Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da... platesc diferenta dintre manuala si automata... cam 1000 euro
    apropo... cam pe 28 feb ar trebui sa o am

    Comment


    • Te-ai scos! Felicitari! Se pare ca pana la urma, tot raul a fost spre bine!...

      Comment


      • Da cum ati pocnit-o domnu?
        numar secundele

        Comment


        • Doamne ajuta... pe asta noua sa o tin mai mult de un an

          si cum spuneam in topicul cu asigurari... am asteptat de pe 1 luna sa imi faca aia de la toyota devizul, alaltaieri au trimis devizul la generali si ieri deja aveam raspunsul: dauna totala

          recomand generali

          (ps. reparatia costa 520 mil si masina era 650 mil)


          marius... a fost f simplu... mi-a taiat unul calea, eu sa-l evit am tras de volan dreapta am intrat pe banda 1 (eram pe 2) si nu am vazut masina de gunoi care circula pe aceasta banda... am intrat in ea din plin... au sarit airbagurile (volan, pasager, genunchi) si gata... masina distrusa. eu am scapat fara nici o zgarietura...

          Comment


          • Bine ca esti tu teafar...
            numar secundele

            Comment


            • Originally posted by 2fast4u View Post
              va fi tot avensis 1.8 benzina, negru dar cutie automata - visul devine realitate
              nu iti place dieselul D4D de 2.4L? ... tot la benzinar ai ramas

              Comment


              • diesel-ul este de 2.2 nu 2.4 si da, nu imi place tratorul!!!

                Comment


                • Despre orice imi trece prin cap.... adica nu pot fi offtopic, nu?

                  In primul rand as vrea sa-i multumesc lui Dantes pentru corectitudine. Mi-a acordat un warm pe degeaba, asa cum mi-a acordat si crististreulea unul, la un moment dat. Multumesc baieti, sunteti fantastici!

                  In al doilea rand, atmosfera pe forum e mult prea incarcata. Vrei sa faci o gluma, se trezeste unu sa te apostrofeze cu ce stiu eu ce. Aici trebuie sa-i multumesc lui felixb. Imi pare rau (deloc) ca am facut public mail-ul de la tine.

                  De la inceput nu am fost prea bine primit pe forum pt ca am zis atunci cand nu mi-a convenit ceva, dar pt ca mi-a placut comunitatea si am invatat multe lucruri, am continuat sa intru. In fine, voi intra si de azi inainte daca nu imi iau al doilea warm

                  * respect sp!ke, foarte tare omul si sonykel pt ca si-a luat-o si el de mai multe ori dar nu a renuntat

                  Comment


                  • iuli ce ai ma? ce te apuca???

                    sigpic

                    Comment


                    • Ce sa am Sony, ma enerveaza chestile astea. Basca, mai da careva si negativ fara sa se semneze.

                      O sa-mi treaca repede k mai primesc un warm si sunt OUT ))))))

                      Comment


                      • Multumesc de apreciere Iuli, nu stiu ce s-antamplat, dar nu renunta. Stii vorba aia... noi sa fim sanatosi ca belele curg!.

                        Comment


                        • da mai iuli las ca asta e fiecare ``lucru`` cu uscaciunile lui , forum perfect nu o sa fie... eu am ales cea mai buna solutie nu mai postez ca cica si asa sunt spamer

                          sigpic

                          Comment


                          • Gata, eu am incheiat subiectul asta. Cred ca si eu am exagerat dar am fost provocat. Imi cer scuze celor pe care i-am "atins" pe nedrept (doar acelora), in speta Dantes. Merci baieti!

                            Comment


                            • eu ti-am dat warn? damn, nu se poate
                              daca am dat posibil sa fi vinovat de ceva, nu retin.

                              ce ai primit de la dantes este pe buna dreptate, ai primit un PM, nu era necesar sa-l faci public. plus ca ai adaugat si 3 "jigniri" acelui forumist in acel post.

                              sfat: faci o gluma si un "acel" nu intelege. ii explici frumos. daca iti da PM cu umplerea frigiderulu isi alte atacuri, nu da curs, face rau la sanatate

                              un exemplu a fost sonykel, se tot lua de .... CT 11 LYN parca, majoritatea forumistilor nestiind ca ei sint foarte buni preteni. acele atacuri erau chiar dure... dar daca stiai ca sint preteni si ei fac si in particular acele glume, este ok.

                              tot de sony fiind vorba, mai multe posturi au fost raportate de unii forumisti pentru atacuri la forumistul "crististreulea", respectivii nestiind ca pe mine ma amuza acele atacuri. in momentul de fata se stie acest lucru de catre majoritatea forumistilor.

                              deci, nu da curs atacurilor, face rau la sanantate

                              ps: imi pare rau pentru acel warn, chiar imi pare
                              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                              Comment


                              • bai pele cum vorbesti tu ma in numele meu
                                asa era vorba de ct-11lyv...

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google