Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma gandesc acum la cate drumuri si nervi o sa am de facut si ca vre-o saptamana o sa merg cu metroul la serviciu ... Dar las ca-mi fac eu masina frumoasa la loc si o sa-i pun alarma cu perimetru de protectie prin electrosocuri... sa-i vad pe cei care se apropie de masina cam asa .

    Comment


    • Originally posted by SoNyKeL View Post
      eu stiam ca din contra motorina euro 4 are si mai mult sulf decat euro3...
      e total invers,lumea vrea un mediu mai sanatos si mai sarac in CO2 si emisii de sulf,asa ca daca vrei sa poluezi mai putin alimentezi cu motorina Euro4,mai nou in peco din 2007 se gaseste motorina Euro5 cu 2% biodiesel(adica si mai putin sulf in ea) si tendinta e sa se ajunga la biodiesel total ecologic,din ce am inteles din 2009 gasim in peco motorina cu 5% biodiesel

      Comment


      • spike e ilegal cu electrosocuri

        sigpic

        Comment


        • Nu conteaza! Dar e legal ca un idiot sa-mi rupa usa masini doar ca sa se afle-n treaba?
          Ma rog... acum is suparat si vorbesc prostii...

          Comment


          • asa e spike te inteleg ca esti revoltat...

            sigpic

            Comment


            • @Sp!ke: Ce ai patit?
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • i-au spart masina surioara lu al meu are o mana stramba

                sigpic

                Comment


                • @Andrei. Am postat aici. Un idiot sau doi n-au avut ce face intr-o noapte si au spart doua masini: MCV-ul meu si Mercedes-ul lui cumnatului meu. El s-a ales cu triunghiul de la usa spate stanga spart. Nu s-a furat nimic din masini.

                  Comment


                  • Nu vazusem postul ala pana acum.
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • Cred ca erau pusi pe glume proaste,nu erau la furat.Zic si eu.S-a intamplat la Cluj?Credeam ca acolo e lumea mai altfel,dar e tot Romania...
                      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                      Comment


                      • La Cluj s-a produs nefericitul eveniment... Nici eu n-am crezut ca se poate intampla asta, dar masina mea cu numere de Bucuresti si a lui cumnata-miu cu numere de Franta... se pare ca au atras curiosi (erau alaturate)...

                        Comment


                        • Au! Ieri m-a plimbat cineva cu o Toyota Avensis (motor pe benzina) noua. I-mi venea sa-l strang de gat pe sofer. Stiti la cat schimba vitezele? La 2000 RPM. Si nu de la 1 la 2 ci de la 2 la3 sau de la 3 la 4.
                          Cel mai lent 1,6 8v

                          Comment


                          • Lasa ca tata e chiar mai rau! Chinuie golanelul meu care e diesel si schimba vitezele chiar si la 1800, cel mult 2000-2200. M-am certat cu el de nenumarate ori pe subiectul asta. El pana la golanel nu mai condusese decat motoare pe benzina si are impresia ca "asa e bine".
                            In tara momentan.

                            Comment


                            • ieri lam dus pe taicamiu cu mcvu in a4a la 150 si a inceput sa urle ca o ia dracu de masina si ca sa incetinesc

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by CosTin87SIE View Post
                                Lasa ca tata e chiar mai rau! Chinuie golanelul meu care e diesel si schimba vitezele chiar si la 1800, cel mult 2000-2200. M-am certat cu el de nenumarate ori pe subiectul asta. El pana la golanel nu mai condusese decat motoare pe benzina si are impresia ca "asa e bine".

                                Nasol!.. ce sa zic... spune-i si tu sa schimbe la 5500-6000 ca acolo se simte bine dieselul!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google