Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Kojak View Post
    Ia un romergan, ceva. Ie stresu' prea mare pe forum, este?
    Io i-am zis...tratamentu' se poate lua și fără rețetă la recomandările colegilor forumisti.

    Comment


    • Deja suntem 3...la o strigare scurta

      Comment


      • Da, cred ca mai sunt și prin "umbra" câțiva.

        Comment


        • Originally posted by bolovan View Post
          @Fanez...eu ii dau dreptate lu' mr.K..iti recomand cu tarie sa-i asculti sfatul.
          Nu pot sa-i ascult sfatul. Pot doar sa-l citesc.
          Si eu ii dau dreptate lu' mr.K. De fiecare data cand are.

          Originally posted by Kojak View Post
          ...tratamentu' se poate lua i fr reet
          Se poate lua cu bere?
          Last edited by Fanez; 31 March 2017, 21:34. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Cu ce vrei tu, tăticu.

            Comment


            • Nu vrea farmacista sa-mi dea fara reteta daca nu-i dau o intalneala.

              Comment


              • @Fanez...poti sa le iei cum vrei...doar sa le iei...PLS!!!

                Comment


                • Pe farmaciste?

                  Comment


                  • Numa' sa nu te apuci de laudat pesedeu' la prima infatisare cu gagica, te asigur eu ca nu o intereseaza. Farmacistele nu-s pesediste, toate pesedistele lucreaza deja la stat.

                    Comment


                    • Depinde. Daca gagica e pesedista...
                      Farmacistele sunt tefeliste.

                      Comment


                      • De farmaciste vorbeai, de ele am zis si eu.

                        Cica ala de la justitie, TuDorel, ar fi subiect de discutie la Cex-ul PSD de saptamana viitoare.
                        Ar putea zbura, pentru ca nu i-a zburat pe Lazar si Kovesi.
                        Ce sa-i faci, in justitie mai sunt si legi de aplicat, nu e ca in politica, unde la o sedinta se hotaraste ca legile sunt optionale pentru smecheri.

                        Soferul Nici o lae ii cere ministrului justitiei sa faca audit la DNA si Parchetul General. Poate, poate iese ceva.
                        Frica e mare, se apropie parnaia pentru sefu', daca nu se schimba ceva.
                        Last edited by mr.K; 1 April 2017, 10:52.

                        Comment


                        • Originally posted by mr.K View Post
                          ...in justitie mai sunt si legi de aplicat...
                          Sa se aplice. In egala masura tuturor, dar conform normativelor, nu dupa bunul plac si interpretarea unora.

                          ...ii cere ministrului justitiei sa faca audit la DNA si Parchetul General...
                          Sa se faca. Sa se dea public rezultatele.
                          Last edited by Fanez; 1 April 2017, 11:26. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • micutzu666 dupa ce mie mi-au furat 4 biciclete intr-un an...imbratisez din ce in ce mai mult pedepsirea prin taierea mainii. A fost un amic intr-o tara (ceva pe langa egipt)...si acolo soferul a lasat geanta cu laptop-ul in masina...si a plecat sa manance. Cand s-a intors asta...disperat ca buei...sparge masina si fura etc. La care tipul a spus: daca gasesti pe drum un portofel...nu il ridici...chemi direct politia...risti sa-ti taie mana ...acolo nu se fura...deh...nimeni nu vrea sa ajunga ciung...

                            Comment


                            • N-ar mai vrea nimeni in politica la noi, cu pedeapsa asta si fara gratiere.

                              Comment


                              • N-ar mai vrea nimeni coruptibil...asta-i alta mancare de peste. Ceea ce-mi convine. Decat 1000 gunoaie corupte...prefer 50 onesti.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google