Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poate ca suntem noi perfecti, dar mai perfecti decat nevestele n-avem cum sa fim. Departe de mine acest gand.
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • Originally posted by bolovan View Post
      P.S. Vitriol...mei tu esti soacra mea mei...
      Pfuaaa...ce mai nasoala comparatie ever, sa-l faci pe baiatu' asta poama acra. . Io te-as bana!

      Comment


      • Originally posted by Kojak View Post
        Ce te plangi, nu (si) de-aia ti-ai luat nevasta? Ca sa te bata la cap?
        Altfel iti mai luai o mobila-n casa, daca vroiai liniste.
        Ar mai fi varianta sa-ti iei nevasta mută, dar cand te certi cu aia, mi-i ca decoleaza la cat de repede ar trebui sa dea din maini.

        Comment


        • Originally posted by Kojak View Post
          [...] sa-l faci pe baiatu' asta poama acra.[...]
          ...care este painea lui Dumnezeu.

          Zi acolo, nu te opri!
          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

          Comment


          • Ce paine, poate berea lui Dumnezeu...

            Comment


            • @mr.K https://www.youtube.com/watch?v=eEa14mBmtl8 ia aminte Cum ajunge omul sa surzeasca. Apropos...am sindrom meniere...(surzesc). Din n efericire urechea stanga imi este afectata...si de regula nevasta sta in dreapta...cred ca natura imi joaca feste...

              Comment


              • Bolovane, daca intra nevasta-ta pe forum si lectureaza ce-i p-aici, o luna de zile, fasole cruda boabe si porumb uscat ca gainile halesti. Strachina calda n-o mai vezi decat in reclamele din Nekermann
                Comparativ, io zic ca tot mai bine e cu banu'.

                Comment


                • @ Kojak nu cred ca o sa fie asa de blanda
                  M-am operat recent pe coloana (cervicala)...la care nevast amea era curioasa de ce am avut problema respectiv, la care ma bag eu peste doctor sa-i explic: "De la papucul tau draga..."

                  Comment


                  • @bolovan, de la geamul lăsat jos la masina ți se trage la ureche,
                    Nu toți moderatorii sunt sensibili, sa nu generalizam

                    Comment


                    • Lasa mah ca vine si vremea ta candva...or not.
                      La bere cu baEtii, te lasa? Sau vine cu tine sa-ti numere sticlele si sa te pandeasca la bucile carei gagici te uiti?

                      Originally posted by aris86 View Post
                      @bolovan, de la geamul lăsat jos la masina ți se trage la ureche,
                      0.9 tCE se face si chel fara AC?

                      Originally posted by aris86 View Post
                      Nu toți moderatorii sunt sensibili, sa nu generalizam
                      Asta pentru ca nu circula cu geamul masinii lasat jos.
                      Last edited by Kojak; 28 March 2017, 16:19. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • @aris86 nu prea circul cu geamul deschis....nu-mi place sa auda lumea cum plang la volan ca mai imi vine un SMS de la ING...cu sume extrase/plati etc.

                        Comment


                        • Originally posted by vitriol View Post

                          Moderatorii au un comportament exemplar in aceasta comunitate, drept urmare nu au motive sa fie banati.
                          Moderatorii poate ca asa or fi, dar la tine pe profil scrie modelator. Oare la aceasta categorie cum sta treaba?
                          M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

                          Comment


                          • @Cherubino modelatorii modeleaza moderatorii

                            Comment


                            • Alta greseala fatala sa lasi cardu' pe mana muierii...
                              Io am unu' d-ala balnk pe care-l folosesc prin concedii ca sa nu raman fara curent in camera cand plec. E, doar p-ala e bine sa-l dai.

                              Comment


                              • Kojak cardul meu de salar este taiat. Am un alt card cu alt cont...in care virez cand cum este nevoie...tu cum crezi ca reusesc sa economiesc de o saorma lunara? Evident....ilegala...ca nu-i manacare sanatoasa...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google