Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Recunoasteti personajul.
    Attached Files

    Comment


    • Da, face parte din cei care se intorc acasa cu ocazia sarbatorilor pascale.
      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

      Comment


      • Las' sa ramana la sarbi, acolo sta in puscarie, la noi mi-i ca-i da arest la domiciliu.

        Comment


        • Paste fericit!

          Christos a ÃŽnviat!
          Last edited by Fanez; 16 April 2017, 01:24. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Adevarat a Inviat!

            Sper ca toata lumea a supravetuit sarbatorilor.

            Comment


            • Si noi speram...dar speranta moare ultima...Dar dupa 52 ore de somn...nici nu mai stiu ce-i real si ce-i vis.

              Comment


              • io de la un gand de emigrare saptamanal am ajuns la unu la doua zile...voi cum stati la asta?
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment


                • La mine frecventa e lunara, inca nu e cazul sa ma alarmez.

                  Comment


                  • Eu sunt la stadiul in care ma cert cu nevasta...legat de destinatie. Eu vreau tari nordice, sotia vrea in tari sudice. Varianta in care ea o ia in spre sud si eu spre nord este exclusa...nu ma lasa sa merg spre nord. N-am dreptul la propria-mi decizie

                    Comment


                    • O spui pe un ton satisfacut, la modul: bwei, nu sunt de capul meu! sunt norocos ca am pe cineva langa mine care imi arata drumul corect.
                      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                      Comment


                      • @bolovan
                        .....EST...???

                        Comment


                        • @vitriol da...sa ma ghideze spre lumina. Spre izbavirea sufletului. Sa ma scoata din ignoranta. Deci sunt norocos...ma rog...resemnat...si am abandonat...dar sa nu intram in detalii
                          @CeDeBe-L din est vreau sa o sterg

                          Comment


                          • e ok si inspre est, dar atat de mult incat sa ajungi in canada
                            eu ma gandeam la emisfera sudica, diametral opus de romania. germania si anglia nu mai sunt, in opinia mea, o varianta de luat in calcul. mai ales dupa vizita de saptamna trecuta in hitlerland, nici bayern-ul nu mai reprezinta germania de odinioara. plin de "ahmeti" si mizerie. nemtii umbla dimineata la 6 in patru labe prin parcuri sa stranga gunoaiele lasate peste noapte de imigrantii din estul europei si tarile musulmane/africa. plin de turci, romani si sarbi care-si ambaleaza 316-urile din 1980 si politia o vezi o data pe zi si-atunci in patrula, facandu-se ca nu vad ce se intampla in oras. daca e deranjant pentru vizitatori, cum s-or simti nemtii sa vada ce-a ajuns germania azi, comparativ cu germania anilor 80-90?
                            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                            Comment


                            • Treaba urata e ca cam vine EST-ul peste noi....

                              Comment


                              • Australia - atat timp cat are ea nevoie de tine, merge relativ repede procesul de imigrare.
                                In Noua Zeelanda e mai greu de imigrat decat in Australia.

                                Nu vrea nimeni sa imigreze in Brazilia? Acolo munca incepe cu o pauza mare, nimeni nu supara angajatii calificati, ca le e teama sa nu ramana fara ei.
                                Stiu un contractor din Romania care depindea de angajatii brazilieni pentru ridicarea unei fabrici in Brazilia, m-am amuzat cum "muncesc" brazilienii.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google