Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 60 de lei m-a costat când am fost acum vreo 2 luni la ei. Au făcut treabă bună, zic eu.

    Comment


    • Originally posted by B997NDL View Post
      @Fanez Multumesc ! O sa ii sun sa vad.
      Cu placere. Pe forum am aflat de ei si am vazut ca toti care au fost acolo au fost multumiti. Cand o sa am nevoie, tot la ei ma duc.



      via Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by B997NDL View Post
        daca vreti un pronostic realist, ne bat toti din grupa.
        iordanescu e un idiot care s-a mai si senilizat.
        maritele pentru prestatia din sua sunt doar ale echipei de aur. iordanescu mai mult a stricat.
        eu l-as fi adus pe sumudica la nationala, desi ca dinamovist ce sunt, ma calca pe nervi.
        cred ca vom fi pe 4. n-avem cu cine...
        elvetienii ne spulbera. eu zic ca va fi: 1.elvetia, 2.franta, 3. albania, 4.... simona halep cu tricou galben.
        de cand jucam in galben, n-am facut nimic. mai bine ramaneau la rosu.
        profetul de pe loganclub... am gresit la locurile 1-2 fiindca nu ma gandeam
        ca elvetienii vor face blat cu francezii.

        Originally posted by B997NDL View Post
        noi nu batem nici chiajna. nu e cobit, e 100% sigur.
        si asa a fost.

        finala spania-italia. dixit !
        Last edited by B997NDL; 20 June 2016, 20:30. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Discutii despre orice va trece prin cap

          Pai n-ai nimerit nici rezultatu' cu Elvetia...nici ierarhia in grupa!
          Oricum, nationala a fost si ramane salata. Reflecta perfect nivelul fotbalului mioritic.

          In opinia mea Belgia ori Spania castiga competitia.
          Sent from mobile
          Keep walking...

          Comment


          • belgia cu ce ? italia i-a cam umilit.

            si unde am zis eu ceva de scorul cu elvetia ?!
            Last edited by B997NDL; 21 June 2016, 00:09. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Las' ca e bine, ca mai treceam de grupa si dupa aia se umfla orzu' in ei si incepeau sa se creada mari fotbaliatori.
              Belgia e in crestere, in urmatorii 6-8 ani or sa aiba niste rezultate bune la turneele finale, cel putin sferturi daca nu semifinale.
              Anu' asta: Italia/Spania, cu a 2-a sansa Anglia/Germania.
              Vine din urma si Franta, dar greu.
              Nedelica, daca te tine, baga un bilet de 1000 de euro pe castigatoare acum si iti iei Logan nou.
              Last edited by mr.K; 21 June 2016, 09:22.

              Comment


              • Originally posted by B997NDL View Post
                si unde am zis eu ceva de scorul cu elvetia ?!

                Ai scris mai sus ca ne spulbera Elvetia. Ori egalu' nu e sinonim cu spulberatu'.
                Cert e ca nu ne-a spulberat nimeni, insa suntem vai steaua noastra. Nici macar un gol din actiune.



                Sent from mobile
                Keep walking...

                Comment


                • Originally posted by mr.K View Post
                  Nedelica, daca te tine, baga un bilet de 1000 de euro pe castigatoare acum si iti iei Logan nou.
                  as baga eu vreun bilet, dar tot mi-e frica de germania. astia sunt ca venus williams, de-abia se trezesc dupa primul "set".

                  ar arata bine dacia, daca s-ar lua dupa baietii astia...

                  http://www.4 tuning.ro/virtual-tuning/dacia-shooting-break-cum-ar-putea-sa-arate-urmatorul-logan-mcv-30918.html?utm_source=Newsletter__Newsletter_4 Tuning.ro&utm_medium=yahoo.com&utm_campaign=newsle tter_307847

                  bine ca dacia are probleme doar cu rugina...

                  http://www.4 tuning.ro/filme-masini/view/kFOItvQ3IDN?utm_source=Newsletter__Newsletter_4 Tuning.ro&utm_medium=yahoo.com&utm_campaign=newsle tter_307847
                  Last edited by B997NDL; 21 June 2016, 16:00. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • asa da ! "a pus tramvaiul la respect."

                    http://www.4 tuning.ro/filme-masini/view/kOadhItLgK4?utm_source=Newsletter__Newsletter_4 Tuning.ro&utm_medium=yahoo.com&utm_campaign=newsle tter_308379

                    Comment


                    • Iese UK din UE. Unii preconizeaza prabusirea Euro, altii din contra. Ceva pareri?

