Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • a prins becali glas? sa nu se intoarca iar la beci...

    Comment


    • Originally posted by mr.K View Post
      O fi fluierat in biserica.
      Cred ca de la asta i se trage..Screenshot_2017-03-28-11-25-07.png
      Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

      Comment


      • Mai devreme sau mai taziu ajungea sigur la comportamentul celor pe care ii reprezinta: GOLANEALA!

        Comment


        • Adica hai sa vedem daca am priceput: avem un coleg de forum care a fost trimis in concediu "fara plata" (nu discutam acum motivele) iar voi ati inceput sa-l denigrati desi stiti foarte bine ca n-are posibilitatea de a se apara. ASTA OARE NU ESTE O GOLANEALA SI-O ORDINARIE INCALIFICABILA DIN PARTEA VOASTRA?
          Eu cred ca si pe voi ar trebui sa va trimita moderatorii nitel "la odihna" pentru ceea ce faceti in momentul asta.
          M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

          Comment


          • ca se poate apara sau nu, adevarul e ca raspunsul ala la misto adresat lui vitriol e curata golaneala.
            lui Fane ii placea mult sa posteze, nu conta ca n-are nimic de spus.
            multe dintre posturile lui sunt lipsite de substanta, doar caterinca ieftina.

            Comment


            • Originally posted by Cherubino View Post
              Adica hai sa vedem daca am priceput: avem un coleg de forum care a fost trimis in concediu "fara plata" (nu discutam acum motivele) iar voi ati inceput sa-l denigrati desi stiti foarte bine ca n-are posibilitatea de a se apara. ASTA OARE NU ESTE O GOLANEALA SI-O ORDINARIE INCALIFICABILA DIN PARTEA VOASTRA?
              Eu cred ca si pe voi ar trebui sa va trimita moderatorii nitel "la odihna" pentru ceea ce faceti in momentul asta.
              Mai concret, ce fac/facem in momentul asta?
              De vreme ce ai vorbit la plural, la numaratoarea posturilor la care face referire ca si continut, a iesit si al meu.
              Last edited by mr.K; 28 March 2017, 13:00.

              Comment


              • @ Cherubino:
                Serios, nu discutam motivele?
                Ba, exact, a fost sanctionat regulamentar pentru expresii golanesti.
                Dumneata ai fi acceptat de la cineva expresia "sa-ti dea un numar..."?
                Sau ne facem ca nu intelegem sensul ei jignitor?
                Doar sanctionand astfel de comportamente se poate ca acest forum sa fie unul din cele FOARTE putine unde nu se vorbeste ca la usa cortului.
                Iar colegul in cauza nu e nici atacat si nici denigrat ci doar a gresit ducand discutia la nivel de "coltul blocului".
                Il asteptam sa revina cu un comportament mai ponderat.

                Comment


                • Originally posted by CeDeBe-L View Post
                  Il asteptam sa revina cu un comportament mai ponderat.
                  Nu mai vrea. A inceput sa posteze la greu pe forumu' concurent, unde inca nu-l stie lumea si golanelea e minima.

                  Comment


                  • CCR a sesizat Inspectia Judiciara dupa ce un judecator a criticat decizia in cazul OUG 13
                    Curtea Constitutionala (CCR) a anuntat, luni, ca a sesizat inspectia Judiciara dupa ce judecatorul Ciprian Coada de la Curtea de Apel Constanta a criticat solutia data de CCR in cazul conflictului juridic de natura constitutionala intre Guvern si DNA.
                    Politrucii de la CCR au fost deranjati, exista un judecator care nu e de acord cu solutia lor.
                    L-au dat pe mana inspectitiei judiciare, sa se invete minte si ailalti la care le-ar mai trece prin minte sa critice CCR.


                    Nu mai vrea. A inceput sa posteze la greu pe forumu' concurent, unde inca nu-l stie lumea si golanelea e minima
                    La ce trafic e acolo, ajungi sa vorbesti singur in deșert.

                    Comment


                    • Originally posted by Kojak View Post
                      Nu mai vrea. A inceput sa posteze la greu pe forumu' concurent, unde inca nu-l stie lumea si golanelea e minima.


                      Face campanie FSN pe unde prinde...fie si in desert!
                      Keep walking...

                      Comment


                      • Trece repede perioada......... E cam multa liniste pe aici

                        Comment


                        • Originally posted by CeDeBe-L View Post
                          @ Cherubino:
                          Serios, nu discutam motivele?
                          Nu, deoarece pentru ceea ce a scris plateste acum (n-am nicio problema cu asta, fiecare raspunde aici pentru ceea ce scrie). Eu am o problema cu faptul ca nu este moral ca sa initiem o discutie despre comportamentul (real sau presupus, nu conteaza) al unui coleg de forum, atata vreme cat el se afla in imposibilitatea de a avea un drept la replica. Daca pretindem corectitudine si moralitate de la cei din jurul nostru, ce-ar fi ca mai intai sa fim noi un exemplu, oferind-o? Ziceam si eu...
                          M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

                          Comment


                          • La un moment dat nu stiam de ce nu mai primesc notificari de pe topic-ul asta...si am intrat sa vad...m-am luminat...si intristat in acelasi timp. Trece...toate trec.

                            Comment


                            • bolovan
                              Desi in ultima vreme am scris mai rar pe-aici. de citit citesc absolut toate mesajele. Din cauza asta am avut si eu aceeasi nedumerire ca si tine zilele trecute cand n-am mai gasit notificarile zilnice in casuta de e-mail.
                              M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

                              Comment


                              • Eu nici timp sa le citesc...de asta sunt si nedumerit...de ce a fost banat?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google