Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hotii din șparlament sunt multi, uniti, si sunt deranjati de faptul ca cineva le mai tine evidenta magariilor pe care le pun in aplicare.
    Ei nu voteaza legi pentru tara, de cand s-au adunat din decembrie, fac tot ce pot pentru a asigura plasa de siguranta ca guvernul si alti functionari cu rang inalt sa faca abuzuri, linistiti.

    Comment


    • Acum chiar stau linistiti, dupa ce a fost dezincriminat abuzul in serviciu.

      Comment


      • Pacat ca nu te numeri si tu printre ei, tu nu poti sta linistit, vei fi anchetat disciplinar dupa regulamentele firmei.

        Comment


        • Nu am absolut nici un motiv sa nu fiu linistit.
          Sau ai tu alte informatii de la unitate? Mi se pregateste vreun "dosar", e in fabricatie?
          Pe ce ar putea fi? Abuz in serviciu nu mai merge, capital de imagine nu se potriveste.
          Last edited by Fanez; 9 March 2017, 10:49.

          Comment


          • Abuz in serviciu daca incalci vreo lege, te-ai ars.
            Scapi doar de abuzul in serviciu prin care ai incalcat reglementari de grad inferior, gen regulamente, ordine.

            Comment


            • Inseamna ca n-ai inteles. Acel articol/alineat nu mai exista, nu e vorba de interpretare.

              Comment


              • Daca tu ai inteles, ia fa un abuz in serviciu. Sau nu esti sigur?

                Comment


                • Oare astia cu cine voteaza?

                  Comment


                  • Eu stiu numai cu cine voteaza aia din sectorul lui Fane.

                    Comment


                    • pentru romanticii ce fac cadouri femeii...dar si pentru supusii lu' Dragnea...extrem de util:

                      Comment


                      • E veche. A postat-o Mr.K ieri.

                        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                        Comment


                        • Mdea...scuze...astia de la firma sunt devina...ca ma pun sa muncesc (scirbili)

                          Comment


                          • Ai muncit atat ieri , ca e plin forumul de postarile tale.
                            Eu ieri am muncit la pahare, dupa amiaza, recunosc.
                            Azi sunt la al 5-lea pahar de apa, deja.

                            Comment


                            • mr.K pe tine cine te-a intrebat? Trebuie tu sa te bagi in discutii :P

                              Comment


                              • Simteam o aluzie fina la persoana mea. Sunt un om sensibil, reactionez repede.
                                Last edited by mr.K; 9 March 2017, 13:10.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google