Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fanez astia de platesc la numarul de posturi sau la cuvintele scrise? Nu de alta...dar vb multi, fara argumente...si cu o logica...hai sa fiu dragut si sa spun: "Indoielnica".

    Comment


    • Fanez astia de platesc la numarul de posturi sau la cuvintele scrise?
      Te plateste vreun ONG la nr. de postari, sau la cuvinte scrise? Pai nu faceau munca patriotica? Pardon... munca voluntara? Cu voluntariatul cu d-astea...

      Comment


      • Fanez, atât poate înțelege, dacă el trăiește în lumea lui, cu greu ii poți explica masurile guvernului. Din postările lui am înțeles ca fumează, înseamnă că se bucura ca va decarta mai multi bani lunar la Grindeanu

        Comment


        • Ca fumeaza stiam. Acum ma intreb ce anume fumeaza.

          Comment


          • Pai de ce nu-l intrebati?
            @bolovan, ce fumezi?

            Comment


            • Ce fumezi Fane, Kent, Marlboro, Winston, Plai, Plugarul....weed?

              Comment


              • Originally posted by aris86 View Post
                Fanez,(virgula) atât poate înțelege, dacă el trăiește în lumea lui, ...
                Ceea ce inseamna ca mi se adresa explicandu-mi...

                Ce fumezi Fane...
                Tigarete cu filtru. Cu banii pe care ii dau eu pe tigarete si ii ia statul i-a marit Dragnea salariul lui aris.
                Last edited by Fanez; 6 May 2017, 17:35.

                Comment


                • Cica nu fumezi destul, ca nu i-au marit salariul, inca. Mai baga un cartus.




                  Presa din Suedia, socata de ce a gasit la Bucuresti: Primaria cheltuieste banii pe handbal si orasul arata cum arata
                  "Capitala Romaniei e una dintre cele mai sarace din Europa. Totusi, Primaria Bucuresti le plateste pe jucatoarele suedeze de la CSM Bucuresti cu salarii lunare de 10.000 de euro net", e concluzia trasa de sursa citata.
                  Si inca nu stie nimic presa din Suedia. Daca afla cat costa o panseluta, un cos de gunoi sau o banca de lemn din parc, un wifi in tramvai, cad de pe scaune.

                  ...jurnalistii nordici, care se intreaba totusi: "Daca ajungeti prin Bucuresti, cu siguranta va veti intreba de ce Primaria nu da acesti bani pentru scoli, case sau infrastructura? De exemplu, sunt multe gropi pe sosele".
                  Gropile au rostul lor. In fiecare an trebuie plombate contra unor sume cu care s-ar reasfalta din nou strazile. Asa iese spaga.

                  Cred ca ii da in judecata pe jurnalistii suedeJi, fetita cu primaria.
                  Last edited by mr.K; 6 May 2017, 17:44.

                  Comment


                  • Originally posted by mr.K View Post
                    Si inca nu stie nimic presa din Suedia. Daca afla cat costa o panseluta, un cos de gunoi sau o banca de lemn din parc...
                    Puse de Videanu precum si contractele cu panselute si iarba platita la fir, tot de pesedistu' de videanu. Sa nu uitam de Livache Negoita, alt pesedist cu banci si panselute. Sa punem la calcul si bordurile schimbate lunar. Tot de pesedistii videanu si livache negoita.
                    Last edited by Fanez; 6 May 2017, 17:54.

                    Comment


                    • Da, Videanu a fost primar in ultima vreme.
                      SuedeJii n-au zis nimic de borduri.


                      Tare.

                      Satul de gura lumii, un italian s-a casatorit... cu el insusi
                      Un italian in varsta de 40 de ani din Sant Antonio Abate, satul probabil de "presiunile" pe care le faceau familia si prietenii pentru a-si intemeia o familie, a ales sa se casatoreasca cu propria-i persoana pentru a atrage atentia asupra a ceea ce el considera a fi marginalizarea cu care se confrunta burlacii in societatea de azi.

                      Nello Ruggiero si-a spus singur "Da" in cadrul unei ceremonii pe care a organizat-o tot singur. La aceasta nunta neobisnuita, de la care a lipsit mireasa, italianul a recunoscut, cu sinceritate, ca nu va iubi niciodata pe nimeni asa cum se iubeste pe sine, conform Reuters.

                      Comment


                      • Originally posted by mr.K View Post
                        Da, Videanu a fost primar in ultima vreme..
                        Cine a reziliat contractele facute de el?



                        Last edited by Fanez; 6 May 2017, 18:11. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • @Fanez, în loc sa decartezi mai multi bani la Grindeanu/Dragnea, mai bine ii virezi în contul personal, asa toți suntem mulțumiți, mai ales ca te-ai oferit sa-l ajuți pe Dragnea sa-mi mărească salariul. lol

                          Comment


                          • în loc sa decartezi mai multi bani la Grindeanu/Dragnea, mai bine ii virezi în contul personal
                            Parca erai de dreapta, vrei sa-ti virez bani in cont moaca? Pai ce, esti asistat social?

                            Am senzatia ca madam Marina Le Pen va castiga alegerile in Franția.
                            Promisiuni.
                            Marine Le Pen, a promis duminică noaptea că-i va elibera pe francezi de elitele arogante, în primul discurs după ce exit-poll-urile au anunţat-o în turul al doilea tur al alegerilor prezidenţiale din Franţa
                            L.E.Promisiuni in programul de guvernare.
                            Last edited by Fanez; 7 May 2017, 09:48. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Prețul la banane a crescut de la 4,5 lei (ianuarie) la 7 lei în aprilie 2017.
                              Attached Files

                              Comment


                              • Sunt trufandale....Si da,la 7 ron le-am vazut si eu!
                                Last edited by micutzu666; 7 May 2017, 19:10.
                                Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google