Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salut gusi esti din calarasi oras sau din judet ?

    Comment


    • Din Calarasi-Calarasi, mai mult praf decat oras...Lucrezi-ai drum prin zona?
      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

      Comment


      • bunici mei sunt din comuna chiselet
        intre calarasi si oltenita km 24

        Comment


        • Eu am socrii la Cascioarele( intre Oltenita si Giurgiu), trec prin Oltenita cand ma duc spre ei. Cel mai probabil pe 20 decembrie, sambata viitoare. Normal ca trec prin Chiselet, poate ne vedem si schimbam 2 vorbe, daca cumva vii atunci pe la dansii. Telefonul meu e in profil. Numai bine!
          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

          Comment


          • Sincer chiar nu stiu cand o sa mai ajung pe la tara in caz ca sunt prin zona te sun .
            Sarbatori fericite !

            Comment


            • Multumesc! Sarbatori fericite si tie, alaturi de cei dragi!
              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

              Comment


              • Mai domnu' gusi,in anul 1988,prin mai,am trecut prin Cascioarele in aplicatie,si am eliberat comuna de inamic.Vezi cui datorezi(sau cine e de vina !)ca ai putut sa iei de nevasta o cascioreanca?Am fugarit inamicul care se retragea vadit speriat, de la Lehliu si pana la Greci,unde trebuia,conform hartilor noastre militare,sa gasim un lac.Lacul secase insa de 'fo dooj'de ani!Pai ce stie dom'le tineretul tarii de vremurili de glorie...Hehe,epoca de aur!!!
                Si,ca sa revenim in actualitate,Sarbatori fericite,gusi,tie si familiei tale,si iarta-ma daca te-am stresat cu amintirile care,nu-i asa,nu ma lasa sa te las in pace!

                Comment


                • Cine ma onoreaza si pe mine cu niste tutoriale in photoshop.?
                  Am invatat ce si ce pe el dar e cam complicat,iar pe net nu prea am gasit cine stie ce.
                  sigpic
                  !

                  Comment


                  • @bbogdan- Sarbatori fericite, alaturi de sotie si copii!
                    Ca sa ma leg de cele spuse de tine, sotia s-a eliberat singura, "fugind" de acasa dupa ce a terminat liceul sanitar la Bucuresti...Probabil a considerat(atunci!) ca e bine sa stea la distanta de ai sai...Acum, noroc cu masina, ca altfel mergeam pe la ei de Paste si de Craciun..Acum realizez cat de naspa e sa mergi cu autobuzul sau sa stai dupa prieteni care au drum intr-acolo...Numai bine si mai vorbim!
                    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                    Comment


                    • @vdmihai: Search pe Google!
                      Cel mai nou proiect auto din România!
                      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                      Comment


                      • De cateva zile incoace ma atentioneaza windowsu' in legatura cu IP meu.
                        Asta imi zice. E de rau? Ce ar trebui sa fac?

                        Multumesc.
                        Attached Files
                        sigpic
                        !

                        Comment


                        • sa-ti pui ip dinamic sau sa-l gasesti pe ala de are ip static la fel cu ip-ul tau si cu care intri in conflict. opresti compu' sio vb cu adminu retelei sa caute unde mai gaseste ip-ul tau si ce mac address are atasat. dupa mac ar trebui sa se poata identifica locatia calculatorului daca ai net de la rds/upc, ca aia stiu ce mac-uri au la fiecare modem si se stie clar ce modem unde e plasat
                          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                          Comment


                          • Am rezolvat ,de fapt m-a rezolvat soru-mea ca lucreaza la rds .
                            Eu am netu' de la o retea locala,da a facut ea ceva pe acolo si acum nu mai am probleme.
                            Seba eu am ip static si nu am putut sa pun dinamic si nici macar sa il schimb.(cred ca soru-mea a reusit )
                            Multumesc de raspuns
                            sigpic
                            !

                            Comment


                            • Firefox nu ma mai lasa sa caut nimic pe net imi arata pagina asta si de aici nu mai pot face nimic.
                              Ce sa ii fac?
                              Attached Files
                              sigpic
                              !

                              Comment


                              • Nu stie nimeni?
                                sigpic
                                !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google