Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu stiam ca nu e voie sa scrii asa. Multumesc !

    Comment


    • daca citeai les regulamentos ai fi stiut
      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

      Comment


      • Salut
        In toti patru ani de viata ai masinii a avut parte de benzina top premium 95 de la petrom. m-am gandit sa ii fac un plin cu efix de la rompetrol ca tot am auzit incolo si incoace ca ar fi buna,ca(virgula) curata injectoarele etc etc stiti voi.
        Dupa plinul cu efixu asta sa o trec pe 98 nu pe 95. Are ceva avand in vedere ca in toata viata masinii numai 95 am bagat?
        E vreo ddiferenta care sa simta intre 98 si 95?
        Efixu e buna de ceva? chiar trebuie sa ii mai faci un plin din timp in timp cu ea?
        Multumesc anticipat !
        Last edited by vdmihai; 26 April 2009, 20:08. Reason: completare
        sigpic
        !

        Comment


        • Strict dupa parerea mea, Efix e cea mai proasta benzina, deoarece contine un aditiv interzis in UE, in afara de Romania si in timp poate strica sistemul de injectie.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • multi lauda totusi efixul. personal, am alimentat de 2 (doua) ori cu efix si de fiecare data mi-a mers motorul ca un dizal de pe tractoarele universal 650...de atunci, bye-bye patriciu, sa-ti traiasca benzolu', dar nu in masina mea!
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment


            • Problema sta in felul urmator
              Am un w200i si tot ce am pe el (muzica jocuri poze etc) le am de pe pc.Cu toate ca am primit odata cu el cablul de date si cd-ul aferent pe cel din urma nu l-am folosit deloc,adica l-am conectat la pc doar cu cablul de date fara programele de pe cd si ce mai era pe acolo.Si mergea brici. Spun mergea pentru ca acum pc-ul nu il mai recunoaste nici asa simplu si nici daca instalez acele drivere de pe cd.
              Oare de ce? Ma puteti ajuta? Ce mama naibii ar putea sa aiba?S-a confruntat cineva cu o problema asemanatoare?
              Multumesc.
              Last edited by vdmihai; 5 May 2009, 16:08.
              sigpic
              !

              Comment


              • Nu stie nimeni?
                sigpic
                !

                Comment


                • vezi pe undeva prin seting la model sau tipul de conectare seteazal pe usb ,
                  baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

                  Comment


                  • Salut baieti. Am si eu nevoie de un referat de pe site-ul regie.ro. Daca are cineva cont acolo ar fi super. Ca sa iau referatul de acolo trebuie sa am minim 6 puncte si ca sa le iau trebuie sa astept cateva zile bune si sunt in criza de timp. Sper sa ma ajute careva, imi trebuie un capitol despre Automobile Electrice.
                    Uitati si linkul: http://facultate.regielive.ro/proiec...ric-59089.html.
                    Va multumesc !
                    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                    Comment


                    • Salut. cine lmi spune si mie unde trebuie sa intru casa deschid un thread nou......

                      Comment


                      • salut

                        Am deschis si yo un thread la bursa si nu s-a dat drumu...imi zice ca tre sa astept pana imi da un moderator voie etc...culmea e ca de ieri ma tot chinui si creca am deschis vreo trei cu acelasi subiect si nimic, nici unu nu a fost deschis...oare cat tre sa mai astept?

                        Comment


                        • pacoste spune-mi te rog unde trebuie sa intru sa deschid un thread nou.

                          Comment


                          • Pai la orice sectiune vrei sa postezi, e un butonel sus in stanga pe care scrie "New Thread". Intai sa te uiti daca nu a mai fost deschis unul asemanator, sau subiectul despre care vrei sa scrii nu mai este deja pe forum.

                            Comment


                            • Originally posted by pacoste View Post
                              Am deschis si yo un thread la bursa si nu s-a dat drumu...imi zice ca tre sa astept pana imi da un moderator voie etc...culmea e ca de ieri ma tot chinui si creca am deschis vreo trei cu acelasi subiect si nimic, nici unu nu a fost deschis...oare cat tre sa mai astept?
                              Vezi ca ai thread-ul aprobat inca de aseara
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment


                              • @pacoste: asteapti pana aproba un modrator topicul. daca incerci sa deschizi 10 topicuri identice, toate vor trebui aprobate. in mod normal, ce crezi, ti se vor aproba topicurile sau vei fi atentionat? serios, daca un moderator vede topicurile noi (in functie de sectiunile pe care are drept de moderare), ti-l aproba. problema e daca nu se gaseste vreun moderator cu drepturi pe sectiunea in care e facut noul thread, pur si simplu trebuie rabdare ca se va aproba. in nici un caz nu trebuie deschise 10 identice, ca tot nu se rezolva nimic. toate trebuiesc aprobate. nu vad ce e asa de greu de inteles...nici moderatorii nu-s 24/24 pe forum ca sa aprobe topicuri. nu e cea mai buna varianta, dar toti de aici de pe forum avem activitate in timpul liber, asa ca uneori mai trebuie sa si asteptam unii dupa altii. mersi de intelegere.
                                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google