Suporti numere de inmatriculare "LoganClub"

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Au ajuns si la mine suportii,i-am si montat,scuze ca nu am anuntat mai devreme.Ms

    Comment


    • As vrea si eu.

      Lista Bucuresti:
      01. Ady_p
      02. Avionulnegru
      03. FLORIN77
      04. Xew
      05. SilviuB

      Comment


      • Originally posted by SilviuB View Post
        As vrea si eu.

        Lista Bucuresti:
        01. Ady_p
        02. Avionulnegru
        03. FLORIN77
        04. Xew
        05. SilviuB
        Salut ! SilviuB am vazut ca ai luat initiativa de a crea o lista, e super. Sa inteleg ca te ocupi tu in continuare sau ramane Avionulnegru cum am vazut cateva posturi mai sus ? Ca sa stiu la cine ma prezint cu banii . Apropo de bani, CosTin cat mai e perechea (sau pe bucata, cum iti este mai usor) ?
        sigpic
        Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

        Comment


        • Aia e lista ca sa stie Costin cati suntem. In momentul cand avem confirmarea de la fiecare ii spunem sa ne puna la posta suportii.

          Comment


          • Originally posted by ady_p View Post
            Salut ! SilviuB am vazut ca ai luat initiativa de a crea o lista, e super. Sa inteleg ca te ocupi tu in continuare sau ramane Avionulnegru cum am vazut cateva posturi mai sus ? Ca sa stiu la cine ma prezint cu banii . Apropo de bani, CosTin cat mai e perechea (sau pe bucata, cum iti este mai usor) ?
            10ron setul (perechea). + taxele postale care or sa se imparta la toti daca va trimit un singur colet.
            In tara momentan.

            Comment


            • Merci CosTin. Comanda mea ramane in continuare. Am vorbit deja cu SilviuB si in momentul in care v-a avea confirmarea de la toti cei care mai sunt interesati o sa-ti trimita comanda. Sa auzim de bine, Adi !
              sigpic
              Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

              Comment


              • Costin, mai ai suporti de numere?
                sigpic
                Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                Comment


                • Originally posted by SilviuB View Post
                  Aia e lista ca sa stie Costin cati suntem. In momentul cand avem confirmarea de la fiecare ii spunem sa ne puna la posta suportii.
                  Ia zi cum ramane ? A trecut o saptamana si nu s-a mai intamplat nimic. Ramanem noi doi la un colet sau fiecare si le comanda individual ?
                  sigpic
                  Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                  Comment


                  • @Logan 4 ever: Mai am cateva seturi. Stocul actual e cam pe terminate dar mai am vreo 3-4 seturi disponibile.
                    @ady_p: Silviu mi-a trimis comanda azi, iar maine, cel tarziu poimaine dimineata va voi trimite coletul.
                    In tara momentan.

                    Comment


                    • Multumesc CosTin.
                      sigpic
                      Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                      Comment


                      • Originally posted by CosTin View Post
                        @Logan 4 ever: Mai am cateva seturi. Stocul actual e cam pe terminate dar mai am vreo 3-4 seturi disponibile.
                        @ady_p: Silviu mi-a trimis comanda azi, iar maine, cel tarziu poimaine dimineata va voi trimite coletul.
                        Cand vei avea stoc nou, sa ma anumti si pe mine pe pm, ca o sa vreau si eu un set, dar putin mai incolo.
                        sigpic
                        Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                        Comment


                        • Ady_p, Avionulnegru, FLORIN77, Xew, SilviuB

                          Surprinzator au fost puse ieri pe la 3 - 4 si azi le-am ridicat ... Foarte frumoase. Multumim Costin.
                          Acuma ramane sa ma intalnesc cu fiecare ( o sa vin si sambata la polivalenta ).

                          Comment


                          • Pai o sa incerc si eu sa ajung si sa-ti dau banii.
                            Iti multumesc si tie si lui CosTin.

                            Comment


                            • Ma bucur ca au ajuns cu bine si de asemenea super repede. Chiar nu ma asteptam sa ajunga asa de repede.
                              In tara momentan.

                              Comment


                              • Originally posted by SilviuB View Post
                                Ady_p, Avionulnegru, FLORIN77, Xew, SilviuB

                                Surprinzator au fost puse ieri pe la 3 - 4 si azi le-am ridicat ... Foarte frumoase. Multumim Costin.
                                Acuma ramane sa ma intalnesc cu fiecare ( o sa vin si sambata la polivalenta ).
                                SilviuB nu stiu exact daca reusesc sa ajung sambata la Polivalenta. Lasa-mi un PM aici sau pe yahoo messenger cu numarul tau de telefon si te sun sa vedem cum facem. Va multumesc amandurora pentru eforturile depuse. Cu respect, Adi.
                                sigpic
                                Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google