Se Fura Emblemele Fata!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Se poate decupa grila din bara si se pune o plasa....ceva improvizat insa unora le place ;)

    Comment


    • #32
      Asta e Romania inainte se furau emblemele de la mercedes acum de la logan .......eu cred ca o sam pun una de dacia 1300 sa vad daca o mai fura
      sigpic

      Comment


      • #33
        da sa iei una dinaia de papuc )

        Comment


        • #34
          fura emblemele ca sa l-e puna pe solenza sau pe daciile alea vechi.. eu i-as bate pe aia pe care-i vad cu embleme de ph2 puse la nova sau pe 1300.

          Comment


          • #35
            la mine are ce fura ca am 2 pe fata(mi-ar face un bine
            http://www.loganclub.ro/forum/loganu..._4-t46535.html

            Comment


            • #36
              Poate tie ti-o fura pe aia din grila, nu pe aia de pe bara, deci nu ai facut nici o afacere )
              sigpic

              Comment


              • #37
                Mi-a ciordito si mie dupa ce am dus masina la spalatorie. A doua zi nu mai era. O fi vazuto curata. Am luat alta de prin targ si am lipito cu picatura de data asta. Or fi in stare sa imi ia grila cu totul!!! :d

                Comment


                • #38
                  ar fi cazul sa ne facem singuri clean deci )

                  vad ca sunt useri pe aici care au poze si pe la avatar cu emblema, aveti grija
                  Last edited by AlinDumitru; 11 July 2013, 00:16. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #39
                    Se fura la greu si in Bucuresti sector 6, dupa ce mi-au furat-o odata pe cea de pe fata , au incercat sa o fure si pe cea din spate dar i-au rupt o clema , (deci nu se mai merita) , am cumparat alta pt fata 25ron in targ , mi-au farat-o si pe aia , am pus colant negru direct.
                    Fara Semnatura.

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google