Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @B997NDL: Nici nu merită să te stresezi prea mult

    Comment


    • Nu,aveam unele de la megadrive,de aceea nici nu ma-m complicat insa au incercat sa deschida portbagajul,astazi am vazut cand am venit acasa. Nu se vede decat de aproape in zona butucului tabla infundata(in special partea de jos).
      Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

      Comment


      • Dacă au început să se bage şi la cele aftermarket , înseamnă că foamea este mare.

        Comment


        • Mie nu imi place cum arata capacele acelea. Adica orice capac, mai putin cele ce imita janta de aliaj, dar e vorba si de acele jante de tabla cu spite mari. Mai bine arata janta goala.
          Pana acum am vazut loganuri cu capace de Mercedes, Audi, Skoda, Volvo si Fiat. Mare parte taximetristi, cu capace Merc am vazut vreo 3, va dati seama ca foarte probabil sunt furate. Cele de volvo cel putin erau chiar recente, cu emblema ce o au acum.
          http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

          Comment


          • Pai cand le.am luat nu prea am avut de unde sa aleg (toate modelele erau de la megadrive), acum ma bate gandul sa le dau jos pe cele dupa spate si vopsesc jantele,iar "buzita" sa le.o fac in culoarea masinii.

            Aveti idee cum pot indrepta tabla in jurul butucului de la portbagaj sau merge decat cu kit ?
            Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

            Comment


            • Originally posted by ionescu liviu View Post
              Mie nu imi place cum arata capacele acelea. Adica orice capac, mai putin cele ce imita janta de aliaj, dar e vorba si de acele jante de tabla cu spite mari. Mai bine arata janta goala.
              adica tie iti plac astea ?! sau de care vorbesti ?
              Attached Files

              Comment


              • Alex Matei: O poti indrepta prin PDR. Dar trebuie sa gasesti o persoana competenta care se ocupa cu asa ceva. Singur nu o poti rezolva cu metoda aceasta, pentru ca nu ai sculele necesare, care costa cam mult. Dar daca gasesti in orasul tau pe cineva , mai mult de 30-40 lei nu are cum sa iti ia (dupa cum ai explicat ca este aceea infundatura).

                Comment


                • multumesc pentru raspuns cristiano,o sa ma interesez!
                  Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

                  Comment


                  • Originally posted by B997NDL View Post
                    adica tie iti plac astea ?! sau de care vorbesti ?
                    Câh! Nu astea, are stepwayul de acum parca jante de care vorbesc eu, imita jantele de aliaj si de la distanta nu se observa ca sunt defapt capace si jante de tabla, trebuie sa te apropii foarte mult de janta sa observi. Opel au astfel de jante la multe modele, am vazut si la insignia.
                    http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

                    Comment


                    • le stiu. si adica in afara de alea nu-ti mai place nimic ?
                      eu am tot mers fara capace, dar arata urat asa negre si ruginite, mai ales cu bleumarinul masinii. voiam sa le vopsesc, dar anul asta, cel putin, voi apela la capace fiindca n-am acum bani de dat pe vopsit electrostatic, si alrfel nu vreau sa le fac vreau sa gasesc o culoare care sa dea bine.
                      iar capace de origine nu iau la 150-160 de lei, ca sa aiba ce sa-mi fure.

                      Comment


                      • Originally posted by B997NDL View Post
                        iar capace de origine nu iau la 150-160 de lei, ca sa aiba ce sa-mi fure.
                        Capacele de origine sunt nejustificat de scumpe. Mai adaugi 50 de lei la preţul de mai sus şi îţi cumperi jantă tablă de origine nouă.

                        Comment


                        • Nu mai este o surpriză pentru nimeni că Sud-Americanii trăiesc altfel fotbalul.

                          Columbia s-a calificat în premieră în sferturile de finală ale Cupei Mondiale, după ce a învins, pe Maracana, cu scorul de 2-0 (1-0), selecționata Uruguayului, în optimile competiției. Golurile au fost marcate de James Rodriguez, în minutele 28 și 50.

                          Comment


                          • O mai dau si nemtii de gard uneori...

                            Comment


                            • Putea sa aiba frana si pe lantz ...oricum s-a remediat
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment


                              • Explică-i tu lui Fritz asta, ăla dacă nu vede două frâne pe ghidon o amendează şi pe Angela Merkel.

                                P.S S-a remediat de către unul care mai pricepe că există şi situaţii excepţionale.
                                Last edited by Ampt; 3 July 2014, 22:52.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google