                      Comment


                      • Euro o sa scada...dar nu o sa se prabuseasca
                        Lira...probabil o sa mai scada putin...dupa care o perioada o sa fie stabila...pana la iesirea efectiva...moment in care o sa inceapa usor sa cada...somajul in MB o sa creasca...timp de 4-5 ani o sa mearga in jos dupa care o sa se stabilizeze.
                        Ah...sunt sanse ca irlanda de nord si scotia sa se desprinda se MB (cee ace au si dorit de mult...si asta-i un moment extrem de bun si propice pt ei)

                        Comment


                        • iesirea efectiva va abia peste doi ani, intre timp nu putem decat specula ce-o sa se intample. si la ei efectele se vor vedea abia dupa 3-4 ani, in astia doi ani de "tranzitie" probabil ca vor oscila economic si financiar. la fel se va intampla si cu ue. toti depindem insa de cat de bine se vor adapta si vor reactiona (cu cap) conducatorii. orice-am zice, atat timp cat nu cunoaastem rezervele valutare, obligatiunile, etc, atat ale ue cat si ale uk, nu putem prezice prea multe. sau, ma rog, prea bine, ca multe, putem spune
                          daca irlanda de nord reuseste prin referendum sa se desprinda de uk si sa se uneasca cu irlanda (primul ministru al lor deja a cerut organizarea referendumului) si mai reuseste si scotia sa se desprinda, abia atunci vor veni zile grele pentru ce mai ramane din uk. iar cand alea, desprinsele, vor trece la euro, atunci buda va da cu adevarat pe dinafara la londra.
                          ce e totusi nasol, pe undeva, precedentula fost creeat. sau sa fie oare de bine?
                          Last edited by Seba; 24 June 2016, 09:35.
                          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                          Comment


                          • Sa ne gandim de unde vine supranumele de "Perfidul Albion".
                            Astia stiu doar sa primeasca, mai putin sa dea.
                            Bine ca nu pot sa voteze sa iasa si din NATO, s ca nu stiu cine naiba ii mai salveaza si a 3-a oara de invazie.

                            Acum, o sa vedem daca sub nationalismul o sa rastoarne caruta UE, care la unii e mai goala, la altii e mai plina. Oricum, totul e pana la bani.

                            Noi, cu ale noastre.

                            Una dintre cele mai scandaloase decizii luate zilele acestea a fost cea legata de acordarea pensiilor speciale pentru alesii locali.
                            Si liber la intermediat furturi.
                            ... deputatii au decis prin vot ca notarii nu vor mai fi exclusi din profesie decat daca sunt condamnati cu executare, nu si cu suspendare
                            Miercuri, senatorii si deputatii s-au reunit in plen si au adoptat proiectul de lege prin care au dezincriminat conflictul de interese pentru parlamentarii care si-au angajat rudele la cabinet inainte de 2013. Si de aceasta data liberalii au votat cot la cot cu pesedistii. "Atat i-a dus capul!", a comentat cu seninatate Alina Gorghiu, uitand ca ea insasi este unul dintre capii PNL. La randul sau, liderul PSD, Liviu Dragnea, a spus ca acest demers este unul "nefericit".
                            Eu astept sa se dezincrimineze orice furt, daca esti parlamentar. Imunitate totala.

                            Sa speram ca nu urmeaza vreun ROXIT, ca sa putem sa muncim in alte tari, ca la noi nu vin vremuri bune.

                            "Vin de la intalnire cu domnul Dacian Ciolos, ne-am intalnit la Guvern. Am discutat despre cativa ministri din Cabinet. Decizia e a lui daca ii metine sau nu. De asemenea, despre prioritatile pentru proiectele pe aceasta vara. (...) Speram sa avem cu cine sa discutam la Guvern, pentru ca am vazut ca sunt preocupati cu declaratii razboinice", a spus Dragnea.
                            Deci Dragnea cere s aplece 2 ministri, buni sau rai, nu conteaza. Gestul e important. In ce calitate cere asta primului ministru sa zboare 2 ministri? Vrei sa schimbi guvernul, bagi motiune de cenzura in Parlament.
                            Politica de taraba.
                            Last edited by mr.K; 24 June 2016, 10:16. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Si Iohanis a cerut sa plece tot guvernul ca sa vina "guvernul lui". In ce calitate a cerut asta presedintele tarii? Cum adica sa fie guvernul presedintelui? Eu nu stiam ca presedintele tarii trebuie sa fie seful guvernului (cel putin la noi in tara).

                              via Tapatalk

                              Comment


                              • si Iiiescu si Ceausescu ...
                                Last edited by Costi-bc; 26 June 2016, 13:58.
                                o/____\o
                                (i)
                                .........

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google