Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • apropo... ai vazut-o pe Udrea ?

    Comment


    • Originally posted by B997NDL View Post
      pe mine ma omoara varsta la greutate.
      sa va vad eu pe la 50 de ani.
      n-are a face, tati, asa-i aluatu'.

      iti arat n+1 insi care la 50+ is trasi prin inel, asa ca nu e o regula g-rala asta.
      factori is destui, mostenirea genetica (aluatu'), sedentarism, alimentatie (gurmanzii sa se ridice-n picioare ), dereglare glande, s.m.d - ordinea-i aleatoare.

      Originally posted by B997NDL View Post
      apropo... ai vazut-o pe Udrea ?
      bah, nu prea...preferam s-o vad acu' fo' 5-10 ani cand era milfaciunea la apogeu' ei (de ce vreti voi )
      acu' s-o nasolit, e trecuta rau, ca o conserva de pateu de porc desfacuta de 1 saptamana si tinuta-n frigider in recipientu' orijinal.
      Last edited by Kojak; 19 April 2015, 21:16. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • hai las-o... normal ca inauntru acolo nu i-a priit. dar femeia are 40 de ani, de-abia acum e milf. tu o voiai cand era pustoaica, la 30 de ani.

        Originally posted by Kojak View Post
        n-are a face, tati, asa-i aluatu'.

        iti arat n+1 insi care la 50+ is trasi prin inel, asa ca nu e o regula g-rala asta.
        factori is destui, mostenirea genetica (aluatu'), sedentarism, alimentatie (gurmanzii sa se ridice-n picioare ), dereglare glande, s.m.d - ordinea-i aleatoare.
        lasa-ma. aia sunt doar exceptiile care intaresc regula.
        Last edited by B997NDL; 19 April 2015, 21:22. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Originally posted by B997NDL View Post
          femeia are 40 de ani, de-abia acum e milf. tu o voiai cand era pustoaica, la 30 de ani.
          ai dreptate, nush de ce aveam impresia ca-i de-o varsta cu tine, cel putin asa arata acum.
          nu mi-a placut niciodata, are mufa aia de cal, ditamai capatana...ghestie de gust.
          altfel, in primu' mandat a lu' base, mergea la corp, de-o tura, de control,

          Comment


          • noroc ca noi nu le intrebam pe femei daca am fi buni de-o tura, ca am afla lucruri neplacute.

            Comment


            • ...true.

              Comment


              • Un lucru este cert: forumul s-a mai înviorat de când a revenit colegul @Kojak!

                Comment


                • Macar topicu' asta...am vazut ca era tras pe linie moarta de ceva vreme.

                  Comment


                  • Bine ca nu le intreaba altii, noi sa fim sanatosi

                    Comment


                    • Originally posted by Ampt View Post
                      Un lucru este cert: forumul s-a mai înviorat de când a revenit colegul @Kojak!
                      da, el reprezinta cartofii prajiti din saworma.

                      Comment


                      • Originally posted by B997NDL View Post
                        da, el reprezinta cartofii prajiti lipsa din saworma.
                        ..............

                        Comment


                        • Kojak, ma bucur ca ai supravetuit zilelor cu oo colorate, cozonac si miel.

                          Comment


                          • Fara mel si alte derivate...stii cum se zice, nu e pasare ca porcu'.
                            Merge si cate-un pui, curcan, iepure...da' sa n-aud de oaie.

                            Comment


                            • N-am amintit si de beutura. Un rosu sec merge de minune cu carnea de pasare cu rât.

                              Comment


                              • Si trebuia sa-mi aduci aminte azi, intr-o dimineata de luni, cand nici iarba nu creste...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google