Suporti numere de inmatriculare "LoganClub"

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [QUOTE=CosTin;134683]De la tine s-a intors coletul inapoi. Dupa ce a stat ceva timp la posta trebuia sa platesc vreo 15 ron taxa de inmagazinare pentru ca sa-l ridic si am renuntat la el adica am refuzat sa-l mai ridic.[/QUOTE

    Cum zici tu , nu pot verifica . Imi mai trimiti o data ? Daca vrei iti platesc si cei 15 ron , doar sa-mi zici cum ( sau corect ar fi sa-ti platesc 2 seturi ) .
    B -X X - DDF x 2

    :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

    Comment


    • Costin cum facem sa iau si eu niste suporti ?

      Comment


      • Salut.
        Vreau si eu un set de suporti de numere.

        Comment


        • Vad ca toti 3 sunteti din Bucuresti. Nu vreti sa va trimit unuia dintre voi suportii si pentru ceilalti? Adica sa trimit un singur colet? Vorbiti intre voi si daca e va trimit asa. In cazul asta taxele postale le impartiti la 3. Daca nu...O sa va trimit pana la urma la fiecare dar as prefera sa fac doar un colet in loc de 3.
          In tara momentan.

          Comment


          • Eu nu am nimic impotriva, poti trimite pe numele avionuluinegru si le ridicam la intalnire.
            Asta daca doreste si el bineinteles.

            Comment


            • Da da da. Asa facem!

              Comment


              • Sa-si dea acordul si FLORIN77 si va trimit.
                In tara momentan.

                Comment


                • De acord . Si am vorbit serios mai sus Costin .

                  Vorbim pe pm baieti ?
                  B -X X - DDF x 2

                  :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

                  Comment


                  • Originally posted by CosTin View Post
                    Au plecat deja 2 colete cu cate 1 set de suporti numere fiecare. Coletele au plecat la: wizard24 si urobert25.
                    Shiftyasd astept reply la PM de la tine si iti voi trimite si tie coletul.
                    Incepand de acum va rog atunci cand imi trimiteti PM cu adresa sa precizati si oficiul postal de care apartineti.
                    am primit coletul.

                    merci
                    B-69-URC

                    Comment


                    • Coletul meu l-ai trimis cu supotii de numere???

                      Comment


                      • Da shiftyasd ieri ti-am trimis si tie coletul. Totodata i-am trimis si lui FULLFIT46 coletul.
                        Cei din Bucuresti vorbiti intre voi si cand va hotarati sa imi trimiteti un PM cu numele si adresa celui caruia sa-i trimit coletul si sa-mi precizati si cate seturi de suporti sa pun.
                        In tara momentan.

                        Comment


                        • As vrea sa-mi confirme daca au ajuns coletele cu bine cei carora le-am trimis.
                          Astept noi comenzi. Mai am suporti in stoc.
                          Last edited by CosTin; 23 June 2008, 11:19.
                          In tara momentan.

                          Comment


                          • Vreau si eu un set (2 suporti). Ti-am lasat si PM.
                            sigpic
                            Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                            Comment


                            • Ady_p: Vad ca si tu esti din Bucuresti. Deja mai vor inca 3 persoane din Bucuresti suporti. Va propun din nou sa va trimit un singur colet la toti. Daca nu va intelegeti o sa va trimit personal cate un colet pana la urma. Astept raspunsul vostru.
                              In tara momentan.

                              Comment


                              • Costin au ajuns si la mine suporturile de numar, au ajuns de sapt trecuta, joi cred ca,si vineri ia-m luat de la posta, totu-i ok!
                                mersi
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google