Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nr 1 mondial WTA a parasit Singapore!!!wtf

    Comment


    • Probabil Pliskova o sa încheie pe locul 1 anul acesta, dacă nu o bate Venus. Ar fi tare sa bata Venus sa arate la 37 de ani cine e șefa .

      Comment


      • Oricum,putin,prea putin!

        Comment


        • Oameni buni, dar voi aveați iluzii că va fi altfel? Mai credeți încă în Moș Cr..., pardon, am vrut să scriu Simona Halep?
          M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

          Comment


          • Eu n-o vad capabila de o performanta de varf, sungurul GS la care are sanse e RG, pe celelalte suprafete rapide face fas in primele tururi, semifinalele la Wimbledon au fost o exceptie nerepetata in urmatoarele sezoane.
            Macar a bifat nr.1, se poate lauda cu el, dar oricum nu tine loc de un GS sau turneul campioanelor.

            Comment


            • Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

              https://www.facebook.com/InfoTraficL...7671222425692/. @Mr.K ...Iasi 2017

              https://www.facebook.com/iulian.gala...09288689121807. Cel mai mare karatist...ever!Va rog sa va uitati!O sa radeti cu lacrimi
              Last edited by meticulosul; 28 October 2017, 13:56. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Ceva frumos...semafoarele-s pentru prosti! De la min. 1:00

                videoclip, distribuire, telefon cu cameră, videotelefon, gratuit, încarcă


                Noroc c-a fost pe faza dustericiu'.
                Last edited by Kojak; 28 October 2017, 14:01.

                Comment


                • Ce zic,ca merg in dreapta pe intermitent si pacalesc.Fraieri,fara cuvinte!ne intrebam de ce atatea accidente,nu este de ajuns ca infrastructura este de cacao,mai avem parte si de astfel de primate

                  Comment


                  • Flatulence-ul a trecut agale pe rosu...asa de croaziera, probabil ca nici nu s-a uitat la semafor.

                    In schimb taximooistu' a venit in forta, la el primele 5sec. de rosu inseamana de fapt inca verde curat.

                    Comment


                    • Originally posted by meticulosul View Post
                      Asa, si? In Bacau n-aveti vaci, numa' boi?

                      Gasisem un Logan "tunat" prin Iasi din ala care iti place tie, era pe albastru, cand il vad, bag o poza. Avea si eleron, si capota cu fante de rechin.
                      Last edited by mr.K; 28 October 2017, 15:13.

                      Comment


                      • Nici gand sa te iau la misto'!stiam ca esti din Iasi si am postat sa vezi si tu,din pacate intelegi gresit.cat despre masinile tunate,nu imi plac,ma repet.sari mereu ca ars,pacat!

                        Comment


                        • Si ca dovada ca imi place in Iasi,chiar joi am fost....IMG_2489.jpgIMG_2486.jpgIMG_2485.jpg

                          Comment


                          • mr.K, să știi că nu doar în Iași se mai plimbă pe carosabil unele dintre animalele preferate ale ministrului Daea (alături de oi). Eu fiind născut și crescut în Petroșani, sunt obișnuit din fragedă pruncie cu astfel de „peisage”.
                            M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

                            Comment


                            • inteleg ce vrei sa spui si ai dreptate, dar nu putem compara iasiul cu petrosaniul. iasiul era oras cand foarte putine orase din ziua de azi erau, majoritatea fiind comune.

                              Comment


                              • Originally posted by B997NDL View Post
                                ...nu putem compara iasiul cu petrosaniul.
                                În principiu ai perfectă dreptate, dar uite că „practica” ne arată că în anumite privințe nu este nicio diferență între ele. Și oricum, se pare că văcuțelor nu le pasă de diferențe.
                                Last edited by Cherubino; 28 October 2017, 20:57.
                                M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google