Y! Pool Champ Editia II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rog pe toti cei care au fost/sunt dispusi sa joace (in etapa curenta) ... sa posteze macar un mesaj pe topic in saptamana de etapa. (conform regulilor, pentru a stabili cine e activ si cine nu)

    Comment


    • Originally posted by KeanuRev View Post
      AM jucat si eu cu Becudani


      Becudani 5 - 4 KeanuRev

      Keanu, te rog sa imi lasi un offline daca nu ma gasesti on cand putem disputa si noi meciul restanta.
      Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

      Comment


      • Originally posted by vali007 View Post
        @rudy: jucam diseara pe la 8? ID-ul meu il gasesti in lista de inceput.
        Eu azi de la ora 14 am liber toata ziua jucam cand vrei tu , eu iti dau add cand ajung acasa si jucam
        Bart: I am through with working. Working is for chumps.
        Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

        Comment


        • Mai astept meciuri....cu cine am restante....
          JUST ME.....30-rdd......

          Comment


          • As vrea sa ma joc si eu . id meu: norby_4 tuning //// impreuna 4 tuning ,caci din pacate daca scriu impreuna cenzureaza si iese cam asa. norby_*******
            Last edited by Norby89; 7 April 2008, 01:51.
            sigpic

            Comment


            • Etapa 5




              Tot asa, termen duminica viitoare...rog totzi participantii la joc sa incerce sa dea de adversari...altfel nu facem nimic...si postatzi cand ii cautati ca sa stiu si eu ca sunteti activi.
              Attached Files

              Comment


              • @rudy: Sorry pt ieri, am dat add dar nu mai erai, poate facem ceva in seara asta, dupa ora 18 in principiu sunt disponibil.

                Comment


                • CosTin87SIE scriemi te rog cand vrei sa jucam id meu este cu acelasi nume becudani
                  :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

                  Comment


                  • Jucam zilele astea....vedem noi.
                    In tara momentan.

                    Comment


                    • Pentru cei care vor sa joace ... doar daca se hotaraste cineva sa renunte... (sunt cativa care sunt activi mai slabutz) dar deja se avanseaza in campionat si nu stiu daca ati vrea sa luatzi de bune meciurile jucate (sau nu) de cei pe care ii inlocuiti ... vedem daca renunta careva ...

                      In rest, GAME ON!

                      Comment


                      • Vasile_alexandru15..ma bag si la o bila.

                        Comment


                        • Am jucat aseara cu rudy si a avut ceva probleme si a plecat scorul era 2-2, sper sa continuam azi.

                          Comment


                          • Salut.Din pacate cand m-am intors aseara sa continuam imi picase netu :| din cate stiu dupa regulament e 5-0 pentru tine vali , daca tu vrei sa jucam mai departe unde am ramas ok daca nu si asa e bine
                            Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                            Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                            Comment


                            • Jucam diseara dupa ora 20, daca e ok si pt tine.

                              Comment


                              • Jucam cand vrei tu eu acu sunt la lucru nu am yahoo aici...dupa ora 2 sunt liber sa jucam cand vrei...dar ce-l mai bine e asa dupa 20:00


                                Bafta
                                Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                                Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google