Suporti numere de inmatriculare "LoganClub"

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deci la CLUJ cand le asteptam

    Comment


    • Sambata sau luni ar trebui sa ajunga.
      In tara momentan.

      Comment


      • am si eu o intrebare Costine, pe tine nu te-a costat transportul suportilor cind au venit la tine? ai inclus in pret si acea suma?
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • Ba da....m-a costat si chiar neasteptat de mult! Normal ar fi fost sa mai fi marit pretul suportilor dar, daca am dat un pret, nu am vrut sa-l modific ca dupa aceea sa ma injure lumea ca am spus un pret si nu l-am respectat.
          Imi pare rau ca nu mi-au mai ramas sa trimit si la Timisoare, Sibiu etc din prima comanda dar nu ma asteptam sa-i dau asa de repede.
          Pretul unui set de suporti la a 2-a comanda va fi de 10ron, deci 5ron bucata!!! Multi useri ai forumului cu care am vorbit imediat dupa ce primisem prima comanda m-au sfatuit sa maresc pretul inca de pe atunci, dar eu nu am vrut ca spusesem deja un pret si nu toata lumea este asa de intelegatoare...
          In tara momentan.

          Comment


          • Suplimentam la Paltinis, sper sa nu fie prea tarziu.

            Comment


            • Astept confirmarea ca au ajuns coletele la voi si sunt in stare buna:
              Bucuresti- Nu a ajuns inca?
              Iasi - Nu a ajuns inca?
              Cluj - Nu a ajuns inca?
              Admin - Nu a ajuns inca?
              Gusi (Calarasi) - Nu a ajuns inca?
              Cleo11 (Tg-Jiu) - Coletul a ajuns cu bine!

              Pentru cei ce mai doresc suporti, va rog sa va puneti pe lista de asteptare!!!

              La urmatoarea comanda costul unui suport va fi de 5ron, deci 10ron setul.
              In tara momentan.

              Comment


              • Suportii mei i-ai pus in coletul pentru Iasi ?

                Comment


                • Banuiesc ca da...vorbeste cu Steel ca lui i-am trimis 20 buc. Atatea mi s-au cerut de la Iasi.
                  In tara momentan.

                  Comment


                  • Daca astea ti s-au cerut inseamna ca sunt si ale mele acolo pentru ca banii deja i-am dat ....Il sun acuma sa-l intreb.....ms mult

                    Comment


                    • AU AJUNS! Sunt faini! Am montat unul pe fatza, ca s-a lasat noaptea si mi-e lene sa-l schimb si pe spate! Trebuie sa-ti pui si cheltuielile de transport si nu cred ca se supara cineva ca n-ai calculat tot de la inceput!
                      p.s.Cum se lipesc stick-urile:pe afara sau prin interior? Multumesc!
                      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                      Comment


                      • CosTin87SIE am luat 2 perechi = -6 ron ... ti-i dau zilele astea fie pe cont fie cash ;;) (poate va mai fac o surpriza)

                        Comment


                        • Originally posted by gusi View Post
                          p.s.Cum se lipesc stick-urile:pe afara sau prin interior? Multumesc!
                          pe exterior,dar sa lasi putin motorul sa mearga inainte sa le pui ca sa incalzeasca parbrizul ca sa adere mai bine sa fie putin cald geamul,ca pe frigul asta se lipeste mai greu.

                          Comment


                          • Astept confirmarea ca au ajuns coletele la voi si sunt in stare buna:
                            Bucuresti- Coletul a ajuns cu bine!
                            Iasi - Nu a ajuns inca
                            Cluj - Nu a ajuns inca
                            Admin - Coletul a ajuns cu bine!
                            Gusi (Calarasi) - Coletul a ajuns cu bine!
                            Cleo11 (Tg-Jiu) - Coletul a ajuns cu bine!

                            Pentru cei ce mai doresc suporti, va rog sa va puneti pe lista de asteptare!!!

                            La urmatoarea comanda costul unui suport va fi de 5ron, deci 10ron setul.
                            In tara momentan.

                            Comment


                            • @CosTin87SIE sper ca maine sa ajunga, alta problema avand in vedere ca avem matrita este un site pe care foarte multi cred ca il stiu daca nu pun link la sfarsit si cred ca ar iesi mult mai ieftin in jur la 2,5 lei/suport ii trecut si pretul pe site iar la mai multe bucati de ex: 100 se simte diferenta, astlfe nu va mai trebui sa maresti nici pretul de transport si ies si suporti mai ieftin. Incearca sa iei legatura cu persoanele respective si vedem sa facem sa iasa mai ieftim. Cu stima


                              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                              Enter the Matrix

                              Comment


                              • @KeanuRev: Exact cu ei eu lucrez. Dar nu este chiar asa de usor. Comanda minima care se poate face este de 50buc. dar ideal ar fi minim 100 (asa mi-au spus ei). Pretul este discutabil si se stabileste de ei de inainte sa-ti faca matrita si suportii efectivi in functie de desenul pe care vrei sa-l imprimezi.
                                In tara momentan.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google