Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Is harnici rau de indienii si marocanii. Si meseriasi rau de tot. Mai ales in mulsul caprelor.
    De aia troncane toate rablele de Dokker, de noi.
    Poa' sa mearga si in Pakistan. Sigur si acolo e personal calificat.
    De fapt, la ce calitate au masinile Renault, pot sa mute fabrica si in Uganda, ca nu va fi vreo diferenta fata de acum.
    Eu ma intreb de ce nu a plecat inca Renault din Romania daca autostrada nu au, sindicate pe cap au, oamenii vor salarii marite.
    Pentru ca, masini de cacao, intr-o tara de cacao se fac.
    Restul, sunt in Slovenia, Ungaria.
    Last edited by mr.K; 16 June 2016, 19:50.

    Comment


    • Originally posted by B997NDL View Post
      i-auzi "ce zice" baietii astia...

      http://www.4 tuning.ro/asigurari-auto/adio-rca-uri-sub-1000-de-lei-pe-an-carpatica-falimenteaza-soferii-au-de-suferit-30887.html?utm_source=Newsletter__Newsletter_4 Tuning.ro&utm_medium=yahoo.com&utm_campaign=newsle tter_307169
      articol scris de pe telefon in graba , cu vre-o 2 cifre seci si care nu spune nimic nou...

      ps : sa ma citati peste 2 zile : romania castiga cu albania , elvetia egal fratesc cu franta. plecam acasa onorabil.
      sa ne fie rusine de meciul cu elvetia. erau niste curci bete si obosite de la atat shopping prin paris
      o/____\o
      (i)
      .........

      Comment


      • ps : sa ma citati peste 2 zile : romania castiga cu albania , elvetia egal fratesc cu franta. plecam acasa onorabil.
        Chiar asa, posibil sa nu plecam acasa, ci in optimi.

        Comment


        • Originally posted by Costi-bc View Post
          articol scris de pe telefon in graba , cu vre-o 2 cifre seci si care nu spune nimic nou...

          ps : sa ma citati peste 2 zile : romania castiga cu albania , elvetia egal fratesc cu franta. plecam acasa onorabil.
          sa ne fie rusine de meciul cu elvetia. erau niste curci bete si obosite de la atat shopping prin paris
          ne bat albanezii de ne c... pe noi. aia au fotbalisti. alabania -franta a fost sapte capete peste meciul cu noi. fac pariu cu cine vrea.

          Comment


          • Nedelica, nu mai cobi, ca acum sun la guvern sa creasca acciza la bere si la tigari.

            Comment


            • noi nu batem nici chiajna. nu e cobit, e 100% sigur.

              Comment


              • Nu am gasit unde sa postez :

                Un far dreapta pentru Logan (2010 ) facelift pot sa gasesc la dezmembrari ? Daca nu in Craiova , macar in tara ) . La modelele astea stiu ca se gasesc mai greu .

                E adevarat ca un far OEM se matuieste dupa 6,7 luni ?

                Am inteles ca la iesire din Pitesti spre Bucuresti sunt dezmembrari de Dacia unde se gaseste far facelift . E adevarat ?
                Last edited by Cipri1; 17 June 2016, 10:15. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • decat sa-ti ceara 150 pe un far sh (zgariat...etc), iei de aici de origine nou.
                  eu asa am facut, am luat doua noi oem. daca esti din bucuresti il ridici de pe str eminescu colt cu vasile lascar, ca sa nu dai pe transport, sau iti mai iei uleiuri (f ieftine) filtre... ca sa faci 500 si transportul e gratuit.

                  Cel mai complet catalog de piese auto din Romania ce cuprinde atat producatori OEM cat si aftermarket. Identificare dupa serie sasiu, consultanta de specialitate, retur in 14 zile.


                  Originally posted by Cipri1 View Post
                  Un far dreapta pentru Logan (2010 ) facelift pot sa gasesc la dezmembrari ?

                  Am inteles ca la iesire din Pitesti spre Bucuresti sunt dezmembrari de Dacia unde se gaseste far facelift . E adevarat ?
                  .............................
                  Last edited by B997NDL; 17 June 2016, 13:01. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Originally posted by Cipri1 View Post
                    ...E adevarat ca un far OEM se matuieste dupa 6,7 luni ? E adevarat ?...
                    Nu! Ale mele arata foarte bine dupa 7 ani.
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment


                    • stie cineva dintre bucuresteni unde pot face igienizarea instalatiei AC si incarcarea cu freon, fara sa-mi ia pielea de pe mine ?
                      as fi putut merge la dacoserv, dar mi-e frica de deviz.

                      Comment


                      • Circula o vorba la mine'n sat .Nici lupu' flamand nici oaia cu doi miei.
                        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                        Comment


                        • apreciez pildele din batrani. dar, daca ai explica si ce vrea sa transmita, ar fi si mai bine.

                          Comment


                          • Originally posted by B997NDL View Post
                            stie cineva dintre bucuresteni unde pot face igienizarea instalatiei AC si incarcarea cu freon, fara sa-mi ia pielea de pe mine ?
                            as fi putut merge la dacoserv, dar mi-e frica de deviz.
                            Cam vis a vis de Omv pe Iuliu Maniu e un atelier de folii auto.Au si aparat de incarcat instalatia Ac cu freon..Trebuie sa-i suni.Nu s permanent acolo.Au si alte filiale[emoji1]
                            Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                            Comment


                            • Originally posted by B997NDL View Post
                              stie cineva dintre bucuresteni unde pot face igienizarea instalatiei AC si incarcarea cu freon, fara sa-mi ia pielea de pe mine ?
                              as fi putut merge la dacoserv, dar mi-e frica de deviz.
                              Incearca la frigoservice.ro. Calitate la pret bun, baietii stiu ce fac. Ieftin as putea zice (sub 100 lei incarcarea instalatiei, nu stiu de igienizare, suna inainte).

                              via Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by micutzu666 View Post
                                Trebuie sa-i suni.Nu s permanent acolo.Au si alte filiale[emoji1]
                                adica fug in functie de unde sunt cautati de ultimul client ?

                                @Fanez Multumesc ! O sa ii sun sa vad.
                                Last edited by B997NDL; 17 June 2016, 23:58. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google