Ciocolata preferata&Bomboane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mai nou mananc asa ceva este foarte bun.
    Attached Files

    Comment


    • @Logan 4 ever: Sunt in jur de 30 de modele, cu continut total diferit, fructe, plante, nuci etc. Iti dai seama ca unele sunt dulci, altele sunt acre.
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • Mai nou imi plac bomboanele de ciocolata si lapte de la Kinder.http://www.ferrero.it/hidimg/ferrero...oko_bons_1.jpg
        sigpic

        Comment


        • Imi plac Milka, Mars , Snickers , Bounty , Lion , cea cu lapte Kinder si Merci mi se pare cea mai buna ciocolata ......
          sigpic

          Comment


          • O sa radeti dar orice as cumpara nu se compara cu amintirea a doua "sortimente":
            1. Ciocolata de casa, facuta demult, de o matusa.
            2. Ciocolata chinezeasca, din Cele Timpuri, Demult Apuse.
            Si acum am in nari si papile gustative acele nuante si nu le mai pot savura, din pacate . Deh! e ca prima dragoste si primul sarut, doar ciocolata se identifica cu dragostea, nu?
            Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

            Comment


            • Ce sa zic...Ciocolata, yammy... In ordinea preferintelor:Ciocolata de casa; Milka M-Joy cu lapte; Kinder maxi (parca); Ferrero Raffaelo; Poiana cu alune (nu arahide); Mars; Twix; Bounty; Fagaras si in general orice ciocolata buna.

              Exclud Aro, No.1, Laura, Excelent, Poiana sau Kandia cu diverse creme, sau alte marci de debara.

              Crema de cacao sau cum s-o numi...Nutella este pe primul loc. Finetti si-a pierdut gloria de odinioara...
              e-mail: office@stickere.info

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google