analizata de aproape masina, sunt sanse mari sa fie dauna totala , amortizoarele cred ca sunt terminate ,fata stricata , planetare , baie ulei la fel si cutia , radiatoare , posibil si airbag-uri , puntea spate cred ca e praf si ea , praguri , sistemul de esapament avariat , caroserie indoita cine stie cum!!
                              sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                              Comment


                              • Cred ca la un Logan 2 scaunul nu rezista, si tare as vrea sa fi fost in masina unul care zice ca problema scaunului e una minora la Dacia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google