Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ete si pe asta cu ce si-a infundat "esapamentul"

    Captain of the black pearl

    Comment


    • daca am ajuns sa ne "frecam" singuri in ... e grav rau ! as fi zis ca e nebun , dar are permis de conducere , deci teoretic e sanatos.
      o/____\o
      (i)
      .........

      Comment


      • Originally posted by Costi-bc View Post
        ...teoretic e sanatos.
        Dupa cum se vede, teoria este sublima, dar nu-i obligatoriu sa aiba si legatura cu practica. Eu sunt ingrozit cand ma gandesc cati "sanatosi" dintr-astia populeaza in clipa asta soselele patriei.
        M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

        Comment


        • De aia dispar "fetitele" de pe trasee, ca se reorienteaza TIR-istii.

          Comment


          • Dispar "fetitele" si apar "baietii".

            Comment


            • A vrut omul sa simta placeri in timp ce conducea. Probabil a dat intr-o groapa mai mare si hop jucaria, a sarit mai sus decat trebuia. Poate ca daca nu o baga toata in baia de ulei inainte......

              Comment


              • Acuma, daca tot s-a ajuns la ulei, cine stie daca o fi folosit un lubrefiant adecvat si recomandat de producatorul respectivului instrument.
                M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

                Comment



                • Nesanatosul avea 50 de ani si cica a ajuns la.spital cu jucaria functionand .
                  Distractie mare pe doctorii aia pana or fi prins dihania de coada sa o traga afara.
                  Captain of the black pearl

                  Comment


                  • pai explica doctorii ca nu puteau ajunge la ea
                    i-au taiat burta si au "muls" intestinul ...
                    o/____\o
                    (i)
                    .........

                    Comment


                    • Aveti grija peste cine dati ca poate ia masinuta foc.

                      Comment


                      • Cica Taricelu pus la poligraf. N-ar fi bine sa treaca pe la poligraf si denuntatorii? N-ar fi bine sa treaca pe la poligraf si toti candidatii la alegeri?

                        Comment


                        • N-avem destule aparate.

                          Comment


                          • Originally posted by Fanez View Post
                            Cica Taricelu pus la poligraf. N-ar fi bine sa treaca pe la poligraf si denuntatorii?
                            rupi antena 3 si rtv ? cred ca ai juma' de norma la Voiculescu.
                            e inocent Tari, nu ? de la faza cu denuntatorii mi-am dat seama.
                            niste jigodii care trag dupa ei oameni nevinovati, nu ?

                            Comment


                            • Pâna acum, Tari (cum îl alinti tu, nu stiu cum te alinta el [emoji2] ) e primul "poligrafiat".
                              Cât despre denuntatori, s-a dovedit pâna acum deja ca unii dintre ei sunt niste scârbe care baga la înaintare pe oricine vrea "procurolele" ca sa scape ei.
                              Last edited by Fanez; 16 September 2016, 21:08.

                              Comment


                              • Moliceanu ca premier a pus niste ministri de te durea capul. Sigur, dezinteresat. 1 milion de banuti pentru el erau asa, sa-i ajunga vreo 2-3 luni, pana la urmatoarea afacere.

                                Mie imi place ca toti liberalii din tara asta viseaza sa lucreze la stat, intr-un post influent si bine platit. S-a dus dracului doctrina bratienilor, posturile la stat sunt pentru pesedisti.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google