Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mikebike72 ude iar va ganditi la prostii toamna ploua e ceata
    sigpic

    Comment


    • ude si nemangaiate...
      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

      Comment


      • Daca nu aveti,impaiati fratilor o vrabie-doua si gata!

        Comment


        • daca ne stiam asa cum ma stiu cu altii de-aici as fi zis "gaini sa f@#i tu" , asa, ma abtin de la comentarii...
          sper ca nu te-ai suparat, mai si glumim p-aci
          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

          Comment


          • Gaina sau vrabie,tot femeie se traduce,difera doar marimea!
            Seba,daca esti mandru de vrabiile romanesti,nu-i problema!!!

            Comment


            • impaiate

              Originally posted by bbogdan View Post
              Daca nu aveti,impaiati fratilor o vrabie-doua si gata!
              Nooooo, alea impaiate nu-s bune. Nici nu vreau sa ma gandesc ce s-ar putea intampla Plus ca daca nu dai cu naftalina pe ele le mananca moliile

              Comment


              • La Multi Ani ROMANIA!

                http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

                Comment


                • Am auzit eu ca "ma mananca pasarica"dar de "ma mananca moliile" nu am auzit.Or fi pasarici mai perverse decat am intalnit eu.

                  Comment


                  • pasarica la naftalinasa nu o manance molile
                    sigpic

                    Comment


                    • nu mai bine rasa, tunsa, frezata, ca sa nu aiba ce sa roada moliile ?
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • s-o vezi pe nevasta-mea cand face gogosi ) ce i se mai umfla gogosica )

                        Comment


                        • Era sa-i raspund baiatului astuia cu gogosile,dar il cunosc si il iert...Are o masinuta face-lift de-aia aproape neagra,si mi-a placut tare.Masinuta,evident!
                          Seba,am prins odata o zburatoare de prin Cluj,intre timp a plecat prin Germania,care era tunsa,rasa,unsa cu creme,frate,nu mi-a placut,exagera,a zis ca asa e in Germania,dar parca era de cauciuc,toata rasa,tunsa,toata ziua creme,mirosea a parfum si in puf(sa vezi aici replici!),dar tot s-a suparat primarul de atunci pe mine.Ce legatura e intre primarie si pasarica?Pai,daca intri intr-o scorbura si sta pasarica pe oua de sambata dimineata pana luni dimineata si intre timp au fost votarile si eu nu am fost la vot,fiind si ruda si vecin cu primarul,s-a suparat ala pe mine.Uite cum se leaga ornitologia cu politica!
                          Asta se intampla demuuult tare,aveam f'o 23 de ani,parca,deci e posibil sa am vreo ruda in Cluj,care acum sa ma injure!Si inseamna ca am imbatranit,daca relatez din memorie si nu fapte recente!!!Cred ca vrabiuta aia e impaiata acum,in vreun muzeu!

                          Comment


                          • Originally posted by Loganu View Post
                            s-o vezi pe nevasta-mea cand face gogosi ) ce i se mai umfla gogosica )
                            gogosi cu zahar sau cu miere ce sa facem daca ne plac gogosile ca tot la dulce tragem
                            sigpic

                            Comment


                            • @bbogdan: asa zic si eu. usoare urme de puf tr' sa aiba, sa fii sigur ca-i pasare si nu guma de mestecat
                              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                              Comment


                              • Nu am mestecat guma de-aia,dar in cazul respectiv nici puf nu avea,era o pasarica ciudata.Altfel,buna!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google