Suporti numere de inmatriculare "LoganClub"

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In caz ca mai ai vreau si eu 1 set! Astept pm
    sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
    Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

    Comment


    • Maı am suportı. Problema e ca eu sunt plecat dın tara momentan. Ma ıntorc cam ıntr-o luna cred. Dupa ce am sa ma ıntorc va voı trımıte. Va salut dın Antalya.
      In tara momentan.

      Comment


      • Sper sa nu supar pe nimeni, dar mie nu i-mi plac de loc. nu au nimic deosebit, cu care sa atraga privirea. poate doar ca sunt prea incarcate

        Comment


        • Vreau si eu suporti cat costa 3 buc
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by CosTin View Post
            Maı am suportı. Problema e ca eu sunt plecat dın tara momentan. Ma ıntorc cam ıntr-o luna cred. Dupa ce am sa ma ıntorc va voı trımıte. Va salut dın Antalya.
            te-ai intors??? Vreau si eu un set de suporti plsss
            CT-42-SMC doar un logan mai galagios

            Comment


            • Gata m-am intors. Puteti sa-mi trimiti comenzi pentru suporti pe PM si in cateva zile va voi trimite!
              Costul unui set de suporti (2bucati) este de 10ron + taxele postale.
              In tara momentan.

              Comment


              • Sa inteleg ca nu mai este nimeni interesat de suportii de numere "LoganClub"?
                In tara momentan.

                Comment


                • Costin, ma bucur ca ai revenit!
                  referitor la comanda mea,cred ca ti-am dat cu ceva timp in urma un PM cu un set de numere!La-i primit?Il mai ai ?:P
                  ms
                  sigpic

                  Comment


                  • Da, mai am PM-ul tau. In cel mai scurt timp posibil o sa-ti trimit suportii. Vei primii un PM de confirmare..
                    In tara momentan.

                    Comment


                    • Si eu vreeaaaaau...,si eu ti-am trimis PM cu datele inainte sa pleci.(Ghitiu Andrei.....).Cat vine cu tot cu taxele postale pana in brasov?

                      Comment


                      • Vreau si eu... Cat sunt taxele postale pentru bucuresti ? Si cam in cat timp ajunge ?
                        B-69-URC

                        Comment


                        • Taxele postale pentru toata tara sunt de 7-8ron. Coletele ajung in 2-3 zile de la expiedere de obicei dar mai pot fi si situatii in care sa dureze si 4-5 zile sau poate si mai mult.
                          In tara momentan.

                          Comment


                          • Au plecat deja 2 colete cu cate 1 set de suporti numere fiecare. Coletele au plecat la: wizard24 si urobert25.
                            Shiftyasd astept reply la PM de la tine si iti voi trimite si tie coletul.
                            Incepand de acum va rog atunci cand imi trimiteti PM cu adresa sa precizati si oficiul postal de care apartineti.
                            Last edited by CosTin; 13 June 2008, 15:26.
                            In tara momentan.

                            Comment


                            • Spre mine inca nu a ajuns coletul Costin . Am intrebat si la posta si tot degeaba .
                              B -X X - DDF x 2

                              :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

                              Comment


                              • De la tine s-a intors coletul inapoi. Dupa ce a stat ceva timp la posta trebuia sa platesc vreo 15 ron taxa de inmagazinare pentru ca sa-l ridic si am renuntat la el adica am refuzat sa-l mai ridic.
                                In tara momentan.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google