Cine A Devenit Somer Si Care Va Deveni Somer?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    stiti care ii partea frumoasa ? deocamdata nu mai sunt stresat......... sunt liber .
    http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

    Comment


    • #47
      ...la mine stresul deabia incepe...se pare ca deocamdata mai am servici.A preluat Oltchimul Arpechimul.Sa vedem cat tine.

      Comment


      • #48
        pe mine ma luat sefa deja din decembrie cu....sa stii ca la anu nu mai vezi marire de salariu...(ca in fiecare ianuarie negociam salariul)
        Ma luat cu criza cu chestii...si ea face 7 concedii pe dincolo pe an....si mie nu imi da acolo cu un 100 lei mai mult...ca vezi doamne..e criza...
        nu inteleg cum poti sa te transformi din om in...
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • #49
          Originally posted by blanarucristi View Post
          ce facultate ai terminat?
          Fac. de Mecanica Timisoara.

          Comment


          • #50
            intre timp am dat de servici , nu este ceea ce ma caracterizeaza dar ii un servici ,..........d-voastra cum mai stati?sau in ce situatie mai sunteti , mai aveti servici sau mai sunteti someri?
            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

            Comment


            • #51
              Somer in continuare...am muncit o perioada....dar acum, acasa din nou. MA ocup de asta mica deocamdata, si mai rezolv din problemele casei. caut in continuare .....
              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

              Comment


              • #52
                Eu incerc s-o ''tai'' pana nu pica toata ''sandramaua''....
                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                Comment


                • #53
                  Eu am "taiat-o" acum doua luni, cand "sandramaua" incepuse sa se clatine. Se clatina la modul ca incepusera sa dispara din stalpii de sustinere, adica vreo 30% din salar. Am plecat inainte sa ma trezesc cu acoperisul in cap. Cand le-am zis ca plec, replica lor a fost: "dom'le, stai asa ca am facut si noi o echipa aici, nu se poate sa pleci chiar asa. Hai ca iti marim salariul, iti dam + 30%" (ce-i taiase).
                  sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                  Comment


                  • #54
                    Esti un fericit,mi-au luat din bani,au umblat la cartea de munca,mi-au marit programul...lucrez la particular,o afacere de familie.Toate rudele si vecinii sunt pe post de "consilieri" iar noi, "angajatii" ,picam la mijloc.E o mizerie de care m-am saturat...
                    Cred ca e o chestiune de luni de zile pana...cade "sandramaua"....
                    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                    Comment


                    • #55
                      Ma inscriu si eu in clubul somerilor din 12 ianuarie de cand s-a desfiintat agentia unde lucram. Deocamdata sa imi trermin masterul si sa imi iau o certificare si apoi mai vedem.

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google