Suporti numere de inmatriculare "LoganClub"

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Daca n-am fost atent pana acum va rog sa ma iertati. Daca se poate schimba modelul suportului raman pe lista, daca nu, eu ma retrag.

    Comment


    • #92
      Hai si cu autocolantele, ca nu-i pbma! Le lipim pe parbriz si luneta! Ca mi se pare simpatic desenul! Nu incape pe suporti, asta e....Sunt de acord cu autocolantul, asa cum era desenul, cu LOGAN CLUB si masinutza!
      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

      Comment


      • #93
        Imi place ideea cu suportii
        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

        Comment


        • #94
          La repezeala am facut si eu 2 cdr-uri ptr. suporti de numere...
          In zip aveti si un cdr sa va mai jucati si voi...
          Attached Files

          Comment


          • #95
            Mai tare desenul nr.1
            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

            Comment


            • #96
              Primul desen da sa vina odat suporti aia mai asteptam mult
              )

              Comment


              • #97
                Originally posted by Cristi_Xp View Post
                punem atunci adresa normala... www.LoganCLub.ro si masinuta...si ar trebui sa dea bine nu ?
                As propune la varianta asta adaugarea adresei dupa masinutza ! si asa ne-am intinde pe o bucata mai mare ! si poate intreg mesajul flancat de masinuta alba.

                CE ZICETI ?

                Autocolantele pe suoprtii de numere actuale nu cred ca se vor prinde bine... nu este ca pe sticla.

                Comment


                • #98
                  daca se poate posta un sample de suport cu modelul numarul 1, sa vedem cum ar arata ar fi grozav...
                  cum arata actualul logo pe suport nu prea imi place
                  Don't touch! Never ever steal
                  Unless you're in for the kill

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by dantes View Post
                    La repezeala am facut si eu 2 cdr-uri ptr. suporti de numere...
                    In zip aveti si un cdr sa va mai jucati si voi...
                    Primul model e cel mai fain din astea 2

                    Comment


                    • Originally posted by Sp!ke View Post
                      Daca n-am fost atent pana acum va rog sa ma iertati. Daca se poate schimba modelul suportului raman pe lista, daca nu, eu ma retrag.
                      Aici am facut referire la suportul de plastic, nu la sigla LoganClub.

                      Comment


                      • Originally posted by Sp!ke View Post
                        Aici am facut referire la suportul de plastic, nu la sigla LoganClub.
                        Are drepatate @Sp!ke ,nici mie nu prea imi place suportul

                        Comment


                        • Parerea mea: daca e sa scriem ceva pe suporti, acel "ceva" trebuie sa fie cat mai usor de citit.
                          Argumente: Ganditi-va ca va fi citit din mersul masinii, de obicei cu ceva praf sau chiar namol pe el.
                          Daca vrem ca mesajul sa fie transmis, trebuie sa fie cu cat mai putine inflorituri (aici includ chiar si caractere BOLD, etc), totul la contrast maxim (alb pe negru).
                          Sigla masinuta + www.loganclub.ro + masinuta, repetate pana se umple banda, ne cresc sansele de a ne promova clubul.
                          Logan KissFM 1.5 dC
                          B-79-MEF

                          Comment


                          • scuze pentru posturi consecutive, dar pana am facut poza, au trecut cele 10 minute.

                            revenind la subiect, am atasat ceva care sa exemplifice ce vreau sa spun.
                            Attached Files
                            Logan KissFM 1.5 dC
                            B-79-MEF

                            Comment


                            • Yap, merge si asa.

                              De vazut ce culori mai fosforecente au cei cele fac si poate sa le punem pe Logan si/sau Masinuta.

                              Felicitari pentru cei ce se straduiesc sa finalizeze proiectul asta.

                              Comment


                              • Scuze de intarziere. Eu merg pana la capat cu 2 seturi: 4 bucati.
                                Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